Diskuze o 1.192

SedaVrana

Turista
Protože v rámci posledního eventu to špatně spočítali a někdo kdo spotřeboval spoustu diamantů a získal spoustů upgradů , tak je neměl na co použít. Stodola bude až za rok po nové podzimní události. Můj tip
 

Svatej

Legenda
zrovna mi tam skočila výběrová sada strážního místa. Celkem mě zajímá na kolik vyleze cena. :)

EDIT: Tak ve výsledku mě stála 4001 mincí... kéž by tahle cena vydržela nafurt :D
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
  • Opravili jsme problém, kdy by se v seznamu přátel mohlo objevovat tlačítko krčmy, i když ještě nebyla odemčena krčma hráče.
To se ještě neopravilo? Měl jsem dojem, že už jo. No asi už několikrát, nejen nedávno. Tak snad už to bude fungovat, jak má.

  • Opravili jsme problém, kdy nebylo možné odstranit přílohy z vlákna centra zpráv. Tento problém ovlivňoval pouze verzi pro prohlížeče.
Nešlo smazat ani zprávy s textem jako takové... Ale to už mi pár dní funguje, asi nějaká miniaktualizace před touto velkou, ve které jste to oznámili.

  • Opravili jsme problém, kdy tlačítko „Vybrat vše“ shromažďovalo také produkce z Aztécké osady.
Opraví se taky to, že po prvním využití pokusu z Hradu Himedži mi naskakují surky z aztécké osady, které jsem získal při minihře?

  • Po uložení vojenské budovy se nyní zobrazí varování, které vás informuje, že vaše odemčené vojenské sloty budou ztraceny.
:D :D :D :D
Máte asi 6 let zpoždění od doby, kdy o tuto funkci hráči poprvé žádali. Gratuluji! :)

(...) Kromě toho tato lišta nyní zobrazí počet zbývajících bonusů přímo na samotné ikoně, takže již nebude nutné při kontrole přesouvat ukazatel myši nad ikonu.
Super! Tuším, že to se taky někdy navrhovalo už, tak aspoň jste na to nakonec přišli sami....

  • Od této chvíle budou první tři minihry v osadě Aztéků zobrazovat umístění odměn na finální obrazovce minihry po stisknutí tlačítka „sbírat“. Pamatujte, že se zobrazí pouze při první osadě v každém světě.
To už bylo i dřív, ale až asi druhé tři minihry. Tak už aspoň vím, proč to bylo jen jednou.
Možná by to mělo být na začátku každé započaté aztécké osady, aby si to hráč oživil, vždyť může mít mezi osadami i delší pauzy nebo osady střídat... Proč by si někdo kvůli tomu měl zakládat účet na dalším světě a dosáhnout tam koloniální doby? To už je rovnou lepší najít si Minesweeper na trénovat na tom...

  • Opravili jsme problém, kdy se v systému Android nezobrazovaly konce řádků zpráv ve vláknech.
Na to mě napadá, že v chatu se zprávy mobilních hráčů zobrazují nezvykle, je tam prázdný řádek navíc v dolní části, který zmizí až poté, co někdo napíše zprávu za něj. Jo a taky v chatu přes appku je delší limit počtu znaků než v prohlížeči. :D
 

Dan 77

Veterán
  • Každé potvrzovací okno ve hře bylo aktualizováno.
Mně se ta nová SVĚTLÁ okna nelíbí. Do appky ještě zapadala, ale v PC verzi se nějak nehodí...
Navíc některá vyskakovací okna mají malé písmo a původní menší tlačítka, oproti tomu ta nová potvrzovací okna mají tlačítka zbytečně velká a písmo taky větší. To to nikdo neumí sjednotit zase? Viz centrum zpráv, to je to samý.
No aspoň že jste konečně sjednotili potvrzovací okna napříč platformami, do teď bylo matoucí, že pravé s levým tlačítkem (zelené/červené) byla prohozena, na appce a v prohlížeči obráceně. Konečně...

Ještě toho je ale v oblasti vyskakovacích oken dost nedotaženého:
- Proč okénka "dokonči stavbu za dia" trvají někde jen pár vteřin (většinou), ale u aztécké Sochy ctností 1×1 to okno musí clonit celou dobu stavby (30 vteřin)? Zbytečně to zdržuje a stejně nemám důvod urychlovat něco, co bude stejně brzo postaveno...
- Cesty v osadě, které stojí komoditu spjatou přímo s osadou (mince deben nebo kakaové boby), by se neměly bourat bez potvrzovacího okna, takhle si je někdo může smazat omylem, a přitom nestojí jen mince a zásoby jako ostatní cesty ve hře. Ale na to už hráči upozorňovali Xkrát...
 

Tomas 0482

Psavec
včetně budovy Domu hrůzy 1. úrovně z nejnovější Halloweenové akce.
Tohle mně moc nepotěšilo. První úroven ano, ale vylepšení ne. Jinak mohla být aspon nějaká zmínka o tom, že to bude, protože jsem osobně postavil dům hrůzy na 6. úroven (lepší než nic a měl jsem místo) a ted s tou budovou na 1. úrovni bych to měl komplet. Fakt paráda -_-

Každopádně nepřišla oprava zadání výroby v budovách z tlačítka "Vybrat vše" za 5 dia. Asi v 50 % případů se mi stane, že hra vyhodí chybu a zadání výroby neprovede, takže jak idiot zadávám výrobu ve všech budovách ručně a aby toho nebylo málo, tak mně hra ještě odhlásí. Začalo to dělat s poslední aktualizací asi 14 dní zpátky.
 
To je pekne ty nove věci u vetesnika a v aukci us jsem tam vecinu s novych veci videl.
Alespon co se tyce aukce.
Akorat mi celou dobu co je vetesnik s aukci nejde 1 vec do hlavy s kym a podle ceho vlastne ty veci drazim?
Protoze bez ohledu na cas kdy nahodne dene otevru veteska spusti se aukce na 1hodina 58 minut a ze bych se trefoval porad stejne mi prijde divne? Tak neni na skodu se poptat jestli nekdo nevite jak ten system vlastne pracuje?
 

dudasek

Znalec
prej se to seskupí v lidech,co jsou online.....nevím,zda se přehazovat s člověkem,co hraje 10 let a prodává většinu inventáře:začíná aukci na 123456....to si toho s 1/4mega moc nekoupím...a drahokamy v aukci nefungují:měly by jít proměnit na aukční měnu!
 

d arvit

Odborník
To je pekne ty nove věci u vetesnika a v aukci us jsem tam vecinu s novych veci videl.
Alespon co se tyce aukce.
Akorat mi celou dobu co je vetesnik s aukci nejde 1 vec do hlavy s kym a podle ceho vlastne ty veci drazim?
Protoze bez ohledu na cas kdy nahodne dene otevru veteska spusti se aukce na 1hodina 58 minut a ze bych se trefoval porad stejne mi prijde divne? Tak neni na skodu se poptat jestli nekdo nevite jak ten system vlastne pracuje?

jak to chápu já po nějakých zveřejněných informacích tak je každá aukce pro 50 lidí co se do ní jako první přihlásí, respektive 50 lidí kterým neběží žádný odpočet (aukce,příprava) otevřou si vetešníka a skočí do volné aukce, v okamžiku kdy se sloty zaplní jsou další přesměrování do další nové aukce
proto se během dne zaplní aukce během pár minut zatímco v méně rušných časem to může trvat desítky minut
 
Nahoru