Výsledky vyhledávání

  1. michalek389

    Diskuze ke změnám v Kvantových invazích

    Jakýkoliv nákup střípku (kompasu) zvedne jejich cenu toto zdražení je resetováno v 00.00 hod opět na původní cenu. Dodatek. Bez ohledu na to který balik stříbku (kompasu) koupíš zdráží se všechny stejně. Takže pro hráče co kupují střípky (kompasy)vicekrat za den je vyhodné brat ten nejvyší balik...
  2. michalek389

    Diskuze plná historie k Historické události 2024

    Ne tak docela s těch zprav od adminu tamních. Ale už je to tam aj ve hře a hadam že to budou chtit pustit na žive světy hned po konci mistroství tedy cca 1 měsic
  3. michalek389

    Diskuze plná historie k Historické události 2024

    Neřikam slabe jen že se mi to nezda za tu namahu když za měsic to pokoří inflace viz foto s bety. Tohle ve vylepšene verzi dava 17% na 1 ctverecek do CB
  4. michalek389

    Diskuze plná historie k Historické události 2024

    A co všeci vidite tak OP na tych tkalcovnách ja tam furt nic zajimaveho nevidím abych měl potřebu o ně vubec projevit zajem :)
  5. michalek389

    plánovaná budoucnost Foe

    Tak třeba to ještě upraví a rozšíří battlepasy na měděný, stříbrný, zlatý, platinový, diamantový, krystalový atd .... Diamanty totiš jsou davno překonane diky jejich snadné dostupnosti (jde je ziskavat i bez placeni)
  6. michalek389

    Diskuze plná historie k Historické události 2024

    Stoho co jsem pochopil logiku těchto budov tak od postaveni se spustí 10 dení odpočet a po uplynutí těchto 10 dnů se budova sníží na úroveň 1 a přijde o většinu bonusů včetně těch bojových. Takže v podstatě jedná se o budovu na 10 dnů a po 10 dnech se nevyplatí tuto budovu mít ani ve městě. Sám...
  7. michalek389

    Diskuze k úpravám spotřebních limitů

    Ja jsem to loni řešil stim že by bylo dobre lehce upravit system aby to zvladal spočítat a nedochazelo k interni chybě a oni se letos předvedli stim že 1 začli tyto bonusy časteji se objevovat dale přidanim budov co tyto bonusy deně vyrabí a teď udělali třešničku na dortu že vpodstatě...
  8. michalek389

    Diskuze k úpravám spotřebních limitů

    Vůbec se mi nelíbí cesta kterou se tohle vydává místo úpravy systému aby bylo možné vybrat více mincí nebo zásob tak raději zvolili redukci aktivaci boosteru takže hráči co mají momentálně třeba několik stovek nebo tisícovek boosterů na skladě je můžou v podstatě poslat kvetešníkovi protože...
  9. michalek389

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Ano je to na beta foru v oznameni tamnich adminu
  10. michalek389

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Ja při tom co předvedli opakovaně (vylepšení starych eventovek co už lidi vyhodily nebo nabostovani kulturnich osad) si řikam že nema cenu už nic vyhazovat a dokonce uvažuju jestli časem nečekaně neupravi stare VB. (Protože za poslední 2 roky je pokořila inflace).
  11. michalek389

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Myslím že nás to na chvili zaměstná ale už by mohli pomalu připravovat další expanze těch není nikdy dost
  12. michalek389

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Docela chutovka jsou ty odměny pokud by chtěl jet neokolosy pomoci postupu v truhle. Potřebujete jet vpodstatě 8 sad na 1 kolose. A truhly nejsou stale stejné skraje pada kolos hodně později čím dal míň pro představu. Prvnich 8 sad (tedy 1 sochu) je na 1200 bojich zveda po 120 za kus dalsich 7...
  13. michalek389

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Kliče si musel utracet s rozmyslem ne brat jen ten posledni (ten jen většinově ne pořad) Musis hlidat kolik mas ruznych klicu a jak ti 1 barva vyrazne přebyva musis pak volit nabidky kde se dana barva nejvic utrací pokud si to řadně pohlidaš nezbydou ti žadne kliče nebo jen par jednotek kusu. A...
  14. michalek389

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Tak jsem tomuto slabšimu eventu nevěnoval plnou pozornost ani diamanty protože event za to nestal. Klilal jsem vyhradně cele pole neresetoval jsem protože šel jsem jen po jedine odměně a to hromadny vyběr specialek (bude dobrá věc jak vydaji zas další eru). A stejně jsem nanějakych +4500 bodech...
  15. michalek389

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Jak dlouho jsou platne ty truhly normalní připade zakoupení stribrna a zlata.
  16. michalek389

    Propojení světů

    Myšlenka je to sice zajimavá ale neproveditelná bylo by tam obrovské zneužívaní hlavně v době kdy vyjde nový svět jsou tu hráči co maji takově zdroje o kterých si mužou novačci jen zdát a kdyby si část těchto zdroju použily na začinajícim světě no řekněme že by to nebylo zrovna ferové. (Pro...
  17. michalek389

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    A není to nahodou tak že chcou zjistit jak moc jsou lidi odhodlaní to jezdit a podle toho vyhodnotí cenu expanzí aby to nahodou lidi neměli zbytečně jednoduche nebo levné (jako je to npř u u hradního systemu taky nabizi u posledních urovni expanzi ale budto za hodně realných investic nebo za...
  18. michalek389

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Proč myslite že to na betě získalo tolik kritiky. Odměna je zajimavá hlavně pro malé a začinajcí hrače staří velcí a zkušení hráči ví že to brzo pohltí inflace než to nějak rozumně postaví. Sam tomu davam šanci jen kvuli budoucím slibum že za qvantové medaile budou další expanze co se tyče neo...
  19. michalek389

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    No tak asi budu první. Vzhledem ktomu jak náš předchozí eventy rozmazlovali tak konečně ubrali na tempu inflace co se učinosti budov týče akorat nevim jak se ktomu postaví ostatní hrači. Na vyši standrart se rychle zvyka a když se pak sniží není moc lidi spokojenych. Jedine v včem je tento event...
  20. michalek389

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Jakto že není už nejakou dobu je. Přece más střibrnou truhlu battlepasu všude a zlatou truhlu v battlepasu to je vpodstatě battlepas v battlepasu :-) Myslím že ta tzv QI (KI) bude pro lidi zajimavá do te doby než se odhali kčemu budou ty QI medaile (jestli jsou odhady o expanzich za ně pravda...
Nahoru