Výsledky vyhledávání

  1. sabinabetty

    Diskuze

    Výsledky dnešní soutěže naleznete ZDE.
  2. sabinabetty

    Herní plán

  3. sabinabetty

    Výsledky soutěží

    11.5. 2024 (Dinegu) Správné odpovědi (výherci jsou řazeni od nejrychlejšího po třetího) 1. otázka - @michal 7 , --- , --- 2. otázka - @michal 7 , --- , --- 3. otázka - @michal 7 , --- , --- Získané body celkem @michal 7 - 9b Akce @michal 7 se posouvá na pole č. 11 a vytáhl/a si červenou...
  4. sabinabetty

    Termíny konání soutěží

    509. soutěž: 11.5.2024
  5. sabinabetty

    Diskuze ke změnám v Kvantových invazích

    Ano píšeme. Tak už si pravděpodobně jednou koupil. Cena za akce se po každém nakoupení zvedne.
  6. sabinabetty

    Diskuze ke změnám v Kvantových invazích

    Tak hledej lépe, je to napsáno v oznámení.
  7. sabinabetty

    Herní plán

  8. sabinabetty

    Diskuze

    Výsledky dnešní soutěže naleznete ZDE.
  9. sabinabetty

    Výsledky soutěží

    5.5. 2024 (Brisgard) Správné odpovědi (výherci jsou řazeni od nejrychlejšího po třetího) 1. otázka - @michal 7 , @mobilhajm , @kukenss 2. otázka - @kukenss , @mobilhajm , @kmotr777 3. otázka - @Pasecak , @kukenss, @kmotr777 Získané body celkem @kukenss - 6b @mobilhajm - 4b @michal 7 - 6b...
  10. sabinabetty

    Termíny konání soutěží

    508. soutěž: 5.5.2024
  11. sabinabetty

    Diskuze plná historie k Historické události 2024

    Zde můžete diskutovat o naší nové Historické události.
  12. sabinabetty

    Historická událost 2024

    Naše Historická událost proběhne od 6. do 27. května! Přemýšleli jste někdy o tom, co by se stalo, kdyby se setkaly slavné historické postavy z různých dob a různého původu? Škoda, pokud ano, protože také nevíme, co by se stalo! Tato myšlenka nás však inspirovala k vytvoření Historické...
  13. sabinabetty

    Herní plán

  14. sabinabetty

    Diskuze

    Výsledky dnešní soutěže naleznete ZDE.
  15. sabinabetty

    Výsledky soutěží

    30.4. 2024 (Greifental) Správné odpovědi (výherci jsou řazeni od nejrychlejšího po třetího) 1. otázka - @Tomule , @michal 7 , @MartinTeror 2. otázka - @michal 7 , @MartinTeror , @kukenss 3. otázka - @MartinTeror , @michal 7, @kukenss Získané body celkem @michal 7 - 7b @MartinTeror - 6b...
  16. sabinabetty

    Termíny konání soutěží

    507. soutěž: 30.4.2024
  17. sabinabetty

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Jelikož hodně hráčů ještě nevyužilo své klíče a čeká na poslední den. Já už své klíče využila, takže mám už "všechny" své body. Ve zlaté lize nevydržím, budu ráda za stříbrnou, s tím počítám :) až lidi začnou utrácet klíče tak ty ligy vyletí. Šlo mi jen o to abys pochopil že 5k bodů se dá...
  18. sabinabetty

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Mám aktuálně 5559 bodů, bez jediného diamantu či peněz. Zlaté planetostroje mám 3 (možná budou 4 podle toho v jaké lize skončím), bez jediného diamantu či peněz. Udělat 4 levly CE za 2 dny není nic složitého. Kdo není dostatečně aktivní nezíská všechny odměny. Tak to je a tak to má být. Pokud...
  19. sabinabetty

    CB: To se to bojuje;)

    Zůstávání vlajek je známá chyba, vyskytuje se prakticky od zavedení CB a jaksi se ji nedaří stále opravit :/
  20. sabinabetty

    OSTATNÍ Kvantové invaze - doplňkové informace o budovách, jednotkách atd.

    toto si myslím že není pravda... měl by platit taky jen na bosse
Nahoru