Diskuze k verzi 1.241

Ahoj, ze silnic zmizeli dopravní prostředky a na cestách nejsou obyvatelé města, vše u verze na PC, tak s tím něco udělejte, díky
 

Borat

Člen
Vytočila mě hromadná pomoc. Nově si asi hlídá, zda neběží v sousedním světě a odmítá se spustit s hlášením, že "běží sousední pomocníci". Je to možné, že vidí světy na sebe nebo běží něco v konkrétním světě? Nevím... (Běžně si vzpomenu a pouštím hromadnou pomoc ve všech svých světech. Zatím to šlo.)

Vybírám mince (a plánky) z pomoci, nevidím, že by se připsaly na lištu. Plánky vůbec kontrolovat nemohu. (Teď to hlídám, a normálně běží animace připsání peněz. Tak nevím. Byl to jen nějaký kolaps? Hru jsem teď x krát restartoval. Dokonce jsem shodil prohlížeč a vše zase otevřel.)

Jak to tak zkouším, informace o možné pomoci se neaktualizuje. Přepnu v prohlížeči na svět, vidím u sousedů třeba 4/73, dám hromadnou pomoc a jede 65/73. V tomto čase mi končí 24 hodin, tak se možnost pomoci u hráčů právě uvolňuje. Což o to. Ale klikl jsme 4/73 a děje se něco jiného.

Teď váhám. Když není komu pomáhat, jsou na tlačítku pomoci šedé hodiny. Tak to bylo vždy? Vypadá to, jak když hromadná pomoc stále běží. Není to novinka? Ale třeba jsem si dříve nevšiml...

A šokem pro mě bylo, že na androidu je hromadná pomoc dostupná jen jako bonus za reklamu "na zcela jinou hru"... Kam jsem radostně přešel. (Android mám na placených datech, FoE mě reklamou okrádá. To jen připomínám.) :(

Moje křišťálová koule mi radí, že se právě hráblo do hromadné pomoci. Ta je v horším stavu, než byla. Proč mi zlobí v pondělí? To byla nějaká aktualizace v neděli? A pokud tam ty šedé hodiny nemají co dělat, tak potřebují všechny servery FoE restartovat nebo trvale vypnout. (Ironie - na testování novinek na hráčích za pochodu.)

Napadá mě, FoE trvale nedává události bez chyb. Možná se nahrála nová verze se zapracovaným koncem Podzimní události v úterý ráno a ta sebou nese poškozenou hromadnou pomoc.
 
Naposledy upraveno:

Borat

Člen
Zkouším to a zkouším. Vše funguje. Není co řešit. Hromadná pomoc běží v několika světech současně, neprotestuje, mince se připisují. Snad jen ty šedé hodiny matou... To byly skvrny na slunci? (Zhatilo mi to časem omezené bonusy. Tak dík.)
 

Chimichurri

Psavec
Nějak se mi v sekci stavba vytratil vykřičník upozorňující mě na oblast ve které se nachází nově odemčená budova. U té konkrétní budovy vykřičník je.
 
Ve verzi 1.241.17 se mi opět začlo točit kolečko příšerně dlouho při načítání nových bojů v CB. Provedl jsem downgrade aplikace - vymazal mezipaměť, data a pak kompletně odinstaloval apku. Po restartu telefonu jsem stáhl z apkpure.com verzi 1.239.14 pro armeabi-v7a.

Se starší verzí je načítání bojů mnohem rychlejší...

Před rokem začal tento problém s načítáním bojů v CB, proto jsem od této doby omezil aktivní hraní bitev.

Prosím neposílejte mi dotazy k hodnocení hry, protože do té doby, než uvedete hru do komfortního stavu hraní, ode mě kladnou recenzi NEDOSTANETE!
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
ze silnic zmizeli dopravní prostředky a na cestách nejsou obyvatelé města
Nějak se mi v sekci stavba vytratil vykřičník upozorňující mě na oblast ve které se nachází nově odemčená budova.
Oba tyto problému jsou již nahlášené. :)

Ve verzi 1.241.17 se mi opět začlo točit kolečko příšerně dlouho při načítání nových bojů v CB.
Můžeš prosím zaslat tiket na podporu s podrobnostmi? Konkrétně typ zařízení a v jaké situaci se to děje, zda při souboji s dalším cechem či jen při zabírání území. Máme hlášených pár pomalejších načítání, ale zdá se že se týkají jen specifických zařízení. Díky.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru