Nové profilové příspěvky

1. Nord of Skyrim
    Nord of Skyrim
    Atlantida Forever
  2. Yahoooooo
    Yahoooooo
    Cech East-Global je fakt neeeeeeeeeejlepší :-)
  3. Batory
    Batory
    Batory Batory iž mám stále stejnou chybu -opravdu mně to štve vám stále psát a vy mi ani neodp
  4. Batory
    Batory
    iž mám stále stejnou chybu -opravdu mně to štve vám stále psát a vy mi ani neodpovíte -čím to je.
  5. Komanč2
  6. Nacchi
    Nacchi lawnot66
    Na vsech svetech ne.
  7. Batory
    Batory
    Již mám stále stejnou chybu -opravdu mně to štve vám stále psát a vy mi ani neodpovíte -čím to je.
  8. Batory
    Batory
    to je po kolikáté..Do háje co mám dělat,aby hra konečně fungovala i zde.Je to stále dokola-Děkuji a napište mi konečně zprávu .čím to je.
  9. Batory
    Batory
    prosím zase mi zmodrala obrazovka-hraji ještě dva světy ,tam je to v pořádku a zde to je po kolikáté.
  10. Kaca09
    Kaca09
    K čemu je hráčská podpora když za 5 hodin nejsou schopni mi oznámit proč mám blokaci,začínáte mě srát pěkně!!!
  11. Batory
    Batory
    neznázornuje se mi mé město-děkuji Již jste mi to opravili a je to zas -co dělám špatně?Prosím odpověd do zprávy ,zde to neumím hledat.
  12. Batory
    Batory
    Batory prosím poradte do zprávy co s tím-mám zase modrou obrazovku.Proč je to jen na tomto světě-děkuji. Před chvilkou
  13. Batory
    Batory
    prosím poradte do zprávy co s tím-mám zase modrou obrazovku.Proč je to jen na tomto světě-děkuji.
  14. fujin
    fujin
    hardvarová
  15. Batory
    Batory
    mám modrou obrazovku -neznázornuje se mi mé město -nemohu již kolikátý den hrát-co mám dělat -prosím-děkuji za odpověd.
  16. Hugo76
    Hugo76
    Kontak na Hugo76 ,Penelope 45.Hněvivá ,El Amanes
  17. Hugo76
    Hugo76
    Zdarec příjmáme nove hrače v Est nach (Rytíři Tenot)
  18. LordFrunDor
    LordFrunDor
    Malá renovačka ;)
  19. King Love
    King Love
    mám stejný problém jako reznikk
  20. reznikk
    reznikk
    Mám problém, nemůžu se přihlásit dohry(uživa.jméno a heslo je správně)