Výsledky vyhledávání

  1. Smígl

    Ankety

    Současný stav: neni možné udělat anketu nápad: Zakladatel či velitel cechu by mohl vytvářet ankety, které by přispěly k průzkumu. např. na bitvy nebo jinak zkoušel jsem hledat: NE
  2. Smígl

    Body, score

    SOučasnost: nevím co mi dalo to scóre co mám nápad: někde by bylo vidět , nějaká tabulka, kde by bylo vidět kolik co ti dalo bodů např. : ARC - 105 000 bodů atd.... zkoušel jsem hledat na fóru: Ano
  3. Smígl

    seznam ignorovaných

    současný stav: ve hře nevidíte nějaký seznam koho ignorujete nápad: byl by někde vidět seznam hráčů které ignorujete zkoušel jsem hledat na fóru: NE
  4. Smígl

    Výdělek-prodělek bodů

    současný stav: když dáme do vb nějaké vb nevydíme kolik z toho vyděláme, vím že se to dá spočítat, a celkově to taky nevydíme když máme nahozeno v více budovách nápad: udělat to jako ve foe helperu, v přehlede investovaných bodů do VB by nahoře v liště bylo Nahozené FP: , Aktuální zisk: , Sklad...
  5. Smígl

    Body v inventáři

    současný stav: musím jít do inventáře pro to abych viděl kolik mám bodů v invu nápad: jako je to okénko kde je vidět kolik máme mincí a zásob a medailí tak by bylo okénko kde by bylo vidět kolik máme bodů v inventáři, pro ty co maj víc jak tisíc FB tak by tam měli např, 5K nebo 50K a když by se...
  6. Smígl

    Globální chat

    současný stav: z jednoho světa si můžeš psát na globálním chatu jen s lidmi z tvého světa nápad: udělal by se další global chat kde by si lidi mohli psát mezi světy, ale zároveň by zůstal ten globální chat, který je teď zkoušel jsem hl... na fóru. : Trochu jo
  7. Smígl

    žebříček

    současný stav: na pc se lze v žebříčku pohybovat jen za pomocí klikání nápad: šlo by se pohybovat i přes pohyb kolečka myši zkoušel jsem hledat na fóru: ne
  8. Smígl

    2 posuvné lišty

    Už zase mám ty dvě blbé posuvné lišty. A tentokrát tu nejsou obrázky.
  9. Smígl

    obchod nad 1000 ks

    současný stav: jde obchodovat max. s 1000 zboží nápad: šlo by obchodovat i s více zbožím např. 2000 za 4000 zkoušel jsem hledat na fóru: NE, jsem lenoch
  10. Smígl

    síla cechu

    Současný stav: neni vidět jak jsi dosáhl síly cechu Nápad: Někde by bylo rozepsané, jak jsi toho dosáhl. např. CB + 201,6 tisíc, síň slávy + 140. A u tihle cechovních budov by bylo napsané kdo ji vlastní. Zkoušel jsem hledat na fóru: NE
  11. Smígl

    nová VB Pyramida v Gíze

    Současný stav: Není žádná VB co dává korunky neboli sílu cechu. A v CB máš vždy jen 3 pokusi. Nápad: Tato VB by dávala XY korunek na 1. úrovni a XY korunek na 80. úrovni. Tato budova by dávala YX šanci na to, že ti v CB naběhne tah navíc. Zkoušel jsem hledat na fóru: ANO, nenašel. 1. bonus)...
  12. Smígl

    zadávání verbování jednotek

    současný stav: jednotky se zadávají každá zvlášť nápad: šlo by je zadávat jako je to nově u výrob surovin a zásob zkoušel jsem hledat na fóru: ne
  13. Smígl

    Vložení všech obchodních nabídek

    současný stav: když vkládáš do chatu obchodní nabídky tak je tam musíš vložit jednu po druhé nápad: dal bych tam nějaké tlačítko které by umožňovalo dát tam všechny nabídky, nebo všechny ty co by sis zaškrtnul. zkoušel jsem hledat na fóru: ano-nenašel ale je možné že to tu je myslím že by to...
  14. Smígl

    New Village

    Ahoj cech New Village přijme nové členy. Jsme aktivní cech hrajem cechovní expedici a cechovní bitvy.
  15. Smígl

    body výzkumu do inventáře

    Ahoj, napadlo mě, že když vyberete město a máte pak třeba 50 bodů v liště bodů, tak by se z tý lišty dali dát do inventáře. Současný stav: Když vyberete město, tak máte třeba 70 bodů v liště, tak je musíte pokud chcete aby se vám načítali další vypotřebovat, i když nechcete. Nápad: Bylo by tam...
  16. Smígl

    nová VB Big Ben

    Ahoj napadlo mě udělat novou velkolepou budovu Big Ben. současný stav: neni nápad: Tato velkolepá budova by byla Big Ben. Byla by v Průmyslovém věku nebo době Pokroku. Byla by velká 5x5. Dělala by to, že by dávala suroviny. levl 1- 2 od každého zboží z tvé doby lvl. 11- 4 zboží...
  17. Smígl

    vybarvení surovin v trhu

    Současný stav: Když chcete v trhu rozbalit výběr zboží, tak na vás vyjede zboží a v pozadí toho zboží je modrošedá barva. Nápad: Do pozadí toho zboží bych dal barvu podle té doby. např. Kdyby to byly suroviny z pozdního středověku, tak by v pozadí byla fialová. Skoušel jsi hledat na fóru: Ano...
  18. Smígl

    posílání obrázků fotek

    Udělal bych to, že by se v chatu dali posílat fotky a obrázky. Bylo by snažší vysvětlování a usnadnilo by to dost věcí. ano zkoušel jsem hledat na fóru.
  19. Smígl

    Chat

    Dobrý den, všichni napadlo mě dát do chatu nějakou ikonku kde by bylo napsáno zobrazeno když si tu zprávu přečte ten dotyčný. A taky by mohlo být že když by jsme rozklikli to zobrazeno tak by tam byli vidět jména těch kdo to četli a kdy to četli. A to zobrazeno by bylo jen v centru zpráv u...
Nahoru