d arvit nejnovější aktivita

  • to že krokodýlí bažina a plazmatický bar žerou lidi ve velkém jsem věděl, ale klíčnice mě překvapila - no protože jsem se dlouho...
    • populace.png
  • d arvit odpověděl/a na téma Diskuze o 1.283.
    tak za mě mohu prohlásit že ty klávesové zkratky v tomhle provedení jsou nepřekvapivě úplně k ničemu - urychlení žádné jen je to horší...
  • aha, to bude ono, z toho co tam máš mám asi 2 budovy .. ta mystická keltská krčma teda dává randál populace, škoda že jsem se na ní...
  • 353k lidí a z toho 350k zaměstnaných - postavit kasárnu je pro mě nesplnitelný úkol :-D co vám produkuje tolik lidí ?, o_O
  • d arvit odpověděl/a na téma Diskuze o 1.283.
    uvidíme jak to bude fungovat v reálu a jaké urychlení to vlastně bude (jestli to bude fungovat tak že označim sektor zmáčknu klávesu a...
  • d arvit reagoval(a) na příspěvek od Dan 77 ve vlákně Diskuze plná historie k Historické události 2024 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Po dokončení úkolů z rivala už ta šance na vzácné speciální karty ("vyjednávací síla") je dokonce 30 %. A co pokud náhodou dokončím i...
  • d arvit reagoval(a) na příspěvek od Dan 77 ve vlákně Diskuze plná historie k Historické události 2024 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Zjistil jsem, že tohle další zvyšování té tzv. "vyjednávací síly" prostřednictvím odměn z rivala začíná být už kontraproduktivní... Když...
  • d arvit odpověděl/a na téma plánovaná budoucnost FoE.
    přesně tak, ještě by možná mělo smysl to řešit kdyby jsi reálně potřeboval každé políčko protože jakkoliv velké město by produkovalo...
  • d arvit přidal/a vlákno na plánovaná budoucnost FoE.
    Ahoj Je možné z Inna dostat nějaké informace jak a kam plánují směřovat foe po stránce ,,důvodu hrát dál,,?? Tim nemyslim obligátní...
  • já, já já třeba já jel na odměny z truhly. na farmách kvůli studánkám a na hlavnim kvůli hromadnému dokončení. ono je s podivem že je...
  • za mě jeden z nejlépe zvládnutých eventů za poslední rok a nebojim se ho ohodnotit na 9/10. když pominu herní mechanismus který někdo...
  • d arvit odpověděl/a na téma Neo Kolos.
    nápad zní hezky - ale reálně - než slabší hráč poskládá stříbrné a zlaté vylepšení z fragmentů tak už ta budova bude dávno zastaralá...
  • d arvit odpověděl/a na téma Diskuze ke Kvantovým invazím.
    nikde nevidim možnost koupě rozšíření města za Kmedaile nebo ceny jednotlivých rozšíření. To je chyba nebo to bude taky až na konci...
  • d arvit reagoval(a) na příspěvek od michalek389 ve vlákně Diskuze ke Kvantovým invazím s reakcí Poděkování Poděkování.
    Proč myslite že to na betě získalo tolik kritiky. Odměna je zajimavá hlavně pro malé a začinajcí hrače staří velcí a zkušení hráči ví že...
  • d arvit reagoval(a) na příspěvek od Dan 77 ve vlákně Diskuze ke Kvantovým invazím s reakcí Poděkování Poděkování.
    No a ještě, jseš si vůbec jistej, že po konci 1 mistrovství (neboli 6 sezón) budeš mít i dost dílků na Neo kolos na max (i se zlatým...
Nahoru