Scéna věků

Soewe

Nováček
Pokud ukážu kurzorem na některou stavbu, zobrazí se mi info. Např. čas potřebný k vybrání budovy, body, suroviny,atd.
Pokud ukážu na Scénu věků a mám jich celkem 9 ks, nezobrazí se nic. :)
U zbytku města s tím nemám žádný problém.
Samozřejmě, že jsem všechny restarty, vymazání cache atd. provedl.
Co s tím, díky za rady...
 
Naposledy upraveno:
Pokud ukážu kurzorem na některou stavbu, zobrazí se mi info. Např. čas potřebný k vybrání budovy, body, suroviny,atd. Pokud ukážu na Scénu věků a mám jich celkem 9 ks, nezobrazí se nic. :) U zbytku města s tím nemám žádný problém. Samozřejmě, že jsem všechny restarty, vymazání cache atd. provedl. Co s tím, díky za rady...
Me to dela jeste jeden neduh a to ten ze pri beznem automatickem motivovani se mi nikdy nenamotivuji.....mohu je namotivovat sam muze mi je namotivovat nekdo jiny kdyz motivuje primo je rucne ale pokud jde o automat tak ten je vzdycky vsechny prehlizi i kdyz mam vse ostatni namotivovane ze 100% tak sceny veku nikdy......nevi nekdo jestli se tim uz nejak zabivaji?
 

Ušák Evžen

Odborník
Ted si nejsu jist,ale na bete to taky tusim neslo, ale uz jde. Tak snad se to opravi i taky. Ale nevim to na stopro s tou betou.:)
 

ropator

Nováček
u motivované mě to info. ukazuje jinak ne
je mě to ale už fuk, jedny z prvních budov který budu vyhazovat, 16 políček, nutnost napojení na cestu a v současnosti hodně malá pomoc jak pro armádu tak BV a zboží
 
Nahoru