Body, score

Smígl

Člen
SOučasnost: nevím co mi dalo to scóre co mám
nápad: někde by bylo vidět , nějaká tabulka, kde by bylo vidět kolik co ti dalo bodů
např. : ARC - 105 000 bodů atd....
zkoušel jsem hledat na fóru: Ano
 

Chimichurri

Psavec
to sice má....ale každou budovu si musí vyhledat jednotlivě, vypsat si to a pak sečíst. Rozhodně by bylo jednodušší kdyby to bylo vidět v nějaké tabulce přímo ve hře. Nicméně nevím na co přesně by to bylo dobré. Budovy stavíš přece podle toho které potřebuješ a né podle toho kolik která ti dá bodů. Pro mě zbytečnost takže proti
 

weri85

Komentátor
Proti, tohle není technicky proveditelné.

Pochybuji, že se v současné době ukládá na serveru, kolik bodů jsi za co získal. Maximálně je možné získat body za město (budovy a velkolepky), ale nezjistíš, kolik bodů ti daly boje nebo utracené zboží.
 

Svatej

Legenda
Proti, tohle není technicky proveditelné.

Pochybuji, že se v současné době ukládá na serveru, kolik bodů jsi za co získal. Maximálně je možné získat body za město (budovy a velkolepky), ale nezjistíš, kolik bodů ti daly boje nebo utracené zboží.
Tak ale nápad je přeci právě o té části, která zjistitelná je (budovy) ne?
 

Smígl

Člen
psali tu že by bylo dobré mít svojí tabulku u svého města s tvýmy budovama a ne se dívat po jednom na wiki
 

Svatej

Legenda
Pokud jde o budovy, tak stačí mrknout na wiki. Tam jsou odměny za jednotlivé budovy, dají se snadno dopočítat i velkolepky.
Tenhle argument už tu byl výše.
Jasně, můžu si na wiki vyhledat každou budovu co mám ve městě, udělat si v excelu tabulku a pak to budu vědět. Ale to je zdlouhavej proces (u mě se bavíme o stovkách budov) na něco, co už se na servrech stejně ukládá a jde víceméně jen o otázku vytvoření grafiky a umožnění hráčům nahlížení k těmhle datům. Nic velkého co se týče programování.
 

weri85

Komentátor
Pokud vám jde o to, která budova přispívá nejvíce body do žebříčku, tak bohatě stačí mrknout na wiki a zjistit, jak se body u budov počítají. Takže čím větší, z vyšší doby nebo prémiová/eventová, tím více bodů. U velkolepek jde o vložené body.
Takže nemusíte počítat stovky budov, ale pokud už hrajete trochu déle, tak dokážete odhadnout, že si můžete snadno vypočítat prémiovou budovu z budoucnosti, protože dá více než výrobna zboží z bronzu.

A ano, není to asi velké programování, ale pokud by měli vývojáři něco řešit, tak funkční věci a ne bodové hodnoty u budov, které si zobrazí zlomek hráčů a ještě k tomu jednou za uherák...
 

Svatej

Legenda
weri85: Mám pocit že já mluvím o koze, zatímco ty o voze. :D No nevadí.
Jde tu o přehled, stejně jako máš přehled o zdrojích útočného a obraného bonusu v radnici.
Takže nemusíte počítat stovky budov, ale pokud už hrajete trochu déle...
Sory, ale o čem je tenhle argument? Já hraju na různých účtech od roku 2012 a ten přehled bych fakt využil. :D
Dám ti příklad, aktuálně, když chci do města narvat novou VB, tak musím umazat nějaké eventovky. V tom případě se řídim pro mě zásadní výrobou bodů a bonusama pro útočnou armádu. Nicméně jsou hráči kteří by se třeba řídily i množstvím bodů do žebříčku. Kdybych měl snadný, na jeden klik dostupný přehled, sám bych do do užšího výběru taky zahrnul. ;)
pokud by měli vývojáři něco řešit, tak funkční věci
Validní argument, to beru.
ne bodové hodnoty u budov, které si zobrazí zlomek hráčů a ještě k tomu jednou za uherák...
Tohle už neberu. Podle mě jde o něco, co by se velmi rychle naučila používat velká část hráčů. Jak často by to používaly, no asi ne tak často, to ti za pravdu dám, na druhou stranu, jak často používáš třeba přehled navýšení výroby mincí nebo kladiv? ;)
 
Nahoru