Dobrodružná diskuze o Společenství

Borat

Člen
Použil jsem ligového hrdinu. Po vypršení 24 hodin je hrdina blokován k dalšímu použití a běží nějaký časový odpočet. Vypadalo to na 24 hodin. Už na ten odpočet koukám snad 3. den. Pokud nechci čekat, další použití ligového hrdiny za 50 diamantů.

Je to chyba či to není chyba a mám s nějakým blokováním hrdinů počítat? Budu je potřebovat ve finále... a tohle je pěkná čára přes rozpočet.

PS: Koukám na to. Má to být 24 a 24 hodin. Reklamuji to čekání na další použití, že mi patrně vyšlo delší, než 24 hodin. Hraji tři světy. Vyšlo mi to podobně 3x. Ale nevím, zda to není jen můj pocit? (Možná je to moje skleróza.)
 
Naposledy upraveno:
bude dávat alespoň 100% ke každému získanému fb?? (sběr, odměny, cb, VB) :rolleyes:

a v tom je problém?? první krok je eventový tutoriál kdy to máš udělat aby jsi věděl jak protože s tímto eventem/stylem jsme se ještě nepotkali..
to samé máš že musíš absolvovat tutoriál na začátku hry na novém světě i když máš města na všech ostatních..
Nepotkali?
Potkali Origami event, FoE Cup, Soccer Cup.....
 

Borat

Člen
Právě jsem se vrátil z pošty. Leží tam 100 v měně události. Jen připomínám...

Sledoval jsem toho ligového hrdinu. Fakt to jsou tři dny. Přijdu odehraji a 24 hodin se odpočítává jeho použití. Pak se odpočítává 24 h jeho nepoužití zdarma. Čistého času 48 hodin. Reálně 3 dny zírání na hodiny. (A spolehlivost FoE. Možná tam byla nějaká moucha při prvním použití a trvalo to déle. Ale to už nevím a nezjistím.)

Vybral jsem si, že zkusím získat Mlýn Suišun. Sice netuším na co a proč? Asi pro tu růžovou. Místo na další už nemám... Měním denní speciál a jednou mi přišel. Tak ho jednou mám. (Jako lvl. 9.) Katapultovalo mě to do stříbrné ligy a s tím co mi dává FoE se tam nejsem schopen bez diamantů udržet. Frustrující. Událost pomalu končí. V dalších dvou světech mlýn nikde. V denním speciálu se celou dobu neobjevil. Tak tedy čekám a čekám, událost nehraji a sbírám měnu. Výborná zábava. Až padne, tak to za 15 minut všechno odklikám. To jsem zvědav, zda mi to na konci události hodí stříbrné ligy? Smysl této klikačky mi uniká...

Mám vrakoviště plné Scén věků - 4x4, děs. Je mi líto dát 2x2 na Rytířský stan. A zase je mi líto takové "mimořádné hodnoty" hodit do bazaru. Já už se v té své garáži nemůžu ani otočit. A ještě sem mám narvat mlýn Suišun. :cool:
 

Borat

Člen
Zítra nastane den D události Společenství. Přijde japonská mlýnice. Konečně. Konečně si událost 20 minut zahraji a trhnu zlatou ligu. :)
 

DeletedUser

Host
Pro mě bude dnem D den, kdy bude denní odměnou vylepšení strážní věže. Snad se ho dočkám...

Kdyby mi tak ve vyměněných odměnách nepadaly furt dokola skrýše tuláků a jejich zmenšení (dokonce na dvou světech)... to by ta hra byla hnedka hratelnější.

Začínám si říkat, že FoE RNG se sjíždí na stejném mátru jako vývojáři z Inno. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Borat

Člen
Den D, hotovo za 20 minut ve dvou světech. Velké NIC. Krčmy kde mají být, mlýny mám rozdělané, všude jsem na dohled od stříbrné ligy... Nemám měnu a chodí ji málo. S tempem FoE nemám na stříbrnou a zlatou ligu nárok.

Odhaduji. Potřebuji zatopit pod kotlem, chce to přihodit tak 2000 diamantů na svět. To je 500 Kč. V mých světech 1500 Kč. Mohl bych usilovat o slevu a mít "hezký výsledek" za 1300 Kč. Takových 5% hráčů FoE očividně neváhalo. :cool:

Brr, 3 týdny snažení a takový zmar mého času...

Aspoň jsem dnes viděl stovky bodů výzkumu pohromadě. No, hezké.
(Stále netuším, na co si stěžuji? Ve světě FoE je to pěkný úspěch. Poradím se s psychiatrem.) :D
 

OffTheWall

Psavec
Krčma hrdinů vypadá fajn, jinak je event jen další převlečená klikačka bez špetky inovace a nápadu, nechybí ani otravné animace jako ve fotbalových eventech .. I při dvojkliku pro urychlení mi to zabralo téměř půl hoďky, než jsem spotřebovala cca 11k aktovek, velké ceny (za dokončení hřiště) jsou poslední event čím dál větší trash, 25 FP místo obvyklých 50 FP, bubenickou školu neocení ani začátečník ani šmelinář .. I v odměně za zlatou ligu chybí obvyklá strážní věž (úr. 2), avatar se mně osobně nelíbí vůbec, ale to je věc vkusu.
Méně propracovanějších eventů, ve kterých je pro získání hlavní ceny na full, třeba předvést nějaké skills, by mi určitě vyhovovalo více, než hromada odpadků každých 14 dní.
 
Proc by jsi potreboval tolik diamantu na zlatou ligu..blbost..ja hral dvakrat a pouzil jezdce 2x150 a mam ted fora jeste ve zlate. A jeste si nakonci
zahraji o sachovnici ..ta bude..nebo jestli padne vymena tak strazni vez. V tomhle eventu ke zlate staci 3x150, a nebo i mene,tak neveim,kde to beres
asi cucas z prstu aby jsi mel co psat.:)

A ano Mlysn Susin,mel byt oficilane jen jednou jako Deni special, staci kliknout na wiki english.

Mel jsem ho po vymene nektery den a tusim 3000 mosen a vsech devet kusu, za to ted strazni vez 3000 mosen a jeden kus, no je to o stesti i,ale
nestezuju si porad, to ze se ty eventy jen meni graficky uz snad vi i ten kdo to tady nehral, tak nevim proc to porad rozebirat dokola.

Udelaji jinou mechaniku Wildlife a lidi si zase stezuji,ze je to tezke..takze pak tezko tady neco menit.
 

Borat

Člen
V tomhle eventu ke zlate staci 3x150, a nebo i mene
Díky za radu, takové řešení mě nenapadlo. Jsem s diamanty bankrot, tak hraji "zdarma" přes Ligového hrdinu. Ten mě, proti mému očekávání, nedokopal ani do stříbrné ligy.

Nyní mám měnu události na nule. Rada přišla pozdě. Být tady ráno, zkusil bych ji použít. Pro letošek mám událost již zmařenou. Spáchal jsem to právě dnes. Takže poučovací rada, co vzápětí dorazí, je pro mě k vzteku. Pokud bych chtěl teď zabodovat, musel bych nakupovat měnu události za cenu, co uvádím. Zkusím si na tuto radu vzpomenout za 11,5 měsíce. :cool:

Tak jako tak, Krčmu vytěžím. Ostatní haraburdí nepotřebuji. Vůbec mě to nebavilo a ukradlo mi to velmi cenný drahocenný čas. Končím trapně v průměru uprostřed žebříčku bez šance uspět. A nakonec je tady jako řešení finta, která mě netrkla a mazáci ji roky znají. FoE. Odcházím pro lepší prášky. :D
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Ani nemusíš používat toho hrdinu za dia... pokud máš za cíl být v co nejlepší lize tak stačí použít hrdinu který ti zdvojnásobuje body do ligy... nechápu "jak rada mohla přijít pozdě"... však od toho ti hrdinové v tom eventu jsou. Pokud chci jít po denních speciálech použiju hrdinu co dává větší šanci na ně, pokud chci mít jistotu toho že dosáhnu hlavní odměny na max použiju toho co přidává 1 míli, pokud chci být ve zlaté/stříbrné lize použiju hrdinu na ligy a pokud chci všechno použiju toho za dia. Od čeho by tam ti hrdinové jinak byli?
 
Krcmu vytezim,ostatni haraburdi me nezajima, a defakto je to o nicem..tak proc si stezujes,ze nejsi ve Zlate lize..kdyz teda te to nezajima a zabira to cas.
Pokud me neco zabira cas a nezajima me to..NEDELAM TO.
 

Borat

Člen
Od čeho by tam ti hrdinové jinak byli?
No moment. Hlásím přece, že všechno hraní "zdarma" na 99% jedu přes Ligového hrdinu - ke své škodě, a ten mě dostal jen do bronzové ligy. A podle toho soudím, že je stříbrná a zlatá liga dostupná jen za diamanty a peníze. (Stříbrnou ligu jsem viděl a zase jsem z ní vyletěl. FoE mi nedá zdarma dost měny události na lepší výsledek.)

Tady mi kolega radí, že s Ultimátním hrdinou budu mít v pohodě zlatou ligu. Bral jsem to, že Pokrokový + Ligový hrdina sypou víc bodů do ligové tabulky, než jen Ligový hrdina a že je to rada k "nezaplacení". Je to vůbec pravda? Protože samotného Ligového hrdinu jedu a ten je na dvě věci. Výsledek s ním nemám.

A jak mohla rada přijít pozdě? Událost hrajeme tak, že ji nehrajeme a spoříme měnu události. Párkrát za událost pak naspořenou měnu vhodně protočíme. Co jsem měl naspořeno, jsem ráno protočil. Na to mi kolega poradil Ultimátního hrdinu. Měnu události jsem přitom utratil a významná částka mi již do konce události nepřijde. A co se týká ligy, je Ultimátní lepší než Ligový, nebo je to shodné?

Protože pak platí, co tvrdím, je třeba utrácet diamanty, resp. peníze.

proc si stezujes,ze nejsi ve Zlate lize..
Smyslem události je získat Krčmu a další speciální budovy. Jinak nemusím FoE hrát. Mj. odměna za lepší ligu není k zahození.

Aby to byla zábava, chci vidět ostatní hráče poražené a vykostěné a sebe na prvním místě žebříčku. Zoufale hledáme, kde se ve FoE vůbec nějaká "zábava" ukrývá? Řeším, že když to dám "zdarma", tak sloužím jen jako rohožka pro ego úspěšnějších platících hráčů. Což za svoji "zábavu" nepovažuji. :cool:
 

DeletedUser

Host
pokud chci být ve zlaté/stříbrné lize použiju hrdinu na ligy
Pochybuju, že na zlatou/stříbrnou to bude stačit. Dneska je kdekdo naučenej používat diamantového trenéra/hrdinu. Ten dáva oproti obyč. ligovému +2 ligových bodů navíc. Stříbro je top 5%. Bez něj... hodně štěstí.

Co jsem měl naspořeno, jsem ráno protočil. Na to mi kolega poradil Ultimátního hrdinu. Měnu události jsem přitom utratil a významná částka mi již do konce události nepřijde.
Jako vždy, tohle je tvůj problém. Informace o eventu, včetně hrdinů, jsou volně dostupné. Když proskočíš oknem a zázrakem přežiješ, tak se budeš soudit s tím, kdo tam to okno dal?

Pro info: s diamantovým hrdinou se krčma dá mít na max už zhruba od půlky eventu (zkušenost), možná dřív (odhad).
 

Borat

Člen
Jako vždy, tohle je tvůj problém.
Jako vždy, zase mimo. Hlavně se navézt.

Upřesním. Informace k události jsou volně dostupné. Optimální řešení z toho není jasné. To by mohlo být někde na diskusích. Událost je trapná. Hraji ji "od boku". Informaci, co je bod pro ligu nikde v popisech nevidím. Mohla by to být 1 míle započítaná jako 1 bod.

Ligový hrdina mě nedostal do slušné ligy. Tady se spolu shodujeme. Kolega tvrdí, že s Ultimátním hrdinou má v pohodě zlatou ligu. (Za 150 diamantů je vlastně levný, pokud není třeba dokupovat za diamanty měnu události, což je drahé.) Z toho vyplynul dotaz. Je Ultimátní hrdina pro umístění v lize výhodnější, než Ligový hrdina? Nebo je to stejné a tedy ani Ultimátní hrdina žádné slušné umístění nezaručuje?

Pokud Pokrokový hrdina přihodí 1 míli, což by mohl být bod do ligy navíc a Ligový hrdina body zdvojnásobí, mohl by být Ultimátní hrdina skutečně o slušném postupu v lize oproti jen Ligovému, který se mi nyní na konci události ukázal jako slabý.

Víte to někdo a můžete to potvrdit?

(Jen tak mimochodem. S Ultimátním hrdinou jsme už v placené hře. Snažím se o výsledek "zdarma".)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
S Ultimátním hrdinou jsme už v placené hře.
Tak to nevím, co hraješ... já si ve FoE diamanty nikdy nekoupil. Vlastně by mě zajímalo, za co utrácíš diamanty z úkolů, území na kontinentální mapě apod. Pokud nemám trvalý zisk, tak právě na tuto událost šetřím těch minimálních 150 diamantů (největší zisk za nejmenší cenu, co se v událostech nabízí). To ti taky musel Borate někdo napsat? Tos taky nezvládl vymyslet sám z dostupných informací?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
No tak sabinabetty..uz ti poradila..trk,trk,trk..nemusi za 150 dia. von je tam i zadara ten dalsi jezdec..pokud chces teda tu zlatou ligu a ostatni te nezajima a je brak. Misto tech slohovek,nastudovat event a co nabizi.:)
 

Borat

Člen
Nutně potřebuji minusy na příspěvky druhých. Sabinabetty mi přece poradila to, co jsem jel a co je špatně. Stejnými slovy, od toho to tam přece je... A je to tu znovu? Takže jsme u toho, že tady padají špatné rady a událost je nesmysl. :cool:

Má slohová cvičení se to snaží popsat srozumitelně, ale je to marné.
 
Nahoru