Nedávný obsah od Turinoff

  1. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Jestli to není jako aprílový joke
  2. Podlost není obtížnost

    Nikdy (ale fakt vůbec) jsem se nesetkal s úkolem získej 4000 stříbrných ... a že jsem těch výzev už uhrál a že už nějaký pátek hraji :)
  3. BUDOVY Velkolepé budovy a jejich význam

    S tím si dovolím souhlasit ... Kapitol, Koloseum, Habitat, Lotosový chrám, Socha Gaea, Space Needle ... za mne budovy, které jsou zdaleka se svými staty překonané ... i na vysokém levelu
  4. CB - jak na rychlý postup?

    Oranžerie je sice super, ale jen v bitvách proti stejnému soupeři ... např. když bojuješ s vojskem koloniálu proti pozdnímu středověku, AO nefunguje se svým kritickým zásahem
  5. UŽIVATELSKÉ FUNKCE Sber mesta - rozmery "okna" pro sber je mimo zakladnu.

    Můžeš zkusit třeba dvojí výběr ... MG + pár vybraných budov a za pár hodin odstupu vybrat všechno ostatní
  6. Diskuze k Mini výzvám

    Ale ne, není prasečina, že rozdávají dia zdarma ... ale odpovídal jsem na sdělení, že někdo utratil na Betě kvůli Minivýzvám 5tis ...
  7. Diskuze k Mini výzvám

    Platí ještě, že při startu eventu na Betě připisuje INNO 1000dia? Tam se to utrácí snadno ... ale i tak je to prasečina
  8. Diskuze k verzi 1.271

    I kdyby o 5 méně ... hra má bavit a ne iritovat ... Tohle je spíš najdi 3rozdíly a to věřím, že existuje spousty lepších, propracovanějších
  9. Diskuze k verzi 1.271

    Ano, já vím ... to byl jen příklad ... ale používám to, když se chci zbavit jednotek, které mi nahazuje Alcatraz nebo bitvy
  10. Diskuze k verzi 1.271

    Výborně ... jednotky se scukly do jednotlivých skupin ... (teď koukám na kasárny Pozdní střed) ... těžká, střelci, rychlá, arty, lehká, šampioni, tuláci, bubeníci, vlajkonoši ... krásných 9 skupin ... vybírám mezi nimi ... všechno v pohodě ... pak se mi řadí vojáci podle skupin a podle množství...
  11. Diskuze k verzi 1.271

    Já tomu rozumím, mně vadí to nesmyslné řazení ve výběru vojska
  12. Diskuze k verzi 1.271

    V čem byl starý systém horší? Stejně jsi měnil armádu a tuláky ... seskupení vojska - dobré, ale tohle? A když na tom trváš a vyhovuje ... budiž ti přáno Z mého pohledu - diagnósis domrdális
  13. Diskuze k verzi 1.271

    Že jsou vmícháni mezi tuláky ... ne na začátku, ne na konci, ale někde třeba na páté pozici, nebo osmé (podle zranění) ... v čem je to lepší ponovu? podle vás - drtivé většiny na Betě Edit: je to naprosto přehledné, jednoduché a rychlé... Bavíme se o tom, že boje jedeš v kombinaci např...
  14. Diskuze k verzi 1.271

    " To že se ty jednotky tak řadí i v okně aktuálně zvolené armády je nemilé, ale stále pozitivum této změny předčí to negativum. Ve feedbacku určitě uvedeme stížnost na to, tak třeba se zas za nějaký ten rok dočkáme úpravy " Je to nemilé, ale než se k tomu dostaneme, tak oni si zvyknou a...
  15. Diskuze k verzi 1.271

    A tobě nevadí, že pokud ti ji zraní, musíš ji hledat mezi tuláky, kteří jsou stejně taky ranění a zdraví? A nesmyslně se řadí na více a méně raněné? Já myslím, žes těch 10t bojů špatně pochopil ... psal o 10t bojů celkově, ne za jedno kolo CB
Nahoru