Kalkulačka u VB na počítání bodů

Zdravím...

Rád bych měl u VB malou kalkulačku například na pravé straně, když budu mít otevřenou VB. Bylo by fajn si počítat body x 1,9, abych věděl, kolik musím dát svých bodů a kolik budou náhozy. Nebo dát rovnou součet bodů na náhozy někam do pole + body, které musim dát já! Takhle musím překlikávat mezi hrou a kalkulačkou. Myslím si, že by to hodně lidem pomohlo a bylo by to užitečné. Budu se těšit na zapracování do hry.

S pozdravem

Karlíto 4.
 

Budik

Dopisovatel
Jinak ti poradit nelze, několikrát to tu bylo v návrzích, bohužel bez implementace do hry.

Nezbývá nic jiného, než použít již dostupné nástroje, které ti jsem ti vypsal, nebo kalkulačku.

Stejně, co když nějaké cechy budou mít nahoz 1,8 nebo 2? 1,9 si stanovila komunita, nejde o žádný koeficient zamýšlený vývojáři.
 
Jinak ti poradit nelze, několikrát to tu bylo v návrzích, bohužel bez implementace do hry.

Nezbývá nic jiného, než použít již dostupné nástroje, které ti jsem ti vypsal, nebo kalkulačku.

Stejně, co když nějaké cechy budou mít nahoz 1,8 nebo 2? 1,9 si stanovila komunita, nejde o žádný koeficient zamýšlený vývojáři.
Tak může být malá kalkulačka u VB, jak jsem psal. Nebo mohou být vyplněné pole s možností výběru hodnoty x1,8/x1,9/x2... Po výběru hodnoty se mi vyplní správný počet do polí.
 

Hrneček23

Komentátor
PROTI..
Přijde mě to jako zbytečnost.. Jsou aplikace jak na PC tak na Mobil které to dosti usnadní jen nesmí být člověk línej.. :);)
 

Pablo7011

Nováček
Na Androidu exstuje kalkulačka do notifikační lišty,tak jen stáhnou roletku a počítat.Ale teď si nevzpomenu,jak se jmenuje.Asi hledat Notification Calculator nebo tak nějak.
 
Nahoru