Nedávný obsah od Syndicus

  1. Syndicus

    Diskuze plná historie k Historické události 2024

    Tenhle event se mi zdá tak trochu překombinovaný. Na to, že se mi moc líbil Halloween, tak jsem měl problém tady všechno pochopit. Hodně nových věcí, máme k tomu nějakou vyjednávací sílu, sami od sebe asi nepřijdete na to, zda se vyplatí jet lehkou, střední nebo těžkou sadu karet, ale určitě...
  2. Syndicus

    Divoká diskuze 2024

    Myslím, že se mýlíš ohledně toho, že takto půjde udělat i druhou výzvu. Na tu první jsi musela jen z úkolů, co sis šetřila, utratit 11 lístků - tolik dostaneš do 35. úkolu. Z Rivala vypadne 10 dalších a je otázka, zda jsi měla nějaké už na začátku v zásobníku. Když si teď budeš na dalšího Rivala...
  3. Syndicus

    Divoká diskuze 2024

    Rival jako takový je podle mě dobrý koncept, ten první se povedl, ale tady už je to bohužel trochu jinak. Opravdu jsem nečekal, že oproti posledním dvěma Rivalům z Bety to udělají těžší. Pokud budu předpokládat, že úkoly zůstanou stejné i příště, či případně budou jen nějaké kosmetické změny...
  4. Syndicus

    Nejhorší nová funkce

    Ale tady nejde o názor, líbit nebo nelíbit se Ti může cokoli z různých důvodů, jako každému, ale jsou fakta, jsou čísla a jsou data. Nelze něco brát za fakt na základě pocitu, že tam to funguje jinak, než má. Musím opravdu vědět, že to je špatně, pak můžu být rozhořčen a něco s tím dělat. Ty moc...
  5. Syndicus

    Nejhorší nová funkce

    V tomhle s tím máš stejný problém, na který poukazuje hodně lidí. Jednoduše vzorek 10 000 je příliš velký. Myslím si, že je to tím, že je nastavená nějaká velká směrodatná odchylka (samozřejmě do toho nevidím, třeba je to jinak), aby se zvýšila náhodnost. Hodně lidí by jinak dokázalo dělat skoro...
  6. Syndicus

    Nejhorší nová funkce

    Ty jsi zatím žádná neuvedl. Protože existuje něco jako pravděpodobnost. Není to fixně co 5 bojů, to 1 oslabení. Je to 20% šance, že to oslabení získám. Když si šestkrát hodíš kostkou a třikrát ti padne 1, což se klidně stát může, jen asi ne moc často, tak to neznamená, že máš 50% šanci, že ti...
  7. Syndicus

    Nejhorší nová funkce

    Proč hned tak agresivně? Mnoha lidem se nelíbí nové CB, napsal jsem jen svůj názor, proč mi to takhle třeba vyhovuje víc. Když to máme zhodnotit, tak když se řekne A, sluší se říct i B. Někdo tu zmiňoval i vysokou cenu v diamantech, pokud chce konkurovat. No něco to stojí a částečně si to děláme...
  8. Syndicus

    Nejhorší nová funkce

    Tady musím nesouhlasit, mám jinou zkušenost. Náš cech přestal s dohodami a máme to, co si urveme. Ano, občas ty dohody bohužel někdo dělá, aby bloknul ostatní, ale celkově je to větší řežba než dřív. V minulosti bylo v rámci dne jen několik krátkých časových úseků, kdy šlo bojovat, což mi dost...
  9. Syndicus

    Vylepšení stávající funkce

    Pro mě jako pro hráče v Titanu jsou všechny tyhle věci zbytečné, jestli mě něco štve, tak to, že krčma pořád vypadá jako v průmyslové éře, zatímco dříve měla i futuristický design. Pro menší hráče může mít starožitnictví ještě smysl, ale i tam se obávám, že se jeho funkce s novými eventy a...
  10. Syndicus

    Nejlepší nová funkce

    Za mě jsou všechny vyjmenované změny/dodatky jednoznačně pozitivní. Je docela těžké se mezi tím rozhodnout, expedice lvl. 5 dala nějakou výzvu a možnost získat chrám a více bodů při výběru města. Změny v CB z toho udělaly super řežbu, bojovat se dá prakticky celý den, nemusí být člověk na startu...
  11. Syndicus

    Nejhorší hlavní budova z události

    Pergola byla tak špatná budova, že jsem ten event ani neměl důvod hrát... Z těch ostatních jasně zaostává Chýše druidů, i když má zlaté vylepšení. Uvidíme, co dostane jako bonus s platinovým vylepšením na Betě. Nepředpokládám však, že by překonala budovy z druhé části roku 2023, natožpak 2024.
  12. Syndicus

    Nejlepší hlavní budova z události

    Tohle je docela těžká otázka k posouzení, protože záleží na tom, co hráč zrovna potřebuje. Za mě jsou nejlepší Letní panství, Egejské středisko, Podzimní vinice a Laboratoř. Prvenství ale musí mít Egejské středisko. Dává vlastně všechny bonusy v dobrém množství, dává body, dává relativně dost...
  13. Syndicus

    Nejhorší minihra v události

    Nejhorší je za mě idle city (městečko). Je to pořád dokola, každý den, naprosto tupé klikání toho samého, které ani nejde udělat hned, ale zároveň v prvotní fázi je třeba u toho být vždy přilepený tu půlhodinu. Pak na to myslet několikrát za den. Čili pokud chci nějakou odměnu, což u Patrika...
  14. Syndicus

    Nejlepší minihra v události

    Za mě je nejlepší karetní minihra, protože nevyžaduje po pochopení moc času, je relativně zábavná, není nutné hrát úplně každý den naplno a odměňuje schopnosti. V rámci Halloweenu bylo super, že šlo získat odměny zlaté ligy bez diamantů. Na druhou stranu to bude spolu s neschopností velké části...
  15. Syndicus

    Nejlepší událost

    Halloween byl nejlepší. Nicméně po vyplnění celé ankety s nemohu ubránit otázce, proč je celá anketa naprosto stejná jako ta, kterou dal hráčům před pár týdny k vyplnění nadšenec UBERnerd14 na youtube.
Nahoru