Využití renovační sady

Proč každá budova kterou získám, například z eventu, je automaticky vylepšená do doby, ve které se nacházím ... Renovační sady mi jsou tak úplně k ničemu a navíc by se mi i více hodilo, aby jsem si je postupně vylepšoval pomocí renovaček do doby, kterou potřebuji ... Hra je o strategii, dobře, tak když jsem se rozhodl být bojovník, a nestavím budovy na výrobu surovin, tak bych chtěl, aby když získám třeba v Expedici Terasovitou farmu, nebyla automaticky vylepšená do doby ve které se nacházím, ale aby byla v nejnižší době a já si jí mohl za pomoci renovaček postupně vylepšovat do doby která mě vyhovuje ...........
 

Mrtvejmagor

Veterán
>>> PRAVIDLA PRO TVORBU NÁPADŮ - přečti si to než něco vytvoříš
Renovační sady mi jsou tak úplně k ničemu
nejsou k ničemu, je to nadstandartní odměna a tak to má být
jsou 2 druhy, malá ti vylepší jen o jednu éru, ta druhá ti to vylepší do tvojí éry i když máš budovy třeba ze středověku tak ti ti vylepší do kolonizace marsu ;)
1641053399124.png

tak když jsem se rozhodl být bojovník, a nestavím budovy na výrobu surovin,
tak jsi úplně v prkený ohradě, páč bez surovin se tu prostě neobejdeš, v těch vyšších érách stavíš už i víc továren na jedno zboží, páč expedice nebo CB ti nedá dostatek surovin na to aby jsi živil výzkum ;)
A terasová farma se tak nějak na výrobu surek ani nevyplatí - Vyrábí jedno od každého zboží z éry budovy (pro tebe) - 1 surovina od každého druhu za 8h

ale aby byla v nejnižší době a já si jí mohl za pomoci renovaček postupně vylepšovat do doby která mě vyhovuje ...........
byl tu návrch na anti-renovačku která ti právě sníží tu éru budovy - Anti-Renovační sada
 
Nahoru