Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

Dan 77

Veterán
Leukoiho, která přidává další výzkumné body, Rousioiho, která přidává další obranu vaší útočné armádě, a Venetoiho, která přidává další zboží.
Boha... To je překlad k nezaplacení! :D
Leukoi, Rúsioi ani Venetoi nebyla vlastní jména. Označuje to barvy tradičních konstantinopolských vozatajských týmů: Bílí, Červení, Zelení.
Škoda, že k tomu Inno nedalo žádný komentář. ;)
Doplnění: Tak jsem tohle vlákno prošel a totéž už zmínil @MadnessFalax ;)



K eventu jako takovému:

Poslední dobou se v oznámeních o eventech vynechávají klíčové informace důležité pro úspěch v eventu. Bude to záměr, ale zase dříve nebyly eventové tak na hraně získatelnosti. A tento event je skoro tak složitý jako event sv. Patrika. Už je to s tou složitostí přehnané. A oznámení k události nám takto složitý event ani pořádně nevysvětlí, aby se v něm hráči mohli s jeho pomocí zorientovat...

Kdo dokončí celou úkolovou řadu, skončí nejhůř v amatérské lize a v tréninkové části bude efektivně kopat na poměr "cena/vzdálenost a šance na denní speciálku" (tentokrát jde vždy spolu), získá 11 úrovní hippodromu. Kdo se dostane do stříbrné nebo zlaté ligy, získá všech 12 úrovní. Tolik příhod kolem města, to bude chtít totiž extra štěstí. ;) Sečteno, podrtrženo: jedno vylepšení s bonusem do obrany města oželím, eventovka bude vypadat skvěle i tak. ;)


Kolikrat ani 84% na vyhru nestaci.
Mnozí hráči, včetně mě, tak vysokou šanci v tomhle eventu ještě ani jednou neviděli. ;) Já viděl maximálně 74 %.
trenink nemá vliv na úroveň hráčů
zápasy nemaji vliv na úroveň hráčů
Ale mají, akorát jen v případě, že dostaneš jako odměnu za přihrávky, jako odměnu za tréninkový gól nebo jako turnajovou denní speciálku ty karty hráčů.
Nechapu, ze jim to na bete nedali sezrat. Nebo dali a je jim to stejne u zadale.
Jako vždy, b) je správně.
Já bych zase doporučil Tobě zpracovat tento názor v oddíle fóra Nápady, jinak se tvé doporučení k vývojářům ani nedostane.
Pak se (možná) dostane, ale nikdo si ho nepřečte nebo se to po přečtení zahodí. Jinak to ve FoE s nápady nedopadá.
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Mě na tomhle eventu překvapuje jen jedna věc. A totiž že se i nadále najdou hráči (kteří očividně pochopili o čem tenhle event je) kteří vehementně tvrdí že FoE je free-2-play hra. Přičemž podstatou tohohle eventu je pouhé "zaplať a budeš první" tedy čisté pay-2-win. ;)
Jde o to že bez použití diamantů není možné dosáhnout prvního místa v turnaji a pouze prvním místem v turnaji získáte unikátní portrét. Je jedno jak velká či malá je odměna za pay-2-win princip. V okamžiku kdy nějaká, jinou cestou nezískatelná, odměna za platbu herní měnou existuje, stává se hra pay-2-win. ;)
 

Tomas 0482

Psavec
jedno vylepšení s bonusem do obrany města oželím, eventovka bude vypadat skvěle i tak.
Pravda, mě nedošlo, že jedna budova z těch dvou má útok do obrany a to je ještě víc na nic než obrana do obrany :D
Tím pádem není potřeba všech 12 úrovní, takže pokud nezískám všechny vylepšení, tak mi to vlastně může být jedno. Najednou se event stal mnohem jednodušším a 5 vylepšení určitě získám.
 

Dan 77

Veterán
Jj, stačí 11 úrovní celkem (6+5), to 12. úroveň oželím, holt -3 FP a -%. Ale, náhodou... útok v obraně města je lepší než obrana v obraně města, protože to druhé se dá získat snadno skrze mnohé budovy, příp. krčmu nebo lahvičky, to první tak snadno ne. Nicméně to pořád nic nemění na tom, že je to jen na obranu města. :D
 

dudasek

Znalec
pěkné závodiště-škoda ,že koníci v té dřině při závodění často přijdou o kejhák..ty hvězdičky měli naházet na střechy tribun

add event...chápu kámen-nůžky-papír docela dobře,ale jak mohou hráči s hodností 3 porážet 7/8?aha ta pravděpodobnost!...docela mě štve,že ty lístky jsou omezený na 3...zpočátku jsem si šetřil,takže mě vlastně propadly?i dost karet hráčů jsem vykřížkoval s tím,že se podívám později...neškodilo by princip hry nejdříve vysvětlit(česky!),než to pustíte do světa
 

DeletedUser9906

Host
Moment, to jako že když ty obdržené karty nerozklikám jednotlivě, ale zavřu to křížkem, tak se mi nepřičtou? To bych měl všechny hráče na základu, rozklikl jsem tak prví 2-3 karty. To s těmi 3 lístky je ale fakt.
 

dudasek

Znalec
Moment, to jako že když ty obdržené karty nerozklikám jednotlivě, ale zavřu to křížkem, tak se mi nepřičtou? To bych měl všechny hráče na základu, rozklikl jsem tak prví 2-3 karty. To s těmi 3 lístky je ale fakt.
někde jsem to četl.nevím jestli je to pravda-každopádně narážím s 7/8 na hráče lvl?20+ a to jako všichni kupujou za dia????
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Jsem spokojený s tréninkem, super uděláno, přijatelný ceny za každou přihrávku,což velmi oceňuji!!! A Hlavní denní levlování Hipodramu krásné,mají super sílu s ostatními doplňky. Mám konečně silnější obranu než útok útočné armády. Jsem velmi spokojen, díky za to ajťáci
 

dudasek

Znalec
Jsem spokojený s tréninkem, super uděláno, přijatelný ceny za každou přihrávku,což velmi oceňuji!!! A Hlavní denní levlování Hipodramu krásné,mají super sílu s ostatními doplňky. Mám konečně silnější obranu než útok útočné armády. Jsem velmi spokojen, díky za to ajťáci
co tak nějaké slušné odměny,když už ta pravděpodobnost zvedá z hrobu i Einsteina?!v invu mám lepší věci,než dává event....
 

explorer Pablo

Dopisovatel
co tak nějaké slušné odměny,když už ta pravděpodobnost zvedá z hrobu i Einsteina?!v invu mám lepší věci,než dává event....
To je možné že máš :-D Hraješ dlouho. Já je využiju a co nevyužiju prodám a koupím si podle svého vkusu do svého města, takže aspoň mince za to dostanu a využiju, nepohrdnu žádným dárkem :-DDD
Pravděpodobnost je v turnaji a to nezminuji, tam se mi nedaří moc a to se nepovedlo, já sem spokojen s treninkem :)
 

dudasek

Znalec
9tky neporáží 7 ani při pravidlu kámen-nůžky-papír..pravděpodobnost je sviňa...ale i supr hráč nemůže vyhrávat jen dle papírů..občas i on prohraje,,,ty 20+ jsou hráči co kupovali karty???
 

Auri

Turista
Super, už jen 8 dnů do konce. Možná je čas začít se modlit, aby náměstí vítězů nemělo stejný osud jako šachovnice v minulém eventu.
 
Nahoru