Diskuze o Forge Bowl 2021

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Ve skutečném světě je pořádání sportovních zápasů sice značně omezeno, ale ve Forge of Empires se schyluje k největšímu turnaji roku! Jste připraveni, nebo máte otázky?
 

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Omlouvám se, ale momentálně ještě chvíli nejsou dostupné české titulky k videu, usilovně na nich pracujeme. Měly by být ještě dnes večer k dispozici. Mezitím můžete využít třeba slovenských, pokud vám to bude stačit. Nebo klidně jakýchkoli jiných, pokud danému jazyku rozumíte :)
 

Dan 77

Veterán
Možná tě to překvapí, ale ne :D

Až na tu "truhlu s překvapením" (to jsem teda zvědavý, co se z toho vyklube a jestli to bude něco užitečného) to vypadá na klasiku:
Navolit si nějakého trenéra (ten výchozí je úplně k ničemu) a přihrávat na určité hráče podle efektivity utracených míčů (buď na vzdálenost, nebo na šanci na denní speciálky a nenechat se svést vedlejšími odměnami u zlatých hráčů) a podle toho bude nebo nebude získatelná hlavní cena na max.
 
Naposledy upraveno:

sauron 11

Komentátor
Možná tě to překvapí, ale ne :D

Až na tu "truhlu s překvapením" (to jsem teda zvědavý, co se z toho vyklube a jestli to bude něco užitečného) to vypadá na klasiku:
Navolit si nějakého trenéra (ten výchozí je úplně k ničemu) a přihrávat na určité hráče podle efektivity utracených míčů (buď na vzdálenost, nebo na šanci na denní speciálky a nenechat se svést vedlejšími odměnami u zlatých hráčů) a podle toho bude nebo nebude získatelná hlavní cena na max.

Bude to výběrová sada Chrámů druidů (odměna za event sv. Patrika) 20 fp a urychlovač zásob 2 h
 
a jak se to hraje? v televizi slduji jen fotbal ale tady je nějakej šišatej míč do toho se asi nedá jen tak kopat, Jsou někde pravidla co se má dělat s těma míčama? kam je kopnout nebo hodit?
 
Zajímalo by mě, kde naleznu Terakotové dekorace, jako denní speciál, odměna za stříbrnou/zlatou ligu nebo snad jinde?
 

Acodeti

Komentátor
Zasekl jsem se na 11. úkolu, kdy mám buď získat dvě oblasti, nebo 11x vyrobit 24hodinovou výrobu. Jenže já nemohu získat další dvě oblasti, protože nemám k dispozici žádní oblasti, které bych ještě mohl získat.
Jsem v kolonialismu, získal jsem všechny oblasti z (kvazi) Severní Ameriky (tedy z doby průmyslu), nemám tam už žádné tlačíko, abych poslal zvěda prozkoumat nějakou další provincii. Dokud nepostoupím do následující doby (hádám, že do jedné další doby; možná se další provincie zpřístupní až o dvě doby dál), tak nemám šanci získávat další oblasti. Podle mne bych měl mít tento úkol splněný, protože prostě žádné oblasti nemám přístupné.
 

jaromires

Dopisovatel
Zasekl jsem se na 11. úkolu, kdy mám buď získat dvě oblasti, nebo 11x vyrobit 24hodinovou výrobu. Jenže já nemohu získat další dvě oblasti, protože nemám k dispozici žádní oblasti, které bych ještě mohl získat.
Jsem v kolonialismu, získal jsem všechny oblasti z (kvazi) Severní Ameriky (tedy z doby průmyslu), nemám tam už žádné tlačíko, abych poslal zvěda prozkoumat nějakou další provincii. Dokud nepostoupím do následující doby (hádám, že do jedné další doby; možná se další provincie zpřístupní až o dvě doby dál), tak nemám šanci získávat další oblasti. Podle mne bych měl mít tento úkol splněný, protože prostě žádné oblasti nemám přístupné.
Tak dobývej oblasti z dalších dob kam se teprve posuneš ne ?? Já taky v Koloniální době dobyl oblasti o dvě éry výšše.;)
 
Nahoru