Projekt - herní výzva

Den 10. je tu, po odmlce je tu nové info

ktualizace a pokrok v mojí herní výzvě:
1) Získání premiové budovy od tajemného, aktuálně je krejčí v inventáři.
2) Reorganizace města, místo se mi uvolnilo na lučišníky jak bylo potřeba.
3) K nedostatku času včerejšího data moc jiných pokroků nebylo :(

Plány do budoucna:
1) Vytáhnout věštkyni s Delf na úroveň 4 a pokrýt spokojenost (přestože se normálně věštkyně nelevelí)
2) Získat tulákovnu a zmenšení alespoň v počtu 1x od každého ze tří plánovaných v tomto eventu
3) Nahradit jezdce za lepší jednotky (s dalším výzkumem již bude)
4) Doplnit kasu na minimálně 50 000 od každého

f.png
Záznam z výzvy:
Doba železná, DEN 10. Pomalé krůčky vstříc temným zítřkům éry středověké... Tam ale jen tak nepůjdeme, první co nás čeká je dlouhé handrkování se s kulturní osadou - Vikingů pro Ygdrasill
 
Za čtvrtek jsem neměl čas podat hlášení a tak je podávám až nyní.
Den 11.
Město zažilo menší rekonstrukci, a tímto z velké části vyřešilo potíž se spokojeností.
Výzkum se trochu posunul kupředu, stejně jako moje nasbírané svitky a nakoupené materiály (395) na den kdy budou tuláci v eventu jako denní speciálka.
Pokusím se dva ideálně tři získat a zbytek pak utratit na jejich zmenšováky.
Každopádně město zatím prosperuje, tak snad bude i nadále...
Aktualizace města pomocí fotky bude již brzy...
 
Den 17.
stručná aktualizace, jak jsem slíbil, velká sumarizace bude až na konci eventu...

Vzducholoď je na úrovni 4
Aktuálně splněno 30 úloh z eventu Odhad je že 19. den bude 39 úloh splněno.
Věštkyně se normálně nelevelí, ale tady je zapotřebí spokojenost, proto je na úr.4.
 
Den 30.
Je tu velká rekapitulace, nezapomněl jsem.

Popis situace města:
Město se přesunulo do další éry.
Krejčí, získaný od tajemného v prvních dnech nyní stojí od začátku eventu.
Domy na obyvatele nahrazeny těmito 20s výstavby za kladívka a mince z RS.
Vzducholoď na maximu, tedy lze krmit pokladnu a otevírat CE alespoň ve druhém kole.
Event podaroval 4x tulákovny a 4x zmenšením.

Zásoby jsou na slušné úrovni
Mince jsou poměrně problematické
Začíná boj s populací, potřeba více lidí
Aktuální uspořádání je katastrofální. (spousta cest je zbytečných, dost nevyužitého místa)

Ve skladišti je spousta věcí pro starožitníka, u kterého budu moci překupovat jiné, užitečnější věci pro výzvu.

Na mapě je prozkoumáno území se dvojicí truhliček za druhým zdrojem RS. Rozšíření nad těmito zdroji je ignorováno Také jsou prozkoumány hory, sektor 1.

Plány do budoucna:
Pracuje se na shánění Alex. majáku a Dia, schází 4 nákresy na každý. Maják který vylevelím na 10, bude zvládat suplovat část produkce surovin.
Dia bude slušný pomocník do začátku s armádou.

Popis situace osady:
S problematickým začátkem v první osadě a pozicí překážek jsem zaseknutý stále v prvních vikinzích. Avšak má pro mne přednost získat Ygddrasill před japonskou osadou, přestože 40 zboží jisté produkce na 3x4 ploše za 150 dní což je průměr jak se dá dát japoda, tak upřednostním útok, před zbožím. Zda je to plán dobrý se ukáže časem.

Pozn.
diamanty utraceny na hlavním a sekundárním herním světě. (především na Ačku za obnovení jednotky budoucnosti, kterou mám již jednu jedinou za quest)

g.png

Snad je to vše v této mohutné aktualizaci...
 
Tento projekt je v tuto chvíli pozastaven, nekončím s ním, ale bohužel je toho teď opravdu hodně... od poslední aktualizace jsem neměl tu možnost pokračovat s touto výzvou... Budu v ní pokračovat jakmile se vše uklidní... děkuji
 
Nahoru