Vypečená diskuze (podzim 2022)

NoVa

Moderátor

Člen týmu
fall_logo_2022.png

Rozpalte trouby a připravte vařečky, podzimní událost je za rohem! Těšíte se? Co říkáte na výběr letošních odměn? O své komentáře k události se s námi tady můžete podělit. :)
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ano, letos je událost o něco kratší aby se do konce roku vešly zbývající události.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Nikdy událost nekončí o půlnoci ale tradičně v dobu začátku události, v našem případě v 10:30.
 
Nikdy událost nekončí o půlnoci ale tradičně v dobu začátku události, v našem případě v 10:30.
No ale timpadem 14 ukol a 14 denni vyzva kde jsou dve ingredinec bude do 10.30. ?
Tady chybi v oznameni ten den navic oproti bete.
Tady 4.10. - 17.10. konec 14 den
Beta 17.8.-31.8 konec 15 den

A je 14 ukolu dennich
 
Me zase spise zajima ,jak to bude teda s tim dennim 14 ukolem a denni vyzvou,ktera bude na dve ingredience..bude teda cas na tohle jen do.......10.30?

Uz tam mam ten dotaz,ale ..zajima me to..a odpoved zadna.

Diky.
 

Tomas 0482

Psavec
Dajte uz prosim Vas do dalsich eventoviek aj nejake ine portrety. Ved je to stale na jedno kopyto. Moja predstava je nieco moderne a nadcasove. Nie stale tie tmave a z doby kamennej.
Taky čekám na nějaký zajímavý portrét. Poslední, který se mi líbil, byl v Halloweenu 2019, od té doby nic. Přitom do té doby jsem vyměňoval portrét každou chvíli, protože mě jich za ten rok zaujalo několik.
 

DeletedUser

Host
Pokud jde o portréty, tak ačkoliv to asi úplně nevyřeší tadyty vaše problémky, tak jen upozorním na vlákno, které jsem poměrně nedávno umístil do nápadů. Byla chyba tam dat anketu, protože díky ní parádně zapadlo. Vlákno zde: Portréty
 

Tommy Angello

Dopisovatel
Dajte uz prosim Vas do dalsich eventoviek aj nejake ine portrety. Ved je to stale na jedno kopyto. Moja predstava je nieco moderne a nadcasove. Nie stale tie tmave a z doby kamennej.
to je to poslední, co mě na události zajímá :D . Spíš by měli vymyslet nějaké nové události a odměn aby to nebylo pořád na jedno brdo...
 
Tak fakt je to o den kratsi..takze dve ingredience za prihlaseni..minus oproti bete.
Nic nenavysili, leda jeste za denni ukoly...tak to uz tuplem bez ligy a dia udelat nepujde,jsem zvedav na ten feedback od lidi.
Aspon,ze dali Oslika na 140, na bete byl na totalne nerealnych 300 jen. Tu jsou aspon dva, diky za to.
 

DeletedUser

Host
Líbí se mi, že je teďka takové příjemné období, kdy se mi rozrůstá město... Události stojí slušně řečeno za starou Bellu, tak si aspoň můžu doplnit rozšíření za diamanty. Diamanty se mi totiž hromadí bez užitku. Za tuhle oddychovku vývojáře chválím. Příští event to bude nejspíš to samé. Jestli to tak bude až do Vánoc, tak tento ročník budu nominovat na cenu "Rok rozšíření". Ještě se nabízí "Rok ošklivých budov", ale to je asi příliš subjektivní.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

traktorista

Odborník
Odměny byly udělané nějak zvláštně - jestli mě paměť neklame tak pro nej ligu byly vždy 3 kusy hlavní budovy, pro druhou ligu dva a pro třetí jeden. Tentokrát innovíproč ve druhé lize bylo stejně jako ve třetí, tedy pouze jeden kus.
 
Nahoru