Rozdělení velkolpých budov

Trosman

Dopisovatel
Současný stav: Všechny velkolepé budovy, od kterých mám plánky jsou na jednom místě
Nápad:
Hodilo by se nějaké rozdělení na více oken, kdy v jednom okně budou velkolepé budovy, co vlastním, v dalším co nevlastním. A úplně nejlepší by bylo, kdyby si mohl ještě člověk nějak zaškrtnout, které velkolepky nikdy postavit nechce a nebo je neplánuje v blízké době postavit, ať jsou v nějaké samostatné liště.
Nějak takto bych si to představoval (samozřejmě ne tak amatérsky v malování, jako jsem to udělal):
foe velkolepky.png

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
Ano a nenašel a pokud to bylo, tak mě nenapadlo, jak to hledat.
 

RTV4

Psavec
Pro, ale udělal bych to spíše způsobem, že některé by mohlo jít označit jako oblíbené.
Tj, byli by kategorie Postavené, Nepostavené a Oblíbené.
 

Trosman

Dopisovatel
Pro, ale udělal bych to spíše způsobem, že některé by mohlo jít označit jako oblíbené.
Tj, byli by kategorie Postavené, Nepostavené a Oblíbené.

Mně jde hlavně o ten princip, že tam mám budovy, co prostě stavět nechci a zbytečně pak hledám ty co mám nebo bych chtěl postavit.
 

dudasek

Znalec
ten problém nemám:plánku je na vše tři škopky,jen některé chci stavět až za pár věků...spíš mi vadí dostávat plánky na koloseum,notre dame a podobné zhovadilosti...kdyby je šlo prodat starožitníkovi,když je tam (náhodně) lze koupit...
 

Trosman

Dopisovatel
Proti- jak často stavíš novou velkolepku, abys vůbec otevíral tento seznam? Podle mého to nemá vůbec smysl.

Docela často tam klikám kvůli plánkům, co se mi nastřádají na odemknutí dalších lvlů a přeskakovat tam velkolepky jako koloseum, dealský hrad, co stavět nechci mě trochu štve.
 

Trosman

Dopisovatel
ten problém nemám:plánku je na vše tři škopky,jen některé chci stavět až za pár věků...spíš mi vadí dostávat plánky na koloseum,notre dame a podobné zhovadilosti...kdyby je šlo prodat starožitníkovi,když je tam (náhodně) lze koupit...

By bylo nejlepší rovnou mít zakázané získávání plánků budov co nechci a prostě by se mi ten plánek nepřidal, i když bych na něj měl nárok :-D
 

Dobrodej

Komentátor
- souhlas s kategorizací, stačilo by tlačítko OBLÍBENÉ v podobě hvězdičky nebo srdíčka, které by se pak zobrazovaly úplně vpředu ještě před postavenými. Postavené systém zná a byly by jako jako druhá skupina v přehledu.

- Nějaké dělení do oken považuji za úplně zbytečné

- volbu ZAKÁZANÉ/NESTAVÍM navíc s dopadem, že se tím omezí plánky které budu dostávat je úplně porušení principů hry - pokud bych si jakoukoliv vybral a všechny ostatní dal mezi zakázané, dostával bych jen potřebné plánky a princip náhodnosti by byl v pikách.
 

Trosman

Dopisovatel
- souhlas s kategorizací, stačilo by tlačítko OBLÍBENÉ v podobě hvězdičky nebo srdíčka, které by se pak zobrazovaly úplně vpředu ještě před postavenými. Postavené systém zná a byly by jako jako druhá skupina v přehledu.

- Nějaké dělení do oken považuji za úplně zbytečné

- volbu ZAKÁZANÉ/NESTAVÍM navíc s dopadem, že se tím omezí plánky které budu dostávat je úplně porušení principů hry - pokud bych si jakoukoliv vybral a všechny ostatní dal mezi zakázané, dostával bych jen potřebné plánky a princip náhodnosti by byl v pikách.

Tak jsem to nemyslel, prostě ty dostaneš plánek na budovu, co stavět nechceš, ale tím pádem se ti neuloží, ale to jen maličkost. Spíš mi jde o to lepší rozdělení. Ani vlastně nevím, podle jakého klíče se ty velkolepky řadí
 
Nahoru