Povídání o Dni sv. Patrika 2021

Tomas 0482

Psavec
V oznámení vám nefunguje odkaz na toto vlákno.

K samotnému eventu nic nemám. Stejné jako loni a budova se mi líbí, je mnohem lepší než lonský set.
 
Neví někdo jestli je to úplně totožný s loňskou událostí nebo se bude muset vymýšlet nová strategie? Děkuji
 
Loni to bylo tak, neplýtvat zbytečně zlaťáky, truhly otevírat až když můžeš otevřít všech 6(jinak vzít jen tu zadarmo a pokračovat dál), správce najímat jen ty nezbytný... Změna proti loňsku je asi v tom, že vylepšení budovy je každá 3 velká výhra ne druhá jako loni(nevím jestli si to pamatuju správně takže bez záruky). Pokud má někdo čas a chuť cca hodinu klikat, dá se jedno město uhrát na 3 správce(slavnost, loď a poslední továrna) ukončení městečka trvá asi 3 dny... slavnost a loď vyhnat na 300lvl, ty první továrny nijak moc neřešit tak kolem 25lvl a poslední továrna stačí na cca 45lvl. Nevím jak to vyjde s úkolama do hlavní ceny, loni jsem jel několik městeček na 3 správce, pak něco na 4 potřeboval jsem plnit víc úkolů... Jestli to bude stačit i letos těžko říct...
 

Markowitz

Turista
dá se jedno město uhrát na 3 správce(slavnost, loď a poslední továrna) ukončení městečka trvá asi 3 dny... slavnost a loď vyhnat na 300lvl, ty první továrny nijak moc neřešit tak kolem 25lvl a poslední továrna stačí na cca 45lvl. Nevím jak to vyjde s úkolama do hlavní ceny,

Jedu to poprvé, uhrát se to tak asi dá, ale má to bez splnění těch úkolů smysl? Jestli to dobře počítám, tak na splnění úkolové řady je potřeba těch managerů 19 a na level 200 nutno dostat i jinak výkonostně zbytečnou továrnu na klobouky...
 

Acodeti

Komentátor
Já měl v úkolech zvednout manažera klobouků na 3. úroveň. Na to jsem se vykašlal a ušetřil pár hrnců se zlaťáky.
 
Těch úkolů loni byly asi 3 sady který se měnily... Letos to vypadá na jinou taktiku asi jet víc úkoly, uvidím po prvním městečku jak to bude vycházet... Na to abys dostal vylepšení budovy z těch truhel musíš otevřít všechny(loni to stálo cca 5500zlaťáků). Bez dia je otevřeš max. 2x a to ještě musíš uspořit kde to půjde...
 

Acodeti

Komentátor
Na globálním chatu na C se píše, že prý někteří hráči dostali hrnce se zlaťáky mailem, ale jiní ne. Konkrétně někdo psal: "nedostal jsem dárek 500 kotlů zlata který se dostává skrz email". A že má na tu hru zřízen zvláštní mail, takže by si toho určitě všiml. Já také nic nedostal a také mám na hru zvláštní mail (a chodí ma něj upozornění, když píši tiket na podporu). Koukal jsem do nastavení hry, ale tam jsem nikde nezaznamenal, že by se muselo někde zaškrtnout, že chci dostávat nějaká "obchodní sdělení" od Inno nebo něco podobného. Nic není ani na kartě "Nastavení", ani na "Profil" ani na "O hře".
Ví tedy někdo, jak to je s těmi hrnci přes mail?
 

Acodeti

Komentátor
Asi jsem to našel, je to dovedně skryto v zavádějícím pojmenování nastavení: "Správa využití dat - Spravuj své kontaktní předvolby a způsob ukládání a zpracování dat". To pak vede na web, kde si člověk může zaškrtnout, co chce dostávat na mail.
Já na to dříve neklikal, protože mám pevnou linku a wi-fi, takže mne data nijak netrápila. A teď vidím, že to tlačítko je něčem úplně jiném - nikoliv o "datech", ale o "osobních údajích". Holt chyba v překladu, která mne stála 500 hrnců. Snad to zvládnu i bez toho.
 

PavelKT

Komentátor
Ano - klik NASTAVENÍ / SPRÁVA VYUŽITÍ DAT / KONTAKTNÍ MOŽNOSTI / zakliknout DOSTÁVEJTE EMAILY O HERNÍCH UDÁLOSTECH ... / uložit nastavení
toto vše musí být aktivováno před zahájením Eventu - když to uděláš až teď - bude to fungovat až v následujícím Eventu
 

Acodeti

Komentátor
Patrně to překládali ještě před zavedením GDPR, kdy se o osobních údají ještě moc nemluvilo a terminologie nebyla tak sjednocená.
 

Aquarius

Turista
Ahoj, na herni taktiku tady par nazoru bylo... spis se zeptam, vyplati se levlovat slavnost a loď na 300 level nebo to nechat na 250? Je to docela drahy a nevim jestli to ve finale usetri cas...
 
Musím opravit svůj poslední koment. Na otevření všech 6 truhel je třeba 1900 zlaťáků. Těch cca 5500 je třeba pokud chceš otevřít 2 sady truhel v jednom městě(nevyplatí se to)... Takže událost je úplně stejná jako loni, mně to pořád nevycházelo...

Levlování lodi a slavností na 300lvl záleží na taktice, buď pojedeš jen 4 městečka v každým uděláš aspoň 25úkolů a 4x otevřeš všechny truhly. Pak by možná mohlo stačit jen 250lvl. Nebo budeš šetřit zlaťáky a nakoupíš/vylepšíš jen ty úplně nezbytný správce(tím uděláš míň úkolů ve městě) takže musíš dokončit víc městeček takže to musíš vytáhnout na 300lvl. Pokud klikneš na ty stopky tak vidíš kolik lístků získáš za čas(mění se to podle aktuálních lvl budouv), z toho si můžeš spočítat jak dlouho ti bude trvat dokončit městečko a jestli jsi schopen sebrat všechny vylepšení.
 

Markowitz

Turista
Dělal někdo vylepšení Ohňostrojů na úroveň 75? Kolik jsou poslední příhozy?
Podle mne to je jediný úkol, který se nevyplatí dokončit...
 
Nahoru