Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Navléct dres, obout kopačky, posilnit se energiťákem, písk a turnaj začíná! Jasné ne? Nebo máte otázky?
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Prima těším se ! Nevíte někdo, zda bude ještě někdy možnost nalevlovat vzducholoď? Ptá se kolega co má 2.lvl zda má cenu si jí nechávat,když nikde nedostává možnost jí levlovat a zabírá mu moc místa ! Mně chybí 2 do vrcholu a tudíž mně to také zajímá.
děkujeme
 

DeletedUser17476

Host
kde najdu vlastnosti a rozměry nových budov hipodromu..zatím nikde nevidím ))))
 

DeletedUser

Host
Koukám, že s překladem názvů se zase nikdo nepáral... Teda pokud to opravdu budou "Hipodromové části". Ani nemluvím o tom přivlastňování jedné osobě v těch názvech, když je na Fandomu jasně napsané, že jsou ty tratě pojmenované po týmech.

(Čekám jen, že mě někdo zkritizuje, že se odkazuju na Fandom, kde jsou údajně jen lži a neověřené informace... @LordFrunDor)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Koukám, že s překladem názvů se zase nikdo nepáral... Teda pokud to opravdu budou "Hipodromové části". Ani nemluvím o tom přivlastňování jedné osobě v těch názvech, když je na Fandomu jasně napsané, že jsou ty tratě pojmenované po týmech.

(Čekám jen, že mě někdo zkritizuje, že se odkazuju na Fandom, kde jsou údajně jen lži a neověřené informace... @LordFrunDor)

nabízel jsem jim tak 3 měsíce zpět, že to budu překládat a u toho si procvičím angličtinu, ale neměli zájem :D
 

dudasek

Znalec
Prima těším se ! Nevíte někdo, zda bude ještě někdy možnost nalevlovat vzducholoď? Ptá se kolega co má 2.lvl zda má cenu si jí nechávat,když nikde nedostává možnost jí levlovat a zabírá mu moc místa ! Mně chybí 2 do vrcholu a tudíž mně to také zajímá.
děkujeme
kucí když vás to tak tlačí nemáte "uložení budovy"..a je hned místo...
 

d arvit

Odborník
noo, tak co dodat
začal bych plusy

líbí se mi budovy i tratě a dost jsem se těšil že si udělám pořádný závodiště

a mínusy

nikde neni žádné vysvětlení jak to vůbec funguje
trenink nemá vliv na úroveň hráčů
zápasy nemaji vliv na úroveň hráčů
% a šance na výhru, složení týmu (jeden by čekal že s 60% šancí vyhraje zhruba polovinu nebo lehce nad polovinu zápasů, ne že jich prohraje 100%, to samé prohrát se 75% šancí zápas i odvetu, se 4 hráči je někdy šance na výhru větší než s 5ti (a je jedno jakého druhu tam přidám hráče)
2 linie denních odměn (trenink/zápasy) můžou se odměny z jedné ukázat v druhé nebo jsou samostatné??
nahrazení jednoho hráče jiným jiného druhu a šance se změní o 1-2%??
dvojitá % na získání odměny v turnaji: vyhraj zápas (jak??) a potom získej hlavní odměnu z bedny s minimální šancí)
z eventu ja na to jen minimum pokusů, zbytek je nutno dokoupit

za mě je ten event jenom díra na dia

ale možná jsem to jenom nepochopil a je to úžasný event..
 

Fotřík 1.

Komentátor
Prisel jsem na neskutecnou hloupost v eventu. Jsem si tim jisty jen tak na 99%, tak to prosim nekdo zkuste potvrdit. Kdyz ziskate za denni ukol karty a objevi se uprostred obrazovky, musite je otocit! Kdyz to jen zavrete krizkem v rohu, tak je zahodite a zadne karty hrace neziskate. Nez jsem to zjistil, prisel jsem o 9 nebo 12 karet. Ma nekdo stejny dojem?
 
Nahoru