Kavárna - Arvahall

DeletedUser118

Host
Caute s hrou jsem spokojen a ocekavam velmi dobre pokroky mam 56.700 za dva dny a tak uvidim jak to pujde dale hraji to od 25.5.2012 :D
 

DeletedUser118

Host
to by me zajimalo podle jakych kriterii se budeme slucovat kdyz to treba na mem kontinentu vedu ja a jsou tu hraci co maji sotva 50 bodu a hraji to zrejmne jedou za den a pak jsou tady taci co maji 60 000 a sedi u toho cely den :D (to sem ja :D )
 

DeletedUser187

Host
To doufam ne , to bych pak u toho byl schopen prosedět i 25 hodin denně :D
 

DeletedUser235

Host
Co říkáte na ty úkoly od "rádců"? Některý jsou docela psycho:eek: Například ten generál mi nabízel dva kopiníky za 600 zlatek... Co to hergot je?! Vzhledem k tomu že kopiník se cvičí 1 min a stojí 25 a 25 (bo kolik), za šest stovek si jich udělám armádu:D Přijde mi, že některé questy jsou prostě debilitní.. nebo mi snad něco uniká?:eek:
 

DeletedUser

Host
tak stane se a zdá se mi že odměna z úkolů pomalu klesá jak z kterých no ale mohli by s obtížností přidávat odměny
 

DeletedUser254

Host
Ahoj...Tvá přezdívka mi něco říká, ale nemuhu si vybavit kde jsem tě potkal......Jinak příjemnou hru.
 

DeletedUser

Host
Co říkáte na ty úkoly od "rádců"? Některý jsou docela psycho:eek: Například ten generál mi nabízel dva kopiníky za 600 zlatek... Co to hergot je?! Vzhledem k tomu že kopiník se cvičí 1 min a stojí 25 a 25 (bo kolik), za šest stovek si jich udělám armádu:D Přijde mi, že některé questy jsou prostě debilitní.. nebo mi snad něco uniká?:eek:
Za 4 vojáky 1000 zlatých :)... to je kompenzace úkolů od šašků
Jinak přeskakuji úkoly s výzkumem... za 300 zlatých a podobně se mi nevyplatí čekat.
 

DeletedUser

Host
cest , doufam, ze se ve hre rozjede nejakej chat , nemam problem chodit po foru , ale prece jen na pokec a seznameni je asi chat ve hre mnohem lepsi :) Jinak hra je to chytlava , takovej grafickej travian , mno uvidime jak to s ni pojede dal a musime hlavne doufat , ze to nepude s hrou skopce po kazdem updatu jako treba u westu :)
 

DeletedUser

Host
V době kamenné asi neumělo moc lidí počitat :-D, proto jsou ty poměry tak na nic, možná že se to časem zlepší.
 

DeletedUser

Host
Hrám to druhý deň neviem kde sa nachádzam, podľa mien asi s nikým s vás nie som na kontinente. Dúfam že sa mi bude dariť.
 
Nahoru