Diskuze o 1.216

dudasek

Znalec
na mobilu je u diamantů v balíčcích i balíček zdarma:náhodně fp/zboží-víc jsem zatím nezažil)..bude i na pc?
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Prozatím je ten dárek zdarma pouze v mobilní aplikaci a jedná se o A/B test, více informací k tomu zatím nemáme.
 

Stanley Tweedle

Komentátor
Trochu jsem doufal, že bude opravena neviditelnost některých budov, např. ve městě není vidět starověký obelisk a v Egyptě není viditelná hrnčířská dílna.
A moc prosím, rady jako vymazat cache a podobně už radši nee.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Aktualizace pro mobilní verzi závisí na poskytovateli a může být rozdílná i o pár dní oproti webové verzi, jak je taky uvedeno v oznámení. Zatím u sebe ani z ohlasů dalších hráčů není dostupná, prosím tedy o strpení.
Termín aktualizace mobilní aplikace závisí na poskytovateli služeb pro mobilní zařízení, a může se lišit v řádu až několika dnů od zavedení aktualizace pro prohlížeče.
 
Když jedu sám nebo ještě 2 hráči, tak se to docela dá hrát, ale jakmile jde o hromadný boj o území, které se během 2 minut dobude, celá hra se sekne hned po prvním boji.
Kdyby se v kódu hry v létě nevrtali... taková dobrá hra a tak to dokonili a už neví jak to vrátit.
 
Mohl by se prosím někdo z členů týmu vyjádřit k CB? Po aktualizaci je to ještě horší s načítáním bojů než před tím... A to bylo slíbeno zlepšení...:(( nejde ani o to o jaký přístroj jde, děje se to na nových i starších zařízeních... Hraju hru skoro 5 let ale tohle mi to hodně znechutilo, protože můžete mít vytunene město i cech jak chcete ale pokud se to půlce seká a nebo vůbec nenacita je to k ničemu... Děkuji za vyjádření a odpověď.
Přeji hezký večer
 

Auri

Turista
Mě to po posledním vývoji už snad nepřijde ani jako chyba, spíš jako nějaký typ ochrany proti hackům v CB, který se postupně zavádí pro další operační systémy. Něco jako bylo to úmyslné zpomalení u točení opakujích se úkolů. A tam to taky komplikovalo život především lidem, kteří o žádném hacku ani neví.
 
Nahoru