Výsledky vyhledávání

  1. menu pro úpravu/kopírování/smazání příspěvků - po aktualizaci se změnilo chování v mobilní verzi

    Svět: A,D,G .. všude kde jsem ( ale předpokládám, že všechny světy) Prohlížeč a verze: Aktuální Mobilní verze Popis chyby: V libovolném vlákně napíšu zprávu a v odeslaných na ni kliknu, abych vyvolal menu na (upravit/kopírovat/smazat) a menu se nevyvolá, menu se vyvolá, až poté, co úplně odejdu...
  2. CB mapa - viditelné stavby/počet volných míst ke stavbě na mapě CB

    Současný stav: místa ke stavbě a stavící se a postavené stavby jdou vidět až po rozkliknutí daného území Nápad: místa ke stavbě a stavící se/postavené stavby by šli vidět na hlavní mapě CB v podobě zjednodušených piktogramů(zmenšených obrázků) (pod/vedle vlajek je místa dost a i v mobilní verzi...
  3. Přidání popisu vlákna a/nebo přidání "záložky" do vlákna

    Současný stav: funkce neexistuje, buď se musí rolovat, nebo se popisy vláken musí dávat do samostatných vláken mimo uvedené vlákno Nápad: 1) vlákno má název, ale v některých případech, je vhodné přidat popis, k tomuto vláknu .. 2) ke každému příspěvku (i cizímu), aby bylo možno přidat záložku a...
  4. admin vlakno - viděli a prispivali všichni členové cechu

    Svět:Greifental Prohlížeč a verze: aktuální mobilní verze Popis chyby: vytvořil jsem admin vlákno, pro 2 lidi z cechu a přidal dalším 4 lidem práva, aby vlákno viděli .. zkontroloval jsem si to a členy skupiny byly pouze tech 6 lidí, kteří měli práva, jakmile jsem se po 1 hodině vratil byli v...
  5. doplnění údajů o vložených bodech při ukončení VB

    Současný stav: V případě, že se hráč podílel na VB budově jiného hráče, tak se mu po dostavění levelu zobrazí okénko s pořadím a odměnou. Nápad: V tomto okénku by se navíc zobrazovalo, kolik hráč vložil do uvedeného levelu velkolepé budovy bodů: například: " Odměna bodů: A bodů z B vložených."...
  6. tlačítko Opustit cechu .. změna

    Současný stav: |V mobilní verzi, v obrazovce "cech" po stisknutí horního levého tlačítka jsou tlačítka "Opustit cech" a "Administrace" pod sebou Nápad: V mobilní verzi posunout tlačítko opustit cech do pravého horního rohu okna Cech a zároveň pro potvrzení "opuštění cechu" použít stejnou...
Nahoru