O Galatské věži

matesov

Turista
NO KONEČNĚ !!!, ale bonus je malý a o ničem !! Dávka zboží je směšná a ochrana dvěma pokusy + procentem šance, které je nastaveno před rabováními je také o ničem !!

Zboží každý vyrábí sám nebo má mraky budov, co mu ho dají a ochrana 2x do lvl 10 před rabováním je vlastně o ničem.

Vzhledem k bonusu procent možnosti získávání, člověk musí budovu vyhnat na mega level, aby to mělo smysl = tedy snad se to nějak zvedá pokusy oproti procentům ??

Proč se počty možností ochrany nezvyšují ob level, jako u jiných - třeba útočných VB atd.??!! Takto je to vlastně plivnutí do řeky, aby se vlk nažral a koza zůstala celá ??!!

To že rabování je součástí hry je jasné, ale je neférové, obránce nemá šanci se většinou ubránit a tato budova k tomu zjevně nějak nepomůže ??!!!!

Já mám 1989% obranný bonus v obraně, ale přesto, že dělám vše pro navýšení bonus v útoku pro obrannou armádu, mám ho 175% a to staví a navyšuji co se dá. porazí mě většinou všichni = a v tom je to nefééééér !!

Místo dávky zboží by se tedy hodil bonus útoku v obraně nebo cokoli smyslného, zboží mi dává několik budov.

Takže, z této budovy zatím zklamání = prostě se tu ubránit nedá !! :)
 
Naposledy upraveno:

d arvit

Odborník
NO KONEČNĚ !!!, ale bonus je malý a o ničem !! Dávka zboží je směšná a ochrana dvěma pokusy + procentem šance, které je nastaveno před rabováními je také o ničem !!

Zboží každý vyrábí sám nebo má mraky budov, co mu ho dají a ochrana 2x do lvl 10 před rabováním je vlastně o ničem.

Vzhledem k bonusu procent možnosti získávání, člověk musí budovu vyhnat na mega level, aby to mělo smysl = tedy snad se to nějak zvedá pokusy oproti procentům ??

Takže, z této budovy zatím zklamání = prostě se tu ubránit nedá !! :)

vytáhnout to na mega lvl a dostat 50% šanci nestojí tak moc - cca 15 -20k bodů

ale pořád je to mnohem víc než kolik ti někdo vydrancuje dohromady za roky hry

investovat do téhle budovy a za účelem ušetření vb je holý nesmysl..

surky se hodí, ale starých surek je mraky a 100-150 denně je nic v moři

Já mám 1989% obranný bonus v obraně, ale přesto, že dělám vše pro navýšení bonus v útoku pro obrannou armádu, mám ho 175% a to staví a navyšuji co se dá. porazí mě většinou všichni = a v tom je to nefééééér !!

Takže, z této budovy zatím zklamání = prostě se tu ubránit nedá !! :)

1989%?? tak přesně takovéhle obrany mám rád a útočim na něj jenom z toho důvodu že jsou a můžu :p :cool:

jediný důvod proč tu věž postavit je kvůli tomu jak vypadá a to láká i mě :rolleyes:
 

matesov

Turista
Tak po dvou dnech zkušeností je celá Galatská věž na úrovni 10 naprosto k ničemu, kdo mě napadl, ten mě vyraboval !
Věž by zase musela být na mega levelu, aby to mělo smysl !

Kdyby věž dávala místo trocha zboží raději bonus k útoku v obraně, to by mělo alespoň smysl !

Takže za mě naprosté zklamání, jen další budova k ničemu, co zabírá místo = šance a odvrácení vyrabování je mizivá a dva pokusy jsou k ničemu !
 

matesov

Turista
Takže,
po několika dalších dnech fungování této budovy opět postřeh = kdo mě napadl a mohl vyrabovat, tak mě vyraboval ??!!!!
BUDOVA JE PROSTĚ NA NIC , NEFUGJE, asi nemá ?
A je zajímavé, že stav pokusů byl před posledním vyrabováním byl 2 a po vyrabování 1 A PŘESTO JSEM BYL VYRABOVÁN ??
Takže pokus se odečte, ale útočník mě vyrabuje - směšné ??!!!
Kdyby budova dávala místo trocha zboží bonus bonus do útoku obranným jednotkám, tak by to mělo smysl, tak to je to jen gesto !!
Budova na úrovni 10 je prostě na nic a běžný uživatel více stavět nebude, protože na to nemá.
Nic, stejně se nic nezmění a je to tu zbytečně strávený čas !
To že rabování ne férové se ví, ale nic se s tím nestalo za několik let.
Hru hraji od vzniku, jsem rád za každé zpestření, ale toto mě mrzí -nefér rabování :)
 

d arvit

Odborník
Takže,
po několika dalších dnech fungování této budovy opět postřeh = kdo mě napadl a mohl vyrabovat, tak mě vyraboval ??!!!!
BUDOVA JE PROSTĚ NA NIC , NEFUGJE, asi nemá ?
A je zajímavé, že stav pokusů byl před posledním vyrabováním byl 2 a po vyrabování 1 A PŘESTO JSEM BYL VYRABOVÁN ??
Takže pokus se odečte, ale útočník mě vyrabuje - směšné ??!!!
Kdyby budova dávala místo trocha zboží bonus bonus do útoku obranným jednotkám, tak by to mělo smysl, tak to je to jen gesto !!
Budova na úrovni 10 je prostě na nic a běžný uživatel více stavět nebude, protože na to nemá.
Nic, stejně se nic nezmění a je to tu zbytečně strávený čas !
To že rabování ne férové se ví, ale nic se s tím nestalo za několik let.
Hru hraji od vzniku, jsem rád za každé zpestření, ale toto mě mrzí -nefér rabování :)
nechápu tvoje nářky
1, budova dává % šanci na zamezení vyrabování na několik útoků - každý kdo hraje déle než týden pochopí (nebo si zjistí) že obě čísla se budou s lvly zvedat
2, budova na lvlu 10 moc nefunguje?? a co jsi čekal jiného?? žádná s % budov na tak malém lvlu nefunguje pokaždý (galaxie, HH..) kdyby fungovala tak jaký by byl důvod jí stavět na vyšší úrovně nebo na druhou stranu kdyby k zastavení rabování stačilo pár lvlů 3x3 budovy - jaký smysl by měla obrana a spousta bonusů a budov.
3, hraješ od začátku ale ta budova ti přijde natolik drahá že jí nechceš lvlit na vyšší lvly?? probud se a zruš účet - neni to hra pro tebe.

kdyby dávala bonus do útoku obrany - souhlasim to by se hodilo více a jen z toho důvodu bych jí postavil i já.

stále zastávám názor že stavět tuhle budovu kvůli obraně je nesmysl - náklady jsou vyšší než kolik ušetří běžnému hráči za roky hry a surky staré několik dob? to už je na každém zvlášt - kdo je chce a nemá dráždany nebo podobné vb tak asi proč ne..

fungování je jasně napsané a pokud to nechápeš tak nemáš problém s věží ale češtinou - ale že jsi to ty tak ti to vysvětlim

dává X% šanci na ochranu u prvních X rabování - jasný popisek
nezabrání útoku na tvé město - ale na druhou stranu útok nespustí funkci věže
při rabování má šanci na zrušení - i když selže tak pokus mizí - šance byla ale nepovedlo se
 
Já jí mám na úrovni 5. a stejně mě jeden hned na poprvé vyraboval. Já ho nazpět porazil taky a jeho věž na stejné úrovni moje rabování odrazila. Zajímavé. A to je o dobu výš, tedy v pozdním středověku. Tak nechápu ten význam věže.
 
Ahoj, mám otázku, koukal jsem na VB a nenašel jsem tam tuhle budovu, zkoušel jsem to odinstalovat a nainstalovat a nic.. Nevíte někdo co s tím? Díky
 

peepee77

Veterán
jen technická: kolik cca bodů ti dejme tomu týdně někdo vykradl? A kolik bodů už jsi investoval do téhle stavby proto ,aby tě nikdo nevykradl? Fakt ,že si na to stejné místo můžeš postavit nějakou jinou stavbu ,která ti body vyrobí ,pomíjím ;)
Tak já ji postavil primárně proto abych naštval toho, kdo bude odražen. Škodolibá radost je nejlepší :D
 

weri85

Komentátor
jen technická: kolik cca bodů ti dejme tomu týdně někdo vykradl? A kolik bodů už jsi investoval do téhle stavby proto ,aby tě nikdo nevykradl? Fakt ,že si na to stejné místo můžeš postavit nějakou jinou stavbu ,která ti body vyrobí ,pomíjím ;)

Dám tady jeden příklad z praxe. Kolega z cechu si postavil Galatu a během pár dní ji dostal na 60+ level. Stálo ho to 600 bodů. Plánky většinou získal u mne 1,9 náhozem, takže zadara, levely si nechal postavit víceméně lovci plánků. Takže za 600 bodů a nějakou to aktivitu po zavedení velkolepky má budovu 3x3, která mu vyrábí 120 zboží a jako bonus třeba i ochrání před rabováním. Dle mého dobrá investice.
 
Nahoru