Chybný závěr Vánočního eventu?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Zelda

Člen
Rád bych se zeptal, než provedu nějakou akci, které bych později litoval, zda je v pořádku poslední úkol Vánoční eventu, ve kterém po mě Mandrubar chce, abych získal a následně prodal cukrovinky. Za chybu považuji to, že již z předchozích let vlastním na Arvahallu Obrovské cukrářství.

Naopak na Brisgardu (kde nemám vůbec žádné) a na Dinegu (kde mám to základní, jenž šlo vyhrát v eventu) po mě Mandrubar chce, abych prodal Obrovské cukrářství (a kde ho mám vzít?)...

Na obrázcích přikládám znění úkolu i vlastněné budovy....
 

Přílohy

  • vanoce_zaver.gif
    vanoce_zaver.gif
    320,1 KB · Zobrazení: 26
  • vanoce_zaver2.gif
    vanoce_zaver2.gif
    187,5 KB · Zobrazení: 21
Naposledy upraveno:

DeletedUser2377

Host
Jedná se určitě o chybu,už jsem psal na suport,
na arvahalu jsem měl za úkol prodat obrovské cukrářství a že získám legendární,to jsem prodal a úkol se nesplnil,na brisgardu mám také obrovské a nabízí mi to abych získal to základní a prodal ho a že dostanu velké cukrářství,takže další chyba,na cigardu a dinegu jsem obrovské cukrářství raději neprodával,když úkol nefunguje a na east - nagach mám za úkol získat cukrovinky,jenže nejsou nikde v nabídce a tak se nedají získat,podle mě by měli být jako dnešní speciálka,jenže se nabídka nezměnila a stále tam je renovační sada :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3237

Host
Rád bych se zeptal, než provedu nějakou akci, které bych později litoval, zda je v pořádku poslední úkol Vánoční eventu, ve kterém po mě Mandrubar chce, abych získal a následně prodal cukrovinky. Za chybu považuji to, že již z předchozích let vlastním na Arvahallu Obrovské cukrářství.

Naopak na Brisgardu (kde nemám vůbec žádné) a na Dinegu (kde mám to základní, jenž šlo vyhrát v eventu) po mě Mandrubar chce, abych prodal Obrovské cukrářství (a kde ho mám vzít?)...

Na obrázcích přikládám znění úkolu i vlastněné budovy....


Bohužel úkol nefunguje. Prodal sem obrovské cukrářství a úkol se mi nesplnil :(
Svět Cirgard
 

DeletedUser11297

Host
Potvrzuji problém. Na C to po mě chce prodat cukrovinky (mám již obrovské) a na E zase prodat obrovské (nemám ani to obyčejné). Navíc to není sladěno ani s kalendářem, nemohu získat cukrovinky, když nejsou v nabídce.
 

DeletedUser13438

Host
Taky se přidavam a také jsem psal na support snad to vyřeší... nebo jsem přišel o cukrovinky
 

DeletedUser11359

Host
Já jsem úkol splnil bez problémů na světech A, B a D, kde jsem měl základní Cukrovinky, ale na C, kde mám Velké Cukrovinky po mě chce úkol prodej Obrovských Cukrovinek, takže jsem je neprodával. Teď budu doufat, že to opraví a já konečně budu mít Obrovské Cukrovinky....

Edit: Na světě E jsem začal právě kvůli eventu a mám tam úkol, abych získal Cukrovinky a následně je prodal, ale nemám je jak získat, v dárcích je pořád Renovační sada. Mám na to připravených 310 hvězd....
 

Svatej

Legenda
Jen bych rád upozornil, že o tomhle bugu se ví od včerejška od 18:00 (našeho času) kdy se objevil na asijských světech a pak pokračoval až k nám. To se tím nikgo z INNO nezabývá? Nesnaží se najít řešení pro tak (podle mě) docela závažný bug? Nechávají práci na lokálních týmech, než aby se to snažili vyřešit systémově...
Taky se mi zdá že by mezi sebou různé tými INNO měli komunikovat - pokud měli v asii 6 hodin na řešení problému, mohli informovat další týmy nebo rovnou inno, aby už ostatní světy byly připravené s řešením.

Ale ani jedno se nestalo že? Jinak by to český tým INNOGAMES řešil už před vzniknutím problému. Nebo by na něj hráče alespoň upozornil.

Podle mě je to dokonalá ukázka selhání INNOGAMES a to nejen vedení firmy, ale i lokálních týmu (včetně toho českého) které si mezi sebou měli podle mě vyměnit informace o problému v předstihu.
 
Naposledy upraveno:

trojan1673

Veterán
O problému už se ví a na supportu se to řeší.
Jediné co můžeme poradit pro ty co ještě neplnili, tak raději počkejte a hráči co už to bohužel plnili, tak si napište na support.
Vše děkujeme za pochopení a omlouváme se.
 

DeletedUser11294

Host
já sice cukrovinky malé mám ale ukol po mě chce abych prodal obrovské cukrovinky a ne žádné jiné a pak bych získal legedární. To asi bude nějaká chybyčka že.
 

DeletedUser13326

Host
Ahoj,

mám stejný prolém jako ostatní (Arva.). Měla jsem za úkol prodat obrovské cukrářství, ale měla jsem jen dvoje nejmenší cukrovinky... Po prodeji první se mi neudělal, tak jsem si myslela, že mám prodat obě a dá se mi lepší, takže jsem prodala i druhé.. Teď jsem bez cukrovinek i bez splňeného úkolu.... Nevím ani kam to nahlásit, nebo co s tím dělat... Poradíte mi prosím?
 

DeletedUser8206

Host
O problému už se ví a na supportu se to řeší.
Jediné co můžeme poradit pro ty co ještě neplnili, tak raději počkejte a hráči co už to bohužel plnili, tak si napište na support.
Vše děkujeme za pochopení a omlouváme se.
Hmm, toto malo byť minimálne medzi novinkami, alebo ešte lepšie ako okno s upozornením, ktoré sa otvára v hre ak chce INNO zarobiť peniažky na diamantoch...Je to len prázdna veta, že sa vie...nech sa radšej support ošalí, lebo neikomu sa nechce spraviť info poriadne...ale ved Váš support, tak nech makajú keď si to neviete zariadiť...
 

Arthoris

Odborník
A jak se teda dozvím, že už to obrovské cukrářství můžu prodat? Jakože, jak poznám, že ta chyba už byla opravena?
 

DeletedUser13440

Host
Zdravím - kam se píše na "Suport"?....mám stejný problém, prodal jsem ohromné cukrářství a dostal jsem namísto legedárního....kulový...?:-(
 

DeletedUser8206

Host
Pokiaľ viem, tak na stránke ktorú máš hneď keď sa prihlásiš (nie ak vojdeš do sveta). Hore v lište je POMOC -> Herní podpora, tam sa prihlásiš a vytvoríš si ticket nový. Otázka je, či to vôbec treba hlôásiť na support, lebo podľa tohto https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/poslední-zimní-úkol.7630/ pobeží dáky opravný skript (či len na tých čo to ohlásia na support, alebo globálne netuším, možno sa niekomu uráči dať zodpovedné a úplné info...ja som to našťastie nepredal, podľa toho linku od LordFrunDor by to funkčné malo byť, ale zatiaľ neviem či to už je funkčné aj na cz, alebo nie, lebo to info v Oznámeniach je klasicky o ničom...)
 

DeletedUser11359

Host
A co mám dělat, když mám špatný úkol? Na Cčku to po mě pořád chce prodej Obrovských Cukrovinek, které ale nevlastním. Podle vyjádření měl být tento úkol už opravený, ale není!!!
 

DeletedUser11297

Host
No pochopil jsem správně, že ti, co cukrářství prodali, dostanou příští týden nové/lepší. Jenže hned jak jsem ten úkol viděl mi bylo jasné, že je špatný a tak nic neprodával. Jak na C, tak i na E. Takže by mě zajímalo, zda mi hra dá vylepšené cukrárny na oba světy zdarma, nebo proběhne nějaká výměna?
 

DeletedUser11359

Host
No pochopil jsem správně, že ti, co cukrářství prodali, dostanou příští týden nové/lepší. Jenže hned jak jsem ten úkol viděl mi bylo jasné, že je špatný a tak nic neprodával. Jak na C, tak i na E. Takže by mě zajímalo, zda mi hra dá vylepšené cukrárny na oba světy zdarma, nebo proběhne nějaká výměna?
Tohle by mě taky zajímalo. Mě bylo taky jasné, že úkol je špatný, tak nemám nic prodávat, ale teď nevím, jestli úkol budou opravovat (opravený podle vyjádření INNO už být měl) a budu ho moct splnit, nebo jestli se to provede jinak. Doufám, že kvůli bugnutému úkolu nám nezůstanou staré Cukrovinky, to bych se hodně naštval.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru