Diskuze o 1.183

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Další aktualizace přináší znatelné změny v okolí města. Co na ně a další novinky či změny říkáte?
 

Tomas 0482

Psavec
Chápu správně, že bude poslední grafické vylepšení krčmy už v průmyslu místo v ledovce? To mi teda nepříjde jako dobrý nápad, budova se mění graficky s dosaženým věkem a vývojáři nám chtějí namluvit, že by ve skutečnosti vypadala stejně průmyslu a v budoucnostech? Buď to nechte jako do teď nebo nedávejte vývoj vůbec, když už se mění vzhled s věkem, tak aspon aby to dávalo smysl. Samozřejmě pokud bude krčma vypadat na posledním levelu futuristicky jako do ted, tak osobně problém nemám, jen mi pak příjde divný, že by tenhle vzhled měli i v průmyslu, ale tam naštěstí nejsem.

Pak by to chtělo ještě doladit nějaký ty chyby ke kterým jste se opět nedostali a budu možná i spokojen :D

Ale abych nebyl jen negativní, tak s tím ostatním nejspíš problém nemám, uvidíme po aplikaci aktualizace. :)
 

DeletedUser

Host
Spíš bych řekl, že se přidá nový vzhled jakoby ještě před tím z budky. Ale sám nevím, abych upřímně řekl.
 

Dan 77

Veterán
Chat?
Ok, začne tam i větší nával lidí a zpráv. :) Takže pokud se to ujme, doporučoval bych, aby se dal zobrazit i víc zpětně + posílit servery.
Víc bych ale uvítal, když by se do mobilů zpřístupnilo cechovní fórum - podle mě vcelku nenáročná záležitost, pro kterou navíc přibude další místečko v menu. Nebo interní poznámkový blok. (Nebo snad i CvC, ale to se nikdy nestane :) )
 

Never1986

Turista
dobre by bylo kdyby zmizel buton na cechovni expedice jinak lod na cechovni expedice straci smysl. Dalsi je moznost kliknuti na lod osady nebo moznost kliknuti na ten pristav jinak mit dve moznosti jak se dostat do osady primo vedle sebe zase straci smysl.
 

MenestheusCZ

Turista
U mě tedy mínus za vzhled krčmy,jsem v kolonizaci Marsu a krčma jak ze středověku a taky nevím proč se do osady dostávám dvěma způsoby z přístavu i z lodi Yakatabune,to je trochu zbytečné. Jinak plus za snahu do okolí města něco přidávat,už dlouho to stagnovalo a začala to být nuda :)
 

DeletedUser16624

Host
Za me je to spis downgrade.
Sesunout vsechny budovy z okoli na hromadu a snizit grafiku mi neprijde jako vylepseni.
Hospoda ani nove pristavy se graficky absolutne nehodi ke zbytku mesta, ktery mam v dobe Marsu.. Takze opet, navrat o nekolik kroku zpet...
 

Svatej

Legenda
Upřímě, viktoriánskej styl budov jsem nikdy neměl moc rád. Připadá mi to jako by se někdo pokoušel o gotickej kostel, použil špatný materiály a v půlce to vzdal a rozhodl se z toho udělat továrnu...
Jako to je můj osobní pohled a chápu že mě za to milovníci architektury můžou chtít ukamenovat. ;)
Ale fakt se v éře kolonizace pásu planetek, kdy, jakožto majitel města a jediný vládce na Zemi, Marsu a pásu planetek musim koukat na něco takového? Bez možnosti ovlivnit vzhled k lepšímu? :mad: :rolleyes:
 
Naposledy upraveno:

Tomas 0482

Psavec
Moje obavy se naplnily, opravdu je vzhled z průmyslu a vůbec se mi to nelíbí. Nechápu proč vzhled nového přístavu nepřizpůsobili éře města a krčmě, ale museli to udělat naopak, ovšem jim asi nedošlo, že éru města už nepřizpůsobím, takže z toho udělali skanzen v porovnání s městem plus posunuli krčmu a vetešníka blíže, aby to víc vyniklo :rolleyes: Už se nemůžu dočkat až v tom skanzenu budu mít raketu, ta se tam totiž fakt perfektně hodí -_-
 

DeletedUser

Host
Myslím, že ty budovy v Železe vypadají vedle města celkem pěkně...
 

Dan 77

Veterán
Myslím, že ty budovy v Železe vypadají vedle města celkem pěkně...
Jj, to i ke zbytku města, které je tou dobou ale malé na to, aby se to navzájem doplňovalo... A od Pokroku dál se ti to k městu může přestat hodit, pakliže nemáš uzpůsobené město tak, že bys měl na okrajích města vzhledově podobné nebo tematicky blízké eventovky.
A proc jako,abych musel rolovat mapou a hledat nekde nekaky nadbytecny pristav?
I tak jsem radši za to, že pro přístup do expedice je přístav na okraji města, než za tlačítko v menu. Jde to dohromady s tím, že do CB je taky přístup jen z okolí města. Muselo by být tlačítko do CB taky v menu. No aspoň bude v menu místo pro něco jiného, teda ne že zatím by chybělo na PC, ale v appce furt chybí to cechovní fórum atd.

A zatím tak trochu nechápu účel toho, aby byl chat v appce přístupný pouze v CB. Jakože to nebudou mít hráči v PC? A k čemu to pak bude? Už používáme zprávy a je to lepší, nesmaže se to. Doufám, že jde o propojení se stávajícím chatem v PC verzi a že nejde o nic nového...


Jo a ještě další věc:
Vesmírný přístav stále ještě není u cizího hráče viditelný, a to ani když už ho mám taky dostupný v tom svém městě. Je to záměr nebo chyba?
 
Naposledy upraveno:
Zdravim dneska mi probehla aktualizace na novou verzi v mobilu.
A objevil jsem drobnou chybu nevim zda je ojedinela nebo se vyskytuje vicero lidem s tema novyma vzhledama co tam pridali tak kdys kliknu na lod do egypta opakovane mi misto egypt mesta nacte zakladna na ateroidech tato chyba se deje jen na mobilu.
Tato chyba se opakuje vetsinou as na 3 nebo 4 pokus mi to nacte ten egypt kdys kliknu egypt.
Tak se chcu zeptat jestli je to ojedinele nebo tento problem ma vicero lidi
 

Tomas 0482

Psavec
Zdravim dneska mi probehla aktualizace na novou verzi v mobilu.
A objevil jsem drobnou chybu nevim zda je ojedinela nebo se vyskytuje vicero lidem s tema novyma vzhledama co tam pridali tak kdys kliknu na lod do egypta opakovane mi misto egypt mesta nacte zakladna na ateroidech tato chyba se deje jen na mobilu.
Tato chyba se opakuje vetsinou as na 3 nebo 4 pokus mi to nacte ten egypt kdys kliknu egypt.
Tak se chcu zeptat jestli je to ojedinele nebo tento problem ma vicero lidi
Potvrzuji chybu, ale jsem v oceánu, takže mi to hodí toto...

Screenshot_20200724-132208_Forge of Empires.jpg
 

Dan 77

Veterán
Výše uvedený screen dej i do tématu Hlášení překladů. Evidentně pořádně nepřeloženo.

Jinak když je na stole téma "město a jeho okolí":
Po dokončení celého stromu výzkumu a získání všech rozšíření (vč. těch za diáky) zbývá na ploše 10 rozšíření. To znamená, že nám místo vydrží maximálně 1-2 éry, aby ta nová rozšíření, co ještě přijdou, bylo kam dávat. Předpokládám, že se maximální stavební plocha bude zvětšovat.
Otázka zní: Kdy?
 
Nahoru