Mazání zpráv ve vláknech a barevní smajlíci ve hře

1) Chtěla jsem se zeptat,zda neplánujete vložení možnosti mazat zprávy v jednotlivých vláknech?
-Občas se stane,když se vytvoří vlákno ve hře (např. Lešení a omylem se vloží sem místo do jiného vlákna třeba obchodní nabídka),pak by bylo fajn,aby administrátor vlákna mohl tuto zprávu vymazat. Nyní se musí zbytečně smazat celé vlákno a zakládat jej znova :(

2) A též by bylo fajn,kdyby jste zavedli možnost zadávání barevných rozlišovacích emotikonů (smajlíků) , nejen ve zprávách , ale i v názvech skupin (stejně jak tomu je na mobilu)?
-Díky těmto barevným smajlíkům krásně odliším zprávy pro cech od zpráv osobních. Je to přehlednější pro všechny.
 

Mrtvejmagor

Veterán
>> PRAVIDLA PRO TVORBU NÁPADŮ - přečti si to než něco vytvoříš
např. Lešení a omylem se vloží sem místo do jiného vlákna třeba obchodní nabídka
no a? tak se ten člověk omluví a jede se dál, to se stane že si člověk poplete vlákna

-Díky těmto barevným smajlíkům krásně odliším zprávy pro cech od zpráv osobních. Je to přehlednější pro všechny.
tak si je zkus jinak zvíraznit, třeba velkým písmeny nebo šipkami <<>>...

zbytečné oboje
 

Svatej

Legenda
1) Mazání zpráv - PRO za předpokladu že to bude moci pouze administrátor vlákna.
2) mám na kartě otevřenej seznam 466 smajlíků a když potřebuju, dělám ctrl+C, ctrl+V. To není tak obtížné. ;) Za mě zbytečná funkce navíc, nicméně nejsem ani pro ani proti.
 
Nahoru