[HRA] Získávání oblastí na mapě

Dobrý den.

Janiel: Mělo by se něco udělat s úkoly ( získávání oblastí na mapě) sami říkáte že je nejlépe pobýt co nejdéle v dané době což schvaluji už kvůli zvyšování úrovně velkolepých budov. Proč je ale každý druhý úkol získej oblasti na mapě ?? Já sama jsem v raném středověku šetřila jsem mapu na radu kamarádky jen na tyto úkoly ale vůbec to nestačí v současnosti jsem v raném středověku a těmito úkoly ji mám vybranou až do středověku pozdního a zase 5 oblastí získat!!!!Tak bych ráda věděla jaké oblasti budu získávat až bude ta mapa vyčerpána!!Tak by možná bylo dobré tento úkol omezit pouze na počet oblastí které v dané éře jsou nebo je minimalizovat. Děkuji za odpověď
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
A o jaké úkoly jde? Příběhové, opakovací, eventové...?
V příběhových většinou bývá zabrat konkrétní oblasti/provincie, takže pokud chce člověk zůstat déle v jedné době musí počítat s tím že bude stát i v příběhu.
Opakovací a nepovinné úkoly lze přeskočit.
V eventových úkolech bývá už často nějaká alternativa k tomuto úkolu a pokud jde o denní výzvy tak ty taky nejsou nijak povinné. Když je tam úkol který nechceš splnit tak prostě denní výzvu vynechej.
 

DeletedUser

Host
Mělo by se něco udělat s úkoly ( získávání oblastí na mapě) sami říkáte že je nejlépe pobýt co nejdéle v dané době což schvaluji už kvůli zvyšování úrovně velkolepých budov. Proč je ale každý druhý úkol získej oblasti na mapě ??
Mapa není nijak vázaná s dobou hráče... nijak nejsi omezována v postupu na mapě dál i mimo "svou" dobu. Koneckonců většina znalejších hráčů spěchá dopředu kvůli rozšířením a jednotkám z vyšších dob, které můžeš získat z úkolů spjatých s konkrétními územími. Co si pamatuju, sám jsem byl na mapě oceánu zatímco jsem měl město ještě v budoucnosti. Pak se ten rozdíl už jen navyšoval, dokud jsem nenarazil na konec mapy. Poté jsou tyto úkoly automaticky splněny.

Kamarádka ti poradila špatně...

Na druhou stranu, kdysi jsem dělal stejnou chybu.

Ještě pro případ, že by se ti to hodilo, dodám, že některé území se dají obejít a "šetřit na horší časy".
 
Naposledy upraveno moderátorem:

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Na mapě by ses měla pravidelně posunovat kupředu i za svou aktuální dobu, už jen pro nějaká ta rozšíření navíc a urychlení budoucích příběhových úkolů jakmile se posuneš dále, pokud ovšem nechceš takové úkoly dostávat v denní výzvě tak na to existuje fígl jak se jim vyhnout - stačí na to dobýt všechna prozkoumaná území a žádné další neprozkoumat, za předpokladu že prozkoumání další oblasti trvá déle než 24h (nejspíš ale o něco méně) tak úkoly ohledně mapy ti nebudou nabízeny. :)
 
Nahoru