CB

Solimak

Turista
Už aby se zavedlo konečně to omezení do CB, takhle se nedá hrát, když mapu mají dva cechy, co to je pak za cechovní bitvy? To je jen farmaření odměn pro dva cechy a nic víc..... To nemá s cechovními bitvami pak vůbec nic společného :-(
Navrhuji zrušit odměny za boje v CB :)
 

Tommy Angello

Dopisovatel
Už aby se zavedlo konečně to omezení do CB, takhle se nedá hrát, když mapu mají dva cechy, co to je pak za cechovní bitvy? To je jen farmaření odměn pro dva cechy a nic víc..... To nemá s cechovními bitvami pak vůbec nic společného :-(
Navrhuji zrušit odměny za boje v CB :)
Zrušit odměny? Zbláznil ses? to už pak nemá cenu hrát CB.......... ale s tím nějakým omezením souhlasím.....
 

majk1a

Komentátor
U nás se tentokrát dohodly 3 cechy a my jsme totálně mimo hru, jakmile získáme území, po odemčení nám ho seberou, takhle se fakt nedá hrát.
 

Přílohy

  • cb.png
    cb.png
    329,1 KB · Zobrazení: 30
A jak se to dělá?

Kdybychom mohli být pořád v platině, tak si pískáme. Takhle jsme jedny cb v platině, skončíme první nebo druzí a druhé cb se trapime v dia.
Mame stejny problem

Ale co se tyče ligy da se to udelat kdys ale to neni řešeni když se domluvite a nebudete hrat CB zaberete sektory tak at si udržite jen pozici to jest třeba 2-3 sektory zabrat 1 den a zbylych 14 dni us to nehrat
 

Kashttan

Nováček
tvůj problem není že tě ostatní cechy vyšachujou, tvůj problem je to že jsi ve špatnym cechu kde se nechate ostatníma vyšachovat.
Částečně máš pravdu.

Na druhou stranu... Připadá mi to jak kdyby byly slabší cechy někde ve druhé lize hokeje a po každých CB je to (ty lepší z nich) hodilo do extraligy, kde dostanou hroznou čočku. A příště jdou zas do druhý ligy. Čímž chci říct, že tady chybí možnost jak hrát v klidu svoji druhou ligu a že tady možná chybí nějaká první liga. Možná by stačilo, aby se body dávaly a braly třeba jen za první a poslední místo a hned by se to stabilizovalo. Zároveň bys musel v platině maknout a být první, abys mohl výš. Pak by se v dia mohl otevřít ten strop 1000 bodů, aby neměl ob bitvy 1000 bodů každý druhý cech stejně jako top cechy.

Beru to tak, že by si hru měli užít i průměrní hráči a nejen ti, co si za hodinu rozeberou mapu. Ale foe jde očividně jiným směrem, když se dívám na současný event.
 

Chimichurri

Psavec
Možná by stačilo, aby se body dávaly a braly třeba jen za první a poslední místo a hned by se to stabilizovalo.
tak nevím jak by zrovna tohle řešilo váš problém, protože podle mě by se dělo úplně to samé co se děje teď. Nižší by jste vyhráli , dostali body a šli do vyšší ligy. Tam by jste dostali čočku, skončili poslední, přišli o body a sestoupili do nižší ligy......ten samý kolotoč. Já si myslím , že možná by pomohlo kdyby aktivní hráči nebyli rozfrcaní v ceších co mají kolem 30-40 hráčů a mrcasí se někde kolem 100. místa. Teď jsem jen tak pro zajímavost u nás kouknul do tabulky a na 4. místě je cech co má 42 hráčů :) . V první desítce je 5 cechů co nemá ani 60 hráčů. Ve druhé desítce je 5 cechů jejichž počet hráčů je do 40(no jeden má 41) :D No tak to je přece spousta místa pro hromadu aktivních hráčů co by si rádi zahráli stabilně dia ligu. Myslím že podobná situace bude na všech světech takže já problém nevidím až tak v samotném CB, ale spíše v neochotě samotných hráčů pro to něco udělat. Je moc hezké jak si třeba všichni krásně rozumíte a jste sehraná parta a dobře vám to klape a vy jste ten cech založili tak ho přece neopustíte anebo je to tu moje srdcovka.....a podobné výmluvy. Tak když něco chci tak pro to něco udělám, a ne že jako první budu hledat chybu v systému ;). Je to sice dost zjednodušená rada, ale asi chápeš co jsem tím chtěl říct. Prostě vidím tu dost prostoru na to, aby se slabší cech který má chuť hrát sebral a spojil se s jiným cechem který je už na tom o dost lépe a tu možnost hrát poskytne.
 

Termi

Komentátor
Jo, zrušit odměny a aspon by to tolik cechů nenutilo tam pořád bojovat, tedy spíš některé hráče co jdou jen po odměnách. Mě tam nepadá nic zajímavého, diamanty jsem neviděl ani jednou za boje v CB :-(

Ak zrušíš odmeny, čo bude lákať hráčov ísť do CB a míňať dia? Nejaké umiestnenie v rebríčku? :)
 

Solimak

Turista
Přesně tak, v CVC žádné odměny nejsou a stále tam hraje dost cechů, tak proč dávali odměny do CE i CB? Kdyby to bylo vše bez odměn, bylo by to zajímavější, jak by to pak cechy hráli, takhle se jen hráči honí za odměnami a body do tabulky a hra ztrácí význam v tom, v čem byla založena .... vývoj civilizace, rozvoj města a ne nějaké války a boje :-(
 
Tak za me zruseni odmen v CB = nikdo by to nehral, proc by to lidi hrali? Což by vedlo k tomu, že by mi stacilo jit jednou denně vybrat město,
jednou za cas si vylevelit velkolepku a tim by to tak nějak koncilo a řeknu to rovnou FOE bych smazal. Díky CB máš celkem slušný postup.
CVC: tak to hrajou cechy co mají surky armádu a někde to aspoň mají kde utratit a pomoci si v postupu v žebříčku.


Pokud někomu vadi, že jsou tam boje, tak nikdo tě nenutí je hrát a mužeš jit cestou bez CB, skocit do poslední ery a pak smazat město protože, co by jsi tam pak delal.

Jinak pokud se sniží možnost táborů na mapě, co se stane? Cechy kteří nejdou po dohodách, ale po bojich, tak budou chtit ty dohody a zase si vyberou ten top cech na mapě, takže to bude ještě více o točení celé mapy.
Takž rada pro tebe je, pokud chces bojovat a ne tu jen vylévat si srdíčko a být smutný, že nejste schopni dostat váš cech na ůrověn, že ostatní s váma budou též točit mapu.
1) slučte dva cechy at máte plno, ono se to nezda, ale veřím, že dvě točky a jste bez surovin na tábory. Takže by vám vznikl další problem.
2) zkuste ti co točí mapu si snima vyjednat nějaké uzemí at si taky zabojujete, veřím, že vám něco nechají.

Pak máš další možnost, seberte se, naberte sílu a ty točky jim rozbijte, můsíte se sjednotit a zaůtočit v jejich nejslabší chvilce, vždy se tam skulinka najde, znám to z vlastní zkušenost. Věř mi, začne se o vas mluvit a budete taky točit.

Pokud by se zrusili odmeny, tak 75%lidi přestane hrát a foe zapadane jen v zapomnění.
 
No myslim ze kdyby zrusily odmeny tak by na tom foe jenom prodělalo.
1 věc urcitě by ubylo hraču ale co je pro foe dulezitejší ubylo by rapidně peněz z hraču.
Protož CB je stabilní dul na penize pro foe v podobě diamantu ktere do toho lidi investuji. Protože pokud se jede rychla dobyvací hra tak to jsou alespon 4 veze a to mate 200 diamantu na 1 sektor v 1 cb a těchto cb probihaji paraelně a nezavisle na sobě stovky naraz
A to nepocitam ze cb neni jen o 1 sektoru neni problem tam deně nechat i par tisic diamantu. A pokud by hracum zrusily odmeny ktere jsou pro ně 1 s hlavnich duvodu proc to chodi tak by hodně hraču dotoho přestalo vražet diamanty když by stoho nic nebylo.
 
Nahoru