Fitr společný pro POMOC a KRCMU

Chci tuto úpravu


  • Celkový počet hlasujících
    7

Dobrodej

Komentátor
V historii pokud chci pouze poskytnout "Pomoc" a zároveň "Navštívit krčmu" musím procházet všechny stránky historie bez filtrování, protože volby filtrů takovou možnost nemají. Pokud použiji filtry, tak musím stránky historie procházet dvakrát, jednou pro vyfitrovanou "Pomoc" a podruhé s jiným filtrem pro "Návštěvu krčmy". Mimo to zobrazené stránky historie zobrazují i řádky kde nemohu nic dělat (neaktivní volby). To značně zdržuje.

Návrh: Přidat 2 nové volby fitrů
1. do první rolety fitrů (mimo Všichni, Sousedé, Cech, Přátele), - přidat "Aktivní volby", při jeho aktivaci by nebylo vidět žádné řádky v historii kde je šedivé akční tlačítko (akce aktuálně není dostupná) nebo tlačítko akce vůbec není (jen informační řádek). Případně také TRH a CECH.
2. do druhé rolety filtrů přidat filtr, který by slučoval možnosti "Pomoc" a "Návštěva krčmy"pod jednu volbu např, s návem "Pomoc a krčma" ... na jedno kliknutí do filtrů by svítily vyfiltrované jen řádky s akčními tlačítky POMOC a NAVŠTÍVIT KRČMU. Případně ještě tak, že budou vyfiltrované řádky jen s tlačítky aktivními, aniž by se musel aktivovat filtr uvedený v add 1.

Tento návrh lze snadno realizovat bez větších zásahu do hry jen s definicí odpovídajících SQL dotazů a doplněním volby do výběrové rolety fitrů v okně Historie.
 
Naposledy upraveno:

RTV4

Psavec
Pokud použiji filtry, tak musím stránky historie procházet dvakrát, jednou pro vyfitrovanou "Pomoc" a podruhé s jiným filtrem pro "Návštěvu krčmy". Mimo to zobrazené stránky historie zobrazují i řádky kde nemohu nic dělat (neaktivní volby). To značně zdržuje (a bere data při práci přes mobil).
Víš o tom že kdyby jsi měl společnej filtr, tak projedeš stejnej počet řádku, jako když projedeš nejdříve krčmu a pak motivaci? A k tomu že to bere data při přenosu... Nevím jestli ti mám říct kolik dat přesně spotřebuje jeden řádek, ale asi bude stačit když ti řeknu, že to sežere opravdu hrůzně málo, v podstatě s porovnáním toho co žere načtení města je to nic.
 

Dobrodej

Komentátor
Víš o tom že kdyby jsi měl společnej filtr, tak projedeš stejnej počet řádku, jako když projedeš nejdříve krčmu a pak motivaci? ...

Ano, ale dělal bych to najednou a ne nadvakrát a nelistoval stránkami, kde není co udělat nebo tam svítí jedno ušmudlaný aktivní tlačítko. To je ta úspora času, kterou ty zpochybňuješ!!!
 
Naposledy upraveno:

Dobrodej

Komentátor
není to jedno a nejde o prosté přepnutí filtru, protože procházím stránky na kterých nemusí být všechny řádky s aktivním akčním tlačítkem a to dvakrát místo jednou a to opravdu nejsou 2 sekundy.

Proto také je v návrhu jako první jiný filtr, který by vyřešil listování "prázdnými" stránkami historie.
 

RTV4

Psavec
není to jedno a nejde o prosté přepnutí filtru, protože procházím stránky na kterých nemusí být všechny řádky s aktivním akčním tlačítkem a to dvakrát místo jednou a to opravdu nejsou 2 sekundy.
a+b=x
a=počet stránek motivace
b=počet stránek s návštěvou krčmy
x=počet celkových stránek

Když projedeš A stránek, je to stejné jako by jsi prošel x stránek.
Já nechápu kde bereš více než 2 vteřiny na přepnutí, navíc neaktivní tlačítko u motivace nemáš...
U krčem zase není dobré vracet, protože pokud se ti zaplní, a někdo tam chce jít, tak ji nemůže navštívit a ty pak mu ji nenavštívíš, navíc chození do Krčmy je výhodné i pro tebe, je z toho pár FP zdarma, takže krčmu dělám přes lištu přátel.
Dokonce v liště přátel máš motivaci, takže to je to co hledáš! ;)
A motivace sousedů a cechu stačí přepnout 1x filtr.
 

Dobrodej

Komentátor
ale argumentuješ proti něčemu, co v návrhu a v dalším textu není a vyvracíš to jinými nástroji na jiném místě hry, které znám a používám.
Takže vše vypadá jako blábol, ale návrh č.1 který je dle mého důležitější jsi vůbec nezmínil a s Tvými výhradami tím pádem také padá pod stůl....
 

RTV4

Psavec
ale argumentuješ proti něčemu, co v návrhu
přesněji? Nereaguji úplně na navrch ale na tvoje reakce spíše.
a vyvracíš to jinými nástroji na jiném místě hry, které znám a používám.
Je už na to jiný nástroj, tak proč na to dělat další?
ale návrh č.1 který je dle mého důležitější jsi vůbec nezmínil a s Tvými výhradami tím pádem také padá pod stůl....
Ty také neodpovídáš na vše, návrh č.1 by:
1. v hlasování o návrzích co se pošlou vývojářům stejně neprošel, protože tu budou zajímavější návrhy.
2. Vývojáři by ho stejně nevzali, protože by to byla změna v vzhledu a ty dělají jen když to nikdo nechce
3. Je to i podle mě úplně k ničemu, protože... 2x denně nikdo nemotivuje... protože proč by to někdo dělal? Potom by se po možná hodilo na krčmy, ale to než nastavíš máš rychlejší projed spodní lištu. A potom tuším že bitvy když na tebe někdo zaútočí mohou mít šedé tlačítko, ale ty už když si čtu, tak chci vidět všechny. Potom tam zmiňuješ cech a trh, ale to jsou prostě věci co chceš vidět bez filtrování akce.
 

Borat

Člen
PROTI
Právě jsem objevil taktiku, jak se chránit proti rabování. Poskytnu pomoc sousedům. Pokud nefiltrují na přátele a sousedy, pomoc mi třeba i nechtěně vrací. Čímž mě 24 hodin nemohou napadnout a vyrabovat. Takže jsem proti, aby se tady dalo lépe filtrovat jen na přátele. ;)

PS: Mohl by mi někdo prozradit, proč je tady tohle nekonečné klikání? Nemohlo by být nějaké hromadné tlačítko "Pomoc všem přátelům" a případně "Navštiv všechny přátele v krčmě"? Jen to krade spoustu času. (Odporuji sám sobě. Moje taktika proti rabování by padla. Co spíš hromadné tlačítko "oplať všem pomoc" a "oplať všem návštěvu krčmy"? A základem by byly nevyřízené záznamy v historii, které se uchovávají týden.) :cool: Mám to pokoušet?

No a koukám jak to bylo řešeno na fóru. Mnohokrát a marně. V Německu to neprošlo. Poslední zamítnutí v srpnu 2021. V listopadu 2021 informace, že se cosi v tomto smyslu chystá. Máme vydržet na aktualizace. Napadá vás důvod toho klikání? (Třeba jde skutečně autorům o mix přátel, spoluhráčů v cechu a sousedů.)
 
Naposledy upraveno:

Chimichurri

Psavec
Právě jsem objevil taktiku, jak se chránit proti rabování. Poskytnu pomoc sousedům. Pokud nefiltrují na přátele a sousedy, pomoc mi třeba i nechtěně vrací. Čímž mě 24 hodin nemohou napadnout a vyrabovat.
Dost naivní představa o ochraně před rabováním. Spíš máš momentálně štěstí na nerabující sousedy ;)
 

Lucil.Lucinda

Nováček
PROTI
Právě jsem objevil taktiku, jak se chránit proti rabování. Poskytnu pomoc sousedům. Pokud nefiltrují na přátele a sousedy, pomoc mi třeba i nechtěně vrací. Čímž mě 24 hodin nemohou napadnout a vyrabovat. Takže jsem proti, aby se tady dalo lépe filtrovat jen na přátele. ;)

Je pravda ,že než začnu útočit na některé sousedy ,tak nejdříve oplatím pomoc.Takže pokud mi ji posílají ,tak já vracím a tím pádem na ně neútočím.Ne ,že bych si tím vynucovala pomoc ,ale spíš mi to přijde slušné ji oplatit. Takže to někdy asi ani není nechtěně ,když to vezmu podle sebe . Ale útok také oplácím ,tj fakt. :)
Jinak k návrhu ... jak už bylo výše psáno ,stačí si to zjedondušit dole na liště přátel a liště cechu a v historii hledat jen pomoc od sousedů. A myslím že to je dost rychlé a jednoduché ;)
 
Nahoru