Diskuze k soutěži: "Velikonoční soutěž"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9061
  • Vytvořeno

Danielis001

Psavec
Právě že hráče děkovali takovým básničkám, které URÁŽELY INNO a jejich hru atd. Ne že bych se jich zastával, ale takové básně asi zaměstnenci ( moderátoři ) nebudou dávat jako nejlepší, když to má jít s hrou, ne proti ní.
 

DeletedUser9061

Host
Není totiž pravda, že jsem své emoce neudržel na uzdě, to si vyprošuji! A také není pravda, že bych nedodržel zadání soutěže, které pro dané kolo bylo "...vymyslet básničku na téma Velikonoc. Žádné další omezení..." takže PROMIŇTE, že se nejednalo o oslavnou ódu na ty dvě, dle obrázků mírně retardované herní postavy, nebo nedejbože na ty dva zaměstnance INNA, kteří nám letošní Velikonoční event prezentovali na videu.

Prosím, co si vyprošuješ? Nikde jsem nezaregistroval, že by tě někdo osočil, že jsi své emoce neudržel. Ani to, že bys nedodržel zadání soutěže.

A na závěr pouze dodám, že přesně dle mého očekávání (a očekávání jiných hráčů) neměla žádná taková básnička (a bylo jich tam víc) žádnou šanci na výhru - a to jsme na chatu dlouze probírali, kolik by bylo potřeba hlasů z řad hráčů, aby taková šance vůbec vznikla. Asi hodně, vzhledem k počtu poděkování, které dostaly básně vítězné (nic proti nim) v porovnání s počtem poděkování některých kritických básní nevýherních.

Soutěž hodnotil především FoE tým, kde každý člen měl k dispozici (5, 4, 3, 2, 1) body, které udělili mezi 5 nejhezčích básniček, které zvolil. Jestliže tedy žádná ze zmiňovaných básniček nevyhrála, asi dostala oproti výherním o značně méně bodů, které hráčské nepřevýšily.
Každý člen FoE týmu vybere 5 nejlepších děl, které ohodnotí ve stupnici 1-5 (1 nejhorší, 5 nejlepší). Bodování můžete ovlivnit i Vy! Ohodnoťte nejlepší díla pomocí tlačítka "poděkovat".

Takže bych chtěl požádat některé moderátory, aby drželi SVÉ emoce na uzdě - ne každá kritika něčeho ve hře, je kritikou jich samých!

Nevím, zda jsi četl všechny básničky, když jsi tedy sledoval ty "poděkování". Kritiku jsme si rozhodně nevztáhli na sebe. Každý má jiný vkus, i na básničky. Každopádně ty vítězné jsou tam spravedlivě.
 

Svatej

Legenda
Soutěž hodnotil především FoE tým, kde každý člen měl k dispozici (5, 4, 3, 2, 1) body, které udělili mezi 5 nejhezčích básniček, které zvolil. Jestliže tedy žádná ze zmiňovaných básniček nevyhrála, asi dostala oproti výherním o značně méně bodů, které hráčské nepřevýšily.


Nevím, zda jsi četl všechny básničky, když jsi tedy sledoval ty "poděkování". Kritiku jsme si rozhodně nevztáhli na sebe. Každý má jiný vkus, i na básničky. Každopádně ty vítězné jsou tam spravedlivě.

Nevím jak ostatní, ale já podezřívám jednu nejmenovanou hlavní moderátorku že vkus nevkus nedala mnoho bodů kritickým básničkám ne proto, že by byly napsány špatně, ale proto, že je uražená a naštvaná na hráče co je napsali, že si vůbec dovolili touto cestou event zkritizovat. (alespoň mám takový z jejích příspěvků dojem) čili že to není nezaujatá porota... proto jsem se ani nesnažil toho kola zůčastnit. (odradila mě od toho) :)

Jen dotaz, pokud hráči hodnotili kladně svými poděkováními kritické básně a vyhráli básně kladné, oslavné, nevzniká nám tu podezření na zaujatost hodnotitelů??

P.S. jen do mě carameels, už se těším na tvou odpověď :))
 

DeletedUser9061

Host
Tak podezření na nejmenovanou, ale jedinou, jo? Přemýšlel jsi nad tím? 1 z 11 členů hodnocení ani nijak neovlivní!
Básniček bylo celkem hodně a udělit body pouze 5ti znich, to je obtížné.
Ze tvých příspěvků ... neustále se snažíš vyvolávat konflikty ... takový je můj dojem ;)

Jestliže má FoE tým 11 členů, jedna básnička mohla být ohodnocena až 55 body. Stále máš podezření? Oproti "poděkování" je to sakra rozdíl!

P.S. Těšit se můžeš, ale dočkat se nemusíš. ;)
 

Svatej

Legenda
Dobře, tak se nedočkám. :)
Pokud máš dojem že zbytečně vyvolávám konflikty, beru na vědomí. Byl bys raději, kdybych všechny jenom chválil, choval se jako kytičkovej pudlík s mašlí a nejradši vás tu všechny uláskoval? :p
Promiň, jsem už holt od přírody kritickej člověk. Na převýchovu už je pozdě, tak co s tím uděláte? Zakážete mi přístup na fórum? :p

EDIT: Ještě jsem zapoměl dodat že po letech zkušeností z jiných her mám zdravou nedůvěru v moderátory a support (v mnoha případech to dělají středoškoláci (bůhví jestli) zadarmo, jen kvůli možnosti bejt nad někým, někomu rozkazovat. Pak to bohužel špatně dopadá.)
 

DeletedUser9061

Host
Kritika je samozřejmě na místě. Ta bude vždy, protože nikdo není dokonalý. :)
Kritika neznamená vyvolat konflikt. Kritizuj, s tím není žádný problém.
Jen se vyvaruj útočným frázím, nebo takovým, které provokují. ;)
 

DeletedUser11317

Host
Lorde, mohu Tě ujistit, že jsem hlasovala mezi posledními a moje hlasy tak neměly už žádný vliv na konečné hlasování.

Jak jsem psala výše, kritika mi nevadí. Ale přehnaný negativismus mi už taky radost nečiní. Navíc jsem doporučovala kritiku směřovat do diskuze... V soutěži mi to přijde zbytečné - stále trvám na tom, že soutězní koutek nemá s hrou až tak společného - zkrátka ho považuji za část fóra, kde kritika nepatří. Tu pak můžete projevit v diskuzi, od toho jsou.

Chápu Tvé zkušenosti s moderátory i supportéry. Já už teda bohužel dávno nejsem středoškolák (škoda, byly to fakt super časy) a opravdu není v mém zájmu, a teď mluvím za všechny moderátory, rozkazovat a přikazovat. Jen se snažím, aby tady byla udržována přátelská atmosféra. Bohužel, když někdy čtu, jak se hráči vzájemně napadají a provokují, tak nechápu, kde se bere ta zloba už i ve virtuálním světě.

PS: Snad Ti má odpoveď stačí.

A přeji krásné velikonoční pondělí :)
 

Gorwor

Dopisovatel
Prosím, co si vyprošuješ? Nikde jsem nezaregistroval, že by tě někdo osočil, že jsi své emoce neudržel. Ani to, že bys nedodržel zadání soutěže.
>>>
...Nevím, co si chcete dokazovat tím, že ani v soutěži neumíte udržet své emoce na uzdě, ale ničemu to nepomůže...
+
...Proč někdo zkrátka zvládl dodržet téma Velikonoce a jiným to činí takový problém? ...

A tím už bych skončil. Netajím se tím, že jsem nečekal, že vyhraju - a uznávám nakonec i to, že to celé bylo trochu dětinské - napsat své pocity z letošního eventu do soutěžní básničky - byla to tedy doopravdy vlastně taková exhibice... Nicméně to nebylo mířeno na nikoho z moderátorů, ani z českých adminů hry. Prostě jen zveršované pocity - na téma Velikonoce 2016.

Tak už se nezlobte a berte to tak, jak to je. Délehrajícím hráčům to prostě letos přišlo moc okaté, ta snaha je podojit tím, že se z nákupu konkrétních itemů stane loterie. Nic víc, nic méně.

Mír.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3817

Host
...Ale přehnaný negativismus mi už taky radost nečiní. Navíc jsem doporučovala kritiku směřovat do diskuze... V soutěži mi to přijde zbytečné - stále trvám na tom, že soutězní koutek nemá s hrou až tak společného - zkrátka ho považuji za část fóra, kde kritika nepatří. Tu pak můžete projevit v diskuzi, od toho jsou....

Jestli se nepletu, nikde v zadání nebylo jediné slovo o tom, že jsou přípustné pouze tupě sluníčkové verše. A že kritika přerostla až sem, za to si může INNO samo.
 

trojan1673

Veterán
Chápeme, že změna velikonoční události se ne každému z Vás líbí. Vaši zpětnou vazbu předáváme směrem k designerům hry. Jistě na ni budou reagovat.
Co se týče hodnocení Vašich děl - jistě, jedná se o subjektivní hodnocení každého jednoho člena FoE týmu. Uvažovali jste nad tím, že se nám třeba jen některé básničky líbili více, než jiné?
 

DeletedUser3817

Host
Vaše hodnocení nezpochybňuji. Jak píšeš, je subjektivní. Zajisté máte právo na vlastní názor. Stejně, jako hráči. Nepředpokládal jsem úspěch s verši veskrze kritickými. Bral jsem to spíše jako možnost vyjádření názoru netradičním způsobem.
Ovšem to tvé: "Jistě na ni budou reagovat" považuji za bezbřehý a neopodstatněný optimismus. Toť zase názor můj.
BTW: Vy znáte někoho, komu se změna Velikonočního eventu líbila? Dovolil bych si důrazně pochybovat.
 

Danielis001

Psavec
Můžu říci, že jste mě polekali a to až až. Obdržím zprávu s tím, že mě chce Foe Tým kontaktovat. A já hned šílím " Co jsem proved, co se děje, co jsem na tom zatraceným fóru udělal ". Zkopíruju odkaz a jé, dostal jsem odměnu za báseň:D:D. Takto mě prosím už nelekejte. Ale za odměnu děkuji.:);)
 

Danielis001

Psavec
A není trošku problém, že v posledním 7ém dni Velikonoční schovky je už i napsáno, kolik vajec tam bylo, a není to stále zamčené? Já jen že někteří tedy stále mohou odeslat odpověď do soutěže...o_Oo_O
 

DeletedUser13041

Host
Moje básnička také zrovna neoslavovala event, a už když jsem ji psal, jsem věděl, že právě proto na výhru šanci nemá. Nějak zvlášť ani nepotřebuji těch kolik? 200 surovin a pár tuláků? (To je u mne pět rabování a jeden výběr Alcatrazu.) Ale proboha - četl jsem všechny básničky, protože občas skutečně něco píšu - většina těch nápaditějších nebylo vlezdoprdelkovitých, to je pravda, ale čekal jsem, že se moderátoři zasmějí místo naříkavých řečech o vylévání si emocí v soutěži - a vítězné básničky? Buď jsou rýmy neznělé, nebo se nerýmují vůbec, a pokud se rýmují, jsou to opakující se verše typu vajíčka - zajíčka, dám - sám, což jsou verše hodné básníků z mateřských školek a pokud moderuje a vyhodnocuje soutěž někdo, kdo nemá sebemenší ponětí o tom, co je poezie, tak je to vážně smutný. (To není osobní útok, ale konstatování zjevného faktu.)
 

Danielis001

Psavec
Ale aspoň se to rýmuje... Těm co psali " kritické básně " se naskitlo mnohem mnohem více slov, urččitě nepoužívali zajíčka - vajíčka atd., a ta předposlední věta... ty jsi vyhrál, že máš co říkat o tom, co je poezie? Radši di psát ty svoje věci, jak si tady psal
 

DeletedUser13041

Host
Ale aspoň se to rýmuje... Těm co psali " kritické básně " se naskitlo mnohem mnohem více slov, určitě nepoužívali zajíčka - vajíčka atd., a ta předposlední věta... ty jsi vyhrál, že máš co říkat o tom, co je poezie? Radši di psát ty svoje věci, jak si tady psal

Vážně "naskitlo"?
Tak jen tak pro zajímavost, moje básně se každoročně recitují na divadelňáku v krajském městě, moje básně se na paspartách prokládaly kresbami a malbami na výstavách ve výstavních síních a pár jich i vyšlo v časopisech - ale přesto - já tu nehájil svou vlastní báseň, jako spíš nápadité básně druhých, které byly regulérně vyřazeny ze soutěže jen proto, že moderátoři, které tu nabádají k rozlišování jich samotných a pracovníků INNO, se nedokáží se povznést, pousmát a distancovat se od předem určené matrice. To se rovnou soutěž měla nazvat "Soutěž vlezdoprdelkování - postačí primitivní znalosti českého jazyka" - rovnou bych ji vynechal.

edit - Daniels zrovna koukám vyhrál druhé místo - a jeho znalosti českého jazyka jsou ohromující viz celá citace. On nám tedy určuje, co je poezie :eek:)
 

Danielis001

Psavec
Já nepsal že já vím co je poezie. TO JSEM NAPSAL PODLE VÁS KDE? Tak sorry, nevěděl jsem že seš skladatel. :p A překlep - na počítači to je vidět víc.
Daniels - překlep u tebe nebo záměr?
A ty si myslíš, že moderátoři nemají své vlastní názory? Si di na moderátora a hodnoť básně, které se ti " líbí ".:rolleyes:
 

Henzis

Znalec
A není trošku problém, že v posledním 7ém dni Velikonoční schovky je už i napsáno, kolik vajec tam bylo, a není to stále zamčené?
Odpovědi, po termínu nebudou počítány.

které byly regulérně vyřazeny ze soutěže jen proto,
Žádná báseň nebyla vyřazena. Dostaly méně bodů než vítězné.

se nedokáží se povznést, pousmát
U některých básní sem se osobně pousmál.

znalosti českého jazyka jsou ohromující viz celá citace
Doporučuji ti přečíst pravidla fóra. Děkuji
(Není povoleno kárat ostatní uživatele za jejich gramatiku a pravopis.)
 
Nahoru