Diskuze k aktualizaci 1.62

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči!

V úterý, 20. 10. 2015, přijde do vašich měst nová aktualizace 1.62. Na co se můžete těšit? Čekají vás vylepšení nového systému zpráv. Informační zprávy, např. o tom, že hráč opustil konverzaci, nebudou od nynějška způsobovat přemisťování vláken na začátek seznamu. Vedle toho bude provedeno několik oprav chyb. Jak se vám nová aktualizace líbí? Co říkáte na vylepšení systému zpráv?
 

DeletedUser12994

Host
no hura, spravi co novyma zprava pokazili, to jim to pri testovani noveho systemu zprav toto vsechno nedoslo?:eek:
 

Svatej

Legenda
"Vylepšení nového systému zpráv" No hurá! Já už se začal bát, že by mohli začít s opravama...
 

DeletedUser3817

Host
:confused: Otázka je, kterým směrem tato INNOvace "vylepší" onu tolik diskutovanou INNOvaci zpráv. Jsem, pravda, po zkušenostech poněkud skeptický (diplomaticky řečeno).
Diví se mi někdo?
 

Arthoris

Odborník
No, tak opraveno nebo vylepšeno bude to, co odesílají ve zpětné vazbě betaři, aspoň takhle by to mělo fungovat. Ale podle obsahu 1.62, to vypadá dobře, akorát ještě nebude přidána možnost pro zakladatele konverzace přidávat nebo odebírat hráče. Tak snad to brzy přidají ta funkce bude celkem důležitá.
 

DeletedUser9906

Host
Mě by spíš zajímalo, jestli ti lidi, kteří vypustili takový zmetek, který se za 14 dní opravuje, berou nějaký plat, nebo to dělají ve svém volném čase jako koníčka.
 

Arthoris

Odborník
To si piš, že zato berou plat a věř, že to není nějaká malá částka :). A je to jejich zaměstnání, žádný koníček :). Jaký pán, takový kmán.
 

Fotřík 1.

Komentátor
V mobilni verzi mi vic nez cechy chybi Honba za pokladem. Cechovni veci vyridim v klidu doma od pocitace, ale bez Honby za pokladem je to na mobilu na dve veci!
 

DeletedUser12151

Host
ahoj,nikde jsem tam nevidel,ze by se opravilo nefunkcni upozorneni na novou zpravu
 

DeletedUser11053

Host
to mazání po 60dnech? to bude u všech konverzací nebo jen u těch, kam se 60 dni nic nenapsalo?

jo a kdy bude moznost prodat a odebirat cleny cechu ve zpravach ve vudce? je to dost zasadni a ulehcujici funkce
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Řekl bych, že to bude jako do nedávna, tedy 60 dní od poslední zprávy.
 

DeletedUser12609

Host
No koukam že jim ta aktualizace s tim opuštěním nějak nefunguje
 

DeletedUser6503

Host
centrum zpráv...dobrý...ukazatel zpráv....opět nefunguje jak má,i když ten nefungoval nikdy pořádně.přečtu si zprávy...přejdu na CvC a zas mi blikají zprávy...nebo po návštěvě města jiného hráče...to samé.opět blikající pošta i když tam nic nového není.
Forum....i když ted v aktualizaci nebylo....žádná změna.Nebliká nové upozornění na příspěvek,takže kdybych se tam občas nepodíval tak ani nevim že na forum někdo něco dal.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12529

Host
Chtěl bych se zeptat, kam v nové zprávě zmizelo pole pro zadávání předmětu? Nikde ho nevidím, ale spoluhráčka z cechu teď napsala novou zprávu s předmětem... Díky
 

Joule

Turista
No to jsou koumáci. Hráči si stěžovali na neustále blikající zprávy, tak blikání vypnuli zas trochu moc. Hráči si stěžují, že zprávy neblikají? Zpět k bezdůvodnému blikání! :D
 

trojan1673

Veterán
DuckToy - předmět lze zadat až po přidání jmen do konverzace. dole se pak objeví okénko kde je psáno ''Zadej jméno skupiny'' :)
 

DeletedUser10675

Host
Hlavně , že je vyřešeno blikání neblikání , nevím proč se trápili s odkazem Centrum zpráv , ale aby udělali přidat-odebrat hráče z vlákna to ne.
Nevíte náhodou v jakém časovém horizontu půjdou hráči přidávat a odebírat do vlákna ???
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru