Výsledky vyhledávání

  1. Daniel V.

    Mazání neaktivních hráčů (252 bodů)

    Současný stav: Hráči kteří mají 252 bodů jsou pořád v žebříčku Nápad: Automaticky vymazávat hráče kteří mají 252 bodů tedy zhruba vymazaní 2680 hráčů za den Hledal jsem zde na fóru: Ano, nenašel Detail nápadu: Každý den v 20.00 budou vymazáni všichni hráči kteří mají 252 bodů a nebyli aktivní...
  2. Daniel V.

    Zobrazování celkové částky

    Současný stav: Zobrazování mincí a zásob se ve vyšších číslech zobrazuje např. takto 2,5M Nápad: V horní liště je hodně místa na zobrazení celé částky. (viz obrázek) Hledal jsem zde na fóru: Ano, nenašel Zobrazování celé částky by pomohlo k rychlému zjištění počtu zásob a zaplnila by nevyužité...
  3. Daniel V.

    Rabování budov - realitčtejší možnosti

    Současný stav: Po rabování jde budova opravit, nic víc. Nápad: Realitčtejší by bylo muset za opravu zaplatit, rabovaná budova by ubírala spokojenost, rabovaná budova by "hořela". Hledal jsem zde na fóru: Ano, vím že tu takového bylo ale já sem přidal další možnosti Detail nápadu: Po rabování by...
  4. Daniel V.

    Nová VB (Kolonizace Venuše) - Turistický Hotel

    Současný stav: Velkolepá budova neexistuje Nápad: Vytvořit VB která poskytuje jedinečný bonus - automatická motivace Hledal jsem zde na fóru: Ano, nenašel Mám nápad vytvořit VB která by při výběru namotivovala nebo zušlechtila jakoukoliv budovu. Také by poskytovala 3 % obraný i útočný bonus...
  5. Daniel V.

    Nový férový poměr (přátelé, sousedé)

    Současný stav: Existuje férový poměr 1:2,1:1 a 2:1 ale ten znevýhodňuje přijímače (hráče který nabídku přijme) který musí zaplatit 1 FB. Nápad: Vytvořit poměr obchodu tak aby ten co nabídku přijímá taky s toho měl náhradu za ten 1 FB. Navrhuji vytvořit tzv. Férový poměr+ který by nahradil ten 1...
  6. Daniel V.

    Erb / vlajka

    Současný stav: Erb / vlajka neexistuje. Nápad: Co takhle vytvořit vlajku která by byla vyvěšena na radnici (obrázek zde) Hledal jsem zde na fóru: Ano Upřesnění: Vlajka by byla vyvěšená na všech radnicích kromě doby bronzové, železné a ranného středověku. Bylo by potřeba vyzkoumat první výzkum...
  7. Daniel V.

    Krčma přátel - více vylepšení

    Současný stav: Po "vylevlení" krčmy na nejvyšší úroveň nelze s krčmou nic dělat (kromě aktivování bonusů) Nápad: Co takhle přidat do krčmy přátel další např. 5 vylepšení protože mnoho hráčů má již krčmu na max. Hledal jsem zde na fóru: Ano, nenašel jsem.
  8. Daniel V.

    Možnost využít výrobky z dílen

    Současný stav: Když dokončíme např. 15 minutovou výrobu a vybereme ji tak se s výrobkem dílny nedá nic dělat Nápad: Když výrobu dokončíme dostali by jsme výrobek a ten by jsme mohl: 1) smazat, 2) prodat, 3) vyměnit s ostatními hráči Zkoušel jsem hledat zde na fóru: Ano Detail nápadu: Prodat...
  9. Daniel V.

    Projekt - herní výzva II

    Tento projekt je malou inspirací od @DroneSpencer . Pravidla resp. co nesmíte porušit: Založit město na světě Dinegu (Kdo má své hlavní město právě na tomto světě - Brisgard) Nemůžete použít žádné rozšíření (město 16x16) jako je to u herní výzvy od @DroneSpencer Nemůžete používat jednotky...
  10. Daniel V.

    Začernění "létajících ptáků"

    Svět: Fel Dranhyr Popis chyby: Ptáci se zobrazují jako černé čtverečky / obdélníčky Screenshoty: Zatím nejsou (až bude možné vyfotím) Jak často se chyba vyskytuje: Jednou, dvakrát do týdne / měsíce Detail chyby: Když se ptáci pohybují se místo nich dělají černé čtverečky, když přiblížím děje se...
  11. Daniel V.

    Blikání ikony mapy území

    Současný stav: Při prozkoumání provincie na mapě území ikona mapy území nijak nebliká Nápad: Při prozkoumání provincie by ikona mapy území blikala (jako je to u centra zpráv, módu stavby, inventáře) - tím pádem by hráči nemuseli mapu území zbytečně otevírat a dívat se jestli provincie není...
  12. Daniel V.

    "Vesnice" na mapě území

    Mám takový nápad na "vesnici" na mapě území, zde máte podrobnosti: Jak by dala získat? Když dosáhnete doby železné mohli by jste ve všech vašich provinciích založit "vesnici", když procházíte érami tak za každou odemčenou éru respektive prvně udělaný výzkum získáte možnost založit další...
  13. Daniel V.

    .

    .
  14. Daniel V.

    Nová událost - Pouštění draků

    Současný stav: událost neexistuje Nápad: Vytvořit podzimní událost zvanou ''Pouštění draků'' ve které by se se ''drakem'' muselo vzlétnou až ke horkovzdušnému balónu, kde by hráč dostal odměnu - jako je to skoro u všech událostí. Hledal jsem zde na fóru: Ano Poznámky: Měnou události by byly...
  15. Daniel V.

    Řízení obrané armády

    Současný stav: Obranou armádu nelze kontrolovat Nápad: Když sem online, a nějaký hráč by na mě začal útočit, tak by mi přišla zpráva: Útok - Vaše výsosti, naši nepřátelé na nás chystají útočit, nechcete naši armádu vést? Hráč by označil bud´ ANO/ NE. Kdyby hráč zvolil ANO přemístilo by ho to do...
  16. Daniel V.

    .

    .
  17. Daniel V.

    Rozšíření města

    Současný stav: Plocha pro stavění je sice velká, ale pro některé hráče malá Nápad: Zvětšit plochu pro stavění vůbec zvětšit přírodu (viz obrázek) Hledal jsem na fóru: Ano Upřesnění: Velmi přínosné pro pokročilejší hráče by bylo zvětšit plochu na stavění a vůbec celou přírodu a moře kolem. viz...
  18. Daniel V.

    Města

    Chce všem ukázat Vaše město? Že ano? Tak sem plácněte Váš screen a můžete se kochat. Návod: stiskněte klávesu PrtSc upravte v malování (viz TOTO) a dejte to sem.
  19. Daniel V.

    Dobývání území

    Při dobývání provincie např. Narcien se při dobytí 1 oblasti nezobrazí že je tato provincie dobyta. Když mám v Narcienu dobyté 2 oblasti a když oddálím tak tyto oblasti se nezobrazují jako dobyté viz nahoře. A proto bych poprosil vývojáře aby tento problém vyřešili.
  20. Daniel V.

    Jaké je Vaše herní scóre?

    Jste ještě nováček, pokročilý hráč nebo jeden z nejlepších? ;) Napište Vaše nejvyšší scóre.
Nahoru