Režim přestavby - přidání funkcí

Současný stav: V režimu přestavby města je možné budovy pouze přesouvat.
Nápad: Přidat funkci smazat budovu, uložit budovu do inventáře pomocí uložení budovy, přidat budovu z inventáře.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano
 
PRO

+ navrhuji malé rozšíření

1) nechci aby mne to stále skákalo na první stranu, zůstat na straně kde jsem byl
2) umožnit umístit více budov na ráz, třeba studánek, tažením myši jako je to u cest...
 

DeletedUser16624

Host
PRO

+ navrhuji malé rozšíření

1) nechci aby mne to stále skákalo na první stranu, zůstat na straně kde jsem byl
2) umožnit umístit více budov na ráz, třeba studánek, tažením myši jako je to u cest...

Myslim, ze bod 2) uz tam je. Nedavno jsem prestavoval mesto a jednoduse jsem mysi prejel prese vsechno a hodilo se mi to do prestavby...
 

DeletedUser

Host
Proti, řešení je jednoduché:
1) Vrátit se do města.
2) Danou budovu prodat/uložit/umístit.
3) Vrátit se do režimu přestavby.

Pokud je Vám za těžko tohle, tak nechápu proč nevedete kampaň pro zavedení tlačítka k "hromadné pomoci". :rolleyes:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Ta se tu ale vedla hned několikrát. :) Osobně, když to bude stejně jako hromadnej výběr města za 5 dia, tak jsem pro.

Vím přesně kolikrát se to tu řešilo, a překvapuje mě, že i navzdory tomu kolik lidí už to tu navrhlo, a kolikrát jsem tady viděl i tuhle diamantovou alternativu, tak návrh v žádné formě STÁLE NIKDO NEPOSLAL DÁL! V každém případě tohle stejně patří do jiného vlákna. Jen chci říct, že nápad na přidání těchto funkcí do režimu přestavby je v podstatě zbytečný, když se to dá udělat jinak a jednoduše.
 

jaromires

Dopisovatel
Mě se to nelíbí, protože se bojím toho , jak by to dopadlo s náhodným padáním plánků při motivaci :rolleyes: :oops:
 
Nahoru