Nedávný obsah od Adamiran

  1. Nejjednodušší minihra v události

    Tak odkrývačka snad ani není hra.
  2. Nejtěžší minihra v události

    Karetní a právě proto super. Kéž by podobné minihry byly směr, kterým se Inno vydá na úkor klikání na vojáčky (zaveďte pro všechno na světě aspoň tlačítko "vyměnit všechny za zdravé", když už to musím kvůli cechu hrát, tak ať je to utrpení co nejmenší)
  3. Nejhorší minihra v události

    Náhodné klikání dárků na vánoce a pak sv. Patrik - kdyby to mělo alespoň vývoj celé ty tři týdny, ale začínat obden u kloboučníka je naprosto tupá "zábava".
  4. Zrušení události

    Žádnou, ale spíš by to chtělo dost předělat - jezdící minihra na Patrika je dost hrozná, ty fotbalové vesměs nudné, otevírání dárků s "oblíbeným" promíchat je vysloveně na facku a o kalendářích snad ani nemá smysl psát. Baví mě třeba divočina kvůli té minihře, ale ta by mi zas přiška zábavnější...
  5. Nejlepší hlavní budova z události

    Eventové budovy jsou fajn, jen škoda, že starší budovy ztrácejí smysl, chtělo by to zavádění víc těch stříbrných a zlatých vylepšení na starší budovy. Moje první získaná byla kdysi Černá věž, krásně nakreslená budova, ale tu teď mít ve městě nemá smysl, což je škoda.
  6. Nejlepší minihra v události

    Karetní hra jednoznačně. Taktika a malý vliv náhody. Doufám ve víc takových miniher. Ocenil bych, kdyby pro hráče, které otravuje klikání bitva- automaticky, byla vytvořená nějaká platforma, kde by mohli přispívat cechu právě hraním miniher (vždy třeba se 14denní obměnou hry a zvyšující se...
  7. Dokončení 5. úrovně CE

    S vyjednáváním, ale nudí mě to a není tam vidina zisku diamantů ani zajímavých cen.
  8. Nejhorší nová funkce

    5. úroveň expedice bez možnosti nahrát diamanty? To jako vážně? Ty budovy tam zas nejsou takové terno a je to obtížné hrát, takže za mě chuť to hrát rovná se nule. V titanu jsem jinak docela spokojený, tedy když pominu to, co ve foe platí obecně. Čekal jsem v budoucích dobách větší posun v...
  9. Vylepšení stávající funkce

    Za mě všechny. V krčmě přátel nevím, co bych kupoval, když třeba tah navíc ve vyjednávání platí pouze v CE. Snad jenom štít města, když mám v sousedech vytrvalého vykradače praček. Starožitnictví - opakující se nabídka o ničem, většinou tam mám hastroše a podobné zbytečnosti, které si snad ani...
  10. Nejlepší událost

    Halloween kvůli karetní hře. Zábavnější jsou rozhodně hry, které mohu taktikou ovlivnit, než každoroční otevírání náhodných (a většinou zbytečných) vánočních dárků.
Nahoru