Přidávání přátel - změna systému, zrušení limitu žádostí

Zrušit omezení 80 žádostí o přátelství a navýšit na plných 140 žádostí


  • Celkový počet hlasujících
    39
  • Anketa uzavřena .

Aedon Ashriver

Nováček
Tohle je téma, které mi leží v žaludku již delší dobu (a pěkně mě rozčiluje) a proto jsem se rozhodl bojovat za změnu systému přidávání přátel.

Současný stav: Můžeme poslat 80 žádostí o přátelství a 60 přijmout, tzn. celkem je možné mít 140 přátel. Tenhle systém je hrozně omezující a reálně ani mít 140 přátel nikdy nebudu. Neustále narážím na to, že bych si chtěl nějakého hráče přidat, ale nemůžu, protože jsem dosáhl limitu, stejně tak ten druhý hráč, který už 80 žádostí dříve rozeslal. Proč nás má hra omezovat v počtu přátel díky tomuto limitu? To nestačí celkové omezení, tj. 140? Nikde v žádné jiné hře jsem horší "friend requesty" neviděl... Pojďme s tím něco udělat! Věřím, že nejsem jediný, koho tento systém štve.

Nápad: Zrušit limit pro zaslání žádostí a mít možnost poslat žádosti o přátelství do plného limitu 140 hráčů.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

Dan 77

Veterán
PROTI LordFrunDor má pravdu.
Co nad tebou napsal? Já tam nic nevidím. :D

omezování prvků nutících hráče strategizovat ve strategické hře?


PROTI
Za jiných okolností bych s tvým argumentem souhlasil, ale... Nevím, jak tobě, ale obecně se líp strategizuje s místem v přátelích, když máš maximální limit přátel s maximálním limitem pro posílání žádostí sjednocen. Jistě, můžeš si držet pod 80 přátel, mnozí to tak už cíleně dělají, ale je to škoda a zbytečnost, žádnou zásadní strategickou důležitost v tom nevidím.
Semenná banka má taky nějaký účel, sype surky a občas diáky za motivace, které bys stejně klikal, ale když se hráč kvůli dvojímu limitu přátel ještě omezuje, význam Semenné banky pak je taky menší. Ale to už je pochopitelně o prioritách toho kterého hráče.
 
Nahoru