Pomoc všem a krčma

Lord Org

Psavec
Pak, pomocí hráčů řeším výběr města (s využitím opakujících se úkolů), když se mi někde nedostává trochu peněz. Paráda je, že mohu zisk z hromadné pomoci vybrat, až když je třeba. Jenže bych ho potřeboval dělit... Tak budu stejně dost často váhat, zda odstřelit hromadnou pomoc či raději dnes ne?
No tak prostě a jednoduše klikej pomoc ručně, nikdo tě tu hromadnou používat nenutí. Ta je pro nás, co v tom vidíme hlavně pozitiva, ušetření času od (části) bezduchého klikání a nehledáme v tom za každou cenu nějaký problém. ;)
I přes to, že to pak zůstává viset (jak se řeší ve vlákně chyb), je to za mě opravdu efektivní vylepšení.
 
Pro těch par štaslivců co to můžou testovat chtěl bych se zeptat.
Funguje ta hromadna pomoc i na bonusy semene banky ?
Tato nová funkce totiš opět nabizí aby člověk zapřemýšlel na vyhode teto budovy.
Stabilně si držím kolem 60 přatel ať nemam problém každy den je všechny motivovat ale pokud tato nova funkce funguje i na semenou banku tak by nebyl problem to rozšířit
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ano funguje, při sběru odměn z motivací ti to ukáže souhrn obdržených odměn, to samé platí o nákresech navíc z Deštného pralesa.

X4JtvP7.jpg
 

d arvit

Odborník
co mi ušlo u SB??
uznávám že díky automatické motivaci je velmi jednoduché získat odměny z SM
ale
je to VS z ledovky a pro rozumnou šanci je potřeba jí vytáhnout na 65+ což vyžaduje investice v řádu desítektisíc fb, přičemž výměnou získám odměny obsahující
*zlato - k ničemu
*kladívka - k ničemu
*surky - 11/12 měsíců v roce k ničemu
*medaile - k ničemu
* diamanty - hodí se vždy

nabízí se mi tedy otázka: vyplatí se investovat desítky tisíc fb za šanci na diamanty??
padaji z ní diamanty tak často že se to skutečně ,,vyplatí"??
když uvážim její velikost a porovnám to s nějakou eventovkou (pirátské doupě,vesnice fiore,orlí hora..) tak získám stabilní příjem FB, desítky % útok/obrana i surky..
 
Tak medaile se vždy hodí teď když je pvp věž a mužeš do ni vpodstate v 1 den utratit rezervy :) mince mužeš par Miliard přemenit na par FB( akorat bych to chtělo upravit ať jde kupovat alespon po 100) kladivka nevim co snima surky stale doufam že jak příště vydají novou eru tak to bude adekvátní k ziskům tedy alespon cely vyzkum min za 50 000 s každe surky idealně i vic at není hotový zase do měsice ale ať se stím trapíme alespoň pul roku.
A diamantů neni nikdy dost
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
To už je na uvážení každého hráče zda má pro něj tato velkolepka využití, před pořízením by bylo vhodné si udělat obrázek nějakých hrubým výpočtem co od ní může očekávat, tady samozřejmě záleží na úrovni Semenné banky, počtu motivací a z toho se pak dají vyvodit očekávané odměny z dlouhodobé procentní pravděpodobnosti uvedené u nás na wiki (teď mluvím za komunitní FANDOM Wiki které jsem také členem), jen u diamantů bych spíše počítal se všeobecnou pravděpodobností 1%.

PnK8oTk.png


Jelikož se nám toto vlákno poněkud rozrostlo dovolím si jej přesunou z Otázek do volných diskuzí v Krčmě. :)
 

d arvit

Odborník
medaile utratit 1 den v pvp věži můžeš ale proč to dělat - i bez kupování nejvyšší odměnu lze získat zhruba za 3 týdny, rvát enormní částky za pokusy, udělat to za týden a potom 3 týdny koukat nepotřebuji..
samozřejmě utratit pár miliard zlata na fb je taky řešení, ale jak pro koho mám desítky miliard a i kdybych je utratil všechny tak z toho získám pár desítek tisíc fb (což neni nijak extra vysoká částka)
kladívka ani nemůžeš utrácet, surky se hromadí - jdou dát do pokladny, ale proč když díky nové VB je jejich přísun mnohem vyšší a efektivnější..
pochybuji že nová era bude tak náročná, náročnost se zvedá ale ne tak rychle

NoVa: jj, s těmihle % počítám, čímž se vracím k základní otázce, jestli třeba v dropu diamantů neni nějaký příjemný bonus ve stylu ze 150 motivací při budově na lvl 80 budou průměrně padat 1x denně diamanty i když to dle %, neodpovídá - jestli to chápu správně a dává 1,15% šanci na dia z 12,5% šance na odměnu při lvlu 80
 
Naposledy upraveno:

NoVa

Moderátor

Člen týmu
jestli to chápu správně a dává 1,15% šanci na dia z 12,5% šance na odměnu při lvlu 80
Těch 1,15%, respektive 1% pro zjednodušení, je šance z odměny která sama o sobě má nějakou šanci na udělení podle toho jakou úroveň Semenné banky máš, tady pak opravdu hodně záleží na počtu motivací. Uvedu příklad - úroveň 80 se šancí 12,5% na odměnu, motivací všech - celého sousedství (zhruba 70) + celého početného cechu (zhruba 70) + všech přátel (max. 140, ale řekněme 120) - poskytneme nějakých 260 motivací za den, z těch obdržíme průměrně 32,5 odměn, když se tyto odměny převedou se šancí 1% na diamanty (32,5 x 0,01 x 50 diamantů) vychází výdělečnost na průměrných 16 diamantů/den. Pořád ale však musíme počítat s tím že se jedná o šanci a není žádná garance že třeba jednou za tři dny opravdu odměnu diamantů dostaneme, někdy to může být každý druhý den, jindy zase po týdnu.
 
Vpodstate to samé jak u studanek a fontan mladí akorat tam je to 100%odmena s každe ale tež je 1% na diamanty takže v idealnim připadě 100 studanek =50 dia deně.
U te semene banky jestli ji dobře chapu tak je každa kliknuta pomoc jako studanka ale je to omezene těma % takže při 100 a vyšim levlu je třeba každa 5 pomoc jako studanka
Ale k tematu ta hromadna pomoc je jen na pratele nebo na vse (sousede , ceh , pratele)
 

Lord Org

Psavec
SB mám, ale nejlepší úlovky si opravdu nesleduju. Když si na to vzpomenu, můžu začít. Jinak stále trvá můj názor, že je ta automatická motivace super funkce :)
 
Nahoru