Výsledky vyhledávání

  1. michalek389

    Chyba při použití diamantů (FOE-81003)

    Dnes se mi objevila chyba při používání diamantů. Chyba zjištěna v mobilní aplikaci při použití hromadného zběru za 5 dia. problem je vtom že když kliknete hromadný zběr za 5 dia tak to provede zběr což je správně ale chyba je v 2 části teto funkce a to v zadání další vyroby. další vyroba nelze...
  2. michalek389

    Chyba při použití diamantů (přesah 32bit integeru)

    Narazil jsem na chybu při použiti diamantů. Po použití předmětu dokonči všechny specialní vyroby a nasledném použití tlačitka výběr celého města za 5 diamantů dojde k interní chybě. Odzkoušeno v mobilní aplikaci i na pc prohlížeči v obou připadech se dal po použití teto sady udělat vyběr jen...
  3. michalek389

    Chyba v úkolové řadě

    Ahoj dnes se mi objevila chyba v úkolech. Přesněji v příběhových úkolech. Chyba spočíva vtom že se mi resetovali příběhové mise viz obrazek. Kčemu mi je znova mise z doby kamené když jsem v osidlování jupiteru. Popř jak stoho ven mam si prolezt celou hru od začatku :cool: nebo se chyba opraví...
  4. michalek389

    Hradní body za vetešníka

    Zdravím, Objevil jsem 1 chybu ohledně hradních bodů. Při hraní s mobilní aplikace nepřibývají hradní body za uspěšné reciklování itemu Viz foto ale po vyzvednutí odměny mince popř kameny přibidou ale hradní body nikoliv testovano pouze s mobilní aplikace v dlouhodobější době.
  5. michalek389

    Odměny za recyklaci u vetešníka

    Ahoj všiml jsem si u vetešníka od poslední aktualizace drobné chyby co se odměn týče. Chyba spočivá v dodatečné odměně do hradního systemu. Že se přičita spravně k bonusovým % jen v dodatečném slotu. (Jak je vidět na přesunu lodi mezi 2 slotama viz foto) Chyba byla pozorována a testovana jen...
  6. michalek389

    Projekt deštný prales

    Chtěl bych se zeptat ohledně projektu deštný prales. Jak je to s těmi procentama kolik procent je základ když je to násobek x procento ze základu?
  7. michalek389

    Aukce u vetešníka

    Zdravím už delší dobu se snažím přijít na to jak vlastně funguje aukce u vetešníka? Pokaždé když otevřu vetešníka tak dejme tomu 100 ze 100 připadů je aukce na 1 hodině a 50-59minut bez ohledu na to kdy otevřu vetešníka. A na co že se to vlastně ptám? Jak to losuje ty hrače když všeci maji...
  8. michalek389

    Sdílení IP adresy

    Zdravím chtěl bych se vás na něco poptat ohledně sdílení IP adres je to i vtéhle hře protože jsem se po tom pátral a nikde jsem to nenašel. Ptám se hlavně z bezpečnostních důvodů nerad bych dostal časem ban za hraní pod stejnou IP adresou když občas hraju se svým strýcem (kterého jsem na tuhle...
Nahoru