Diskuze o Fotbalovém poháru 2021

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Rok se s rokem sešel a je tu opět čas na Fotbalový FoE pohár. Letos s úpravami v systému a dlašími novinkami. Na co se těšíte nejvíc? Co se vám naopak nelíbí?
 

Raad

Nováček
Nuže co dodat , hlavni odměna o ničem a bonus na konci ??? No možná kvůli 50 kladívkům navíc ............
 

dudasek

Znalec
když 400%útok poráží obranu 700% je to sakra špatně...
v INNO se asi neučili matematiku,nebo si pletou znaménko "větší/menší"...zbrojí se zpravidla do útoku,ale i obrana útoku(poslední dobou) je fajn..

ve fotbale mě naposled štvalo,že jsem si dával práci s vylepšováním týmu a stejně ty zápasy byli špatně:co jsem měl vyhrát jsem projel..kde jsem si nevěřil mě čekalo vítězství...

zúčastním se,ale krvácet asi nebudu...
 

Henzis

Znalec
když 400%útok poráží obranu 700% je to sakra špatně...
v INNO se asi neučili matematiku,nebo si pletou znaménko "větší/menší"...zbrojí se zpravidla do útoku,ale i obrana útoku(poslední dobou) je fajn..

ve fotbale mě naposled štvalo,že jsem si dával práci s vylepšováním týmu a stejně ty zápasy byli špatně:co jsem měl vyhrát jsem projel..kde jsem si nevěřil mě čekalo vítězství...

zúčastním se,ale krvácet asi nebudu...
400% z 2 je 800, 700% z 1 700.

Co je větší?
 

Dan 77

Veterán
Trochu mi vrtá hlavou, když jsem vyhrál jednu denní speciálku "50 karet hráčů" a párkrát při tréninku několik karet a s 5 hráči lvl 1 se do eventu vstupuje, proč mám úrivně všech hráčů v součtu 49? Žádnou odměnu s kartami jsem před jejich odkrytím nevykřížkoval (známe z minulého eventu, že to je chyba). Že bych snad karty odkrýval moc rychlým klikáním???

Taky mi přijde škoda, že jakmile někde získám třetí lístek (třeba z úkolů), tak se mi vynuluje i odpočet zisku lístku zpátky na 8 hodin. Přitom načtání výzkumáků se už hodně dlouho takhle na 1 hodinu nevynuluje (ta aktualizace byla už dávno).



400% z 2 je 800, 700% z 1 700.
Ach ty tvoje počty..... :D

×400 % je ×4 anebo +400 % je ×5. Takže výsledek 8 nebo 10.
×700 % je × 7 anebo +700 % je ×8. Takže výsledek 7 nebo 8.
A ve hře se uplatňuje ten druhý způsob, protože je to bonus "k", ne bonus "z", jak to uvádíš.

Ale to je stejně vcelku irelevantní, Dudasek to psal dobře, že většina hráčů jede spíš na útok a další výhodou v rukách útočníka jsou tuláci (až na PvP arénu). Jestli jsi chtěl srovnávat jednotky z různých ér (asi?), tak nevím proč.
 
Trochu mi vrtá hlavou, když jsem vyhrál jednu denní speciálku "50 karet hráčů" a párkrát při tréninku několik karet a s 5 hráči lvl 1 se do eventu vstupuje, proč mám úrivně všech hráčů v součtu 49? Žádnou odměnu s kartami jsem před jejich odkrytím nevykřížkoval (známe z minulého eventu, že to je chyba). Že bych snad karty odkrýval moc rychlým klikáním???
Protože na vyšší úrovně potřebuješ víc karet, ne jen jednu... 2, 3,... asi se to ještě zvyšuje ;)
 

Daniel V.

Psavec
Hraji turnaje a ejhle.... mám šanci výhru 96% ku 4% prohry a stejně prohraji. Není to nějaké divné? Když už to ovlivňuje počítač, tak by to mělo mít trochu logiky ne? :D. A to není poprvé...
 

Daniel V.

Psavec
96 % ≠ 100 %, obdobně 1 % u studánek ≠ každá 100. studánka... Furt dokola se to musí omývat a furt dokola to někteří nechápou.


Vlastně ti gratuluju k tomu, žes trefil ty 4 %, to se nestává často.
Ne je to celé o náhodě. Když mám 10 studánek tak je musím vybrat 10 abych získal 50 diamantů? Trochu divné že. Třeba já čekám 4 nebo 6 týdnů než mi padne.
 
Nahoru