Správa armády

Artenna

Nováček
Ahoj, ve Správě armády se mi nezobrazuje ikona mraku (počet vojáků). je tato funkce vázaná na počet vojáků nebo dobu hráče ? Díky.
 

Borat

Člen
Podle mě je to o PvP. Jsem v době železné, nemám odemčenu Vojenskou taktiku a také mě to překvapilo, nemám přehled o počtu jednotek. Zatím nemohu stavět obránce. Což asi všechno začne s PvP, včetně rabování.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
A máš nastavený filtr na všechny jednotky nebo z určité doby? Myslím že když to máš na všechny, tak je jich tam jakoby moc a ten mrak se nezobrazí (asi neví jaké jednotky si má vybrat :) ), Zkus si je trochu vyfiltrovat.
 

Artenna

Nováček
A máš nastavený filtr na všechny jednotky nebo z určité doby? Myslím že když to máš na všechny, tak je jich tam jakoby moc a ten mrak se nezobrazí (asi neví jaké jednotky si má vybrat :) ), Zkus si je trochu vyfiltrovat.
Zkoušela jsem všechny možné kombinace, určitou dobu, určité vojáky a není to tam, nebo špatně koukám, což je taky možné :) ...

1663787249014.png
 
Naposledy upraveno:

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ta ikona mraku, respektive jednotek v pohotovosti, se zobrazuje v případě kdy máš od některého typu jednotek více než 20. Z obrázku nejde poznat kolik dalších tuláků máš k dispozici, ale měl by to být tento případ. :)
 

Artenna

Nováček
Ta ikona mraku, respektive jednotek v pohotovosti, se zobrazuje v případě kdy máš od některého typu jednotek více než 20. Z obrázku nejde poznat kolik dalších tuláků máš k dispozici, ale měl by to být tento případ. :)
To taky nebude ono, špatně se mi počítají, když jedu lištou, tak nevidím, kolik jich tam je, uklidila jsem jich 8 nahoru, a dole jich je ještě minimálně 22
1663788594942.png
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Zkus si ještě ty tuláky vrátit zpátky na lištu a měla by se ti tam ta nabídka objevit, toto se děje opravdu jen v případě malého počtu jednotek. Pokud i tak ne, s pár dalšími tuláky se jistě ukáže. :)
 

Artenna

Nováček
Zkus si ještě ty tuláky vrátit zpátky na lištu a měla by se ti tam ta nabídka objevit, toto se děje opravdu jen v případě malého počtu jednotek. Pokud i tak ne, s pár dalšími tuláky se jistě ukáže. :)
To jsem už zkusila, asi jich musí být podstatně víc než 30 (netuším, kolik jich mám, ale 30 určitě :) ), ale naštěstí to není věc, která by mi nějak bránila ve hře, jen mě to zajímalo. Děkuji oběma za snahu :)
 

Borat

Člen
Odemkl jsem PvP a nic. Aktivovala se mi obrana a napadání sousedů a také mrak jednotek nevidím.

Koukám do sousedních světů, jednotky se zobrazují max. po 20 a pak jdou do mraku. Tak snad jedině, že tulák (nebo jiná konkrétní jednotka) mrak neotevře, pokud jiných jednotek není přes 20. Možná je podmínka mraku, že musí být dvou rozdílných jednotek přes 20. Není ostatních jednotek málo?
 

Artenna

Nováček
Včera jsem vůbec nebojovala, takže jsem dneska měla víc jednotek než jindy, a mrak se objevil, takže je to opravdu závislé od počtu jednotek, teď po bojích (a ztrátách) je zase fuč :)
 
Nahoru