Diskuze k soutěži Triatlon

DeletedUser

Host
Nechápu přesně zadání otázky s veletrhem a dělením počtem VB. vychází šílená desetinná čísla, myslíte tedy všechny co produkují mince? Nebo jak je to přesně myšlené ?

Desetinná čísla? A nespletl sis náhodou dělení a násobení? :cool:
 

DeletedUser

Host
Celkem mě překvapuje, že vlákno s prvním kolem bylo zobrazeno cca 3100 krát, kdežto vlákno s druhým kolem jen cca 140 krát. Druhé kolo se nakonec neoznámilo ve zprávách ve hře? Nebo je to způsobeno jen tím, že neblikají zprávy?
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Celkem mě překvapuje, že vlákno s prvním kolem bylo zobrazeno cca 3100 krát, kdežto vlákno s druhým kolem jen cca 140 krát. Druhé kolo se nakonec neoznámilo ve zprávách ve hře? Nebo je to způsobeno jen tím, že neblikají zprávy?

Ve hře byl oznámen pouze začátek celé soutěže. Jednotlivá kola ne. To už si musí pohlídat každý sám pokud má zájem soutěžit.
 

DeletedUser

Host
Wow, čekal jsem, že těch hráčů přes 20 bodů bude víc... :O
 

Trolan

Nováček
Hmm... soutěž velmi pěkná, hledání odpovědí na otázky mě opravdu bavilo. ale je pravda že systém odměňování je dost naprd...
Ve finále totiž je úplně jedno, že jsem měl vše správně, o tom kdo vyhraje rozhoduje tipovací otázka, takže vlastně loterie...
Mohla by být alespoň cena útěchy pro všechny co dosáhli plného počtu bodů. Třeba 100 diamantů.

P.S. Ale pravda, že na soutěž wasteland ve hře the-west.cz to pořád nemá :D 3 měsíce plnění denních úkolů (v rámci příběhu) a o výsledku rozhodla hádací otázka, né tipovací o konkrétní číslo kde se dá alespoň odhadnout, ale hádací. Ve stylu na jakou barvu myslí indián.
 
Nahoru