Diskuze k soutěži: "Letní výprava"

DeletedUser11297

Host
Tak úkol 7 jste moc nevychytali. Faktor podpory z území všech dob není na fóru zapsán, takže zjistit jeho totožnost s jiným územím je nemožné. A odpovědi na otázky musí být zjistitelné z fóra, jinak to jaksi nemá smysl.
 

DeletedUser13029

Host
No kdyby bylo rovnou oznámeno že bude rozhodovat nějaké tipování tak se neúčastním.člověk se snaží a po 7 dnech o všem rozhodne střelba od boku???? tak to ne.pro mě tohle byla poslední soutěž.

pokud znáš lepší způsob, jak rozhodnout při shodě bodů, můžeš jim poradit ;-)
 

DeletedUser13341

Host
Taky mě tipování naštvalo celkem.

Jinak mám rovněž dotaz na dílnu Věž s podmořským životem, jak werunecenka2.
 

DeletedUser11519

Host
Taky by mi zajímaly výsledky:D, tím myslím kolik kdo dostal bodů a ne jen pořadí vítězů:confused:, budou výsledky zveřejněny ;)?
 

DeletedUser11519

Host
Taky mě tipování naštvalo celkem.

Jinak mám rovněž dotaz na dílnu Věž s podmořským životem, jak werunecenka2.

Myslím si, že Věž s podmořským životem ve výzkumu nenajdeš, můžeš si ji koupit za diamanty a tak se nevyzkoumává, nedáváš na její výzkum žádné výzkumné body ani žádné suroviny, objeví se ti v nabídce staveb když dosáhneš éry Budoucnost, jako všechny stavby, které jsou za diamanty. Já osobně ji nemám, tak nevím co werunecenka2 na její postavení musela dát.
 

DeletedUser9061

Host
Mám dotaz, proč u 7. úkolu při otázce, která dílna vyrobí nejvíc zásob není správná odpověď Věž s podmořským životem?
To je prémiová dílna (za diamanty, jako je nějaká v každém věku). Nemáme pro ni žádný výzkum. Při vstupu do nové éry se pouze aktivuje možnost koupení. (ve výzkumu se zobrazí, co nová éra přináší)

No kdyby bylo rovnou oznámeno že bude rozhodovat nějaké tipování tak se neúčastním.člověk se snaží a po 7 dnech o všem rozhodne střelba od boku???? tak to ne.pro mě tohle byla poslední soutěž.
Tak ono se stačilo podívat třeba do archívu soutěží, kde takto (v případě potřeby) rozhoduje tipovací otázka. Je opravdu těžké vymyslet otázky apod. v takové úrovní, aby nikdo neměl stejný počet bodů, a bylo tak zcela jasné pořadí výherců. Ale nikde není dáno, že ta otázka nakonec bude rozhodovat, to záleží na okolnostech. Ještě bych dodal, nebo připomenul, že tipovací otázka rozhoduje pouze, když má více hráčů na výherních pozicích stejný počet bodů. Nemůže tedy vyhrát někdo, kdo nezískal moc bodů za předchozí úkoly.

u 7. úkolu 4. otázky - nemá tam být jen 6 výzkumných bodů??
Bohužel, úrovně cechů se navyšovali. V této změně byl přidát na vyšší úrovni i další, sedmý výzkumný bod. (Dohledatelné v cechu - úroveň cechu)

K otázkám mapy cechovních válek. Předpokládal jsem logicky, že rozhodující jsou názvy daných provincií a nikoliv věky jednotlivých provincií. Výsledky u této otázky mne drobátko zklamaly. Ale jinak soutěž byla fajn. Určitě se k nějaké další připojím.
Samozřejmě, pokud jste napsali jen názvy provincií (nikoliv z jaké jsou éry) - budou také uznány.

Chci se zeptat:oops:, v sedmém úkolu v otázce 3 musí být Cor Belli, Vrcholný středověk, nebo bude stačit jen Vrcholný středověk, když na stejný faktor stačí Budoucnost a Všechny éry o_O?
Ano, viz odpověď výše.

Tak úkol 7 jste moc nevychytali. Faktor podpory z území všech dob není na fóru zapsán, takže zjistit jeho totožnost s jiným územím je nemožné. A odpovědi na otázky musí být zjistitelné z fóra, jinak to jaksi nemá smysl.
Odkdy, prosím, pořádáme soutěže jen dle informací z fóra? Faktory jsou zcela jednoduše dohledatelné na mapě cechovních válek.

Taky by mi zajímaly výsledky:D, tím myslím kolik kdo dostal bodů a ne jen pořadí vítězů:confused:, budou výsledky zveřejněny ;)?
Zveřejněny budou pouze stupně vítězů. A kdy? Do konce týdne určitě. ;)
 

DeletedUser5384

Host
Díky. Hold čeština to přejala z řečtiny. Germánské jazyky nejsou šálek mojí kávy
jj,proto ti uniklo,že holt se holt píše s t,protože jsme to asi holt převzali od germánů :D Na rozdíl od holdu,který se vzdává např na pohřbu snětím pokrývky hlavy :)
Prosím,aby toto nebylo bráno jako peskování za pravopis,ale jen jako všeobecné info pro ty,co nevědí :)

K tématu: soutěže jsem se sice nezúčastnil,ale autoři mají můj respekt za to,že se do podobných projektů pouští :)
 

DeletedUser12887

Host
Gratuluji upřímně všem vítězům, komu čest tomu čest, já se dohadovat o tom, jestli to mělo být tak nebo onak nebudu :)
Za soutěž taky děkuju :)
 

DeletedUser9061

Host
Viděl jsi to u nějaké předchozí soutěže? Kompletní výsledky nezveřejňujeme. Pouze výherce.
Navíc, při takovéto účasti a počtu správných odpovědí by to byla velmi náročná operace. ;)
Ale koho by to zajímalo, si to může vypočítat sám :D A věřím, že se nikomu chtít nebude :D
 

DeletedUser11297

Host
Odkdy, prosím, pořádáme soutěže jen dle informací z fóra? Faktory jsou zcela jednoduše dohledatelné na mapě cechovních válek.

Takže tím chcete říct, že lidé, kteří nemají cech, nebo jsou v bronzu vlastně nemohou soutěžit. Way to go. Aspoň vím, že se na to do příště mám vykašlat.

Navíc, je to soutěž na fóru, ne ve hře. Tudíž všechny informace, které po soutěžících žádáte, by měli být uvedeny na fóru. To, že to evidentně zanedbáváte, je kudlou do zad pro soutěžící. Mnoho z nich se cechovním válkám nevěnuje a tak spoléhají na fórum. Ale vlastně ani nevím, o co se snažím. Už jsem udělal blbost, že jsem se po delší době zúčastnil, tohle je asi mým trestem. Fórum už není, co bývalo. Mimochodem stále čekám na přepis křesla s tím Vávrou. Nebo to už je promlčené?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

rycco27

Dopisovatel
No jestli se mohlo účastnit všech 25744 lidí co jsou na globálním žebříčku tak účast byla opravdu hojná...:)
To o mnohém vypovídá
 

DeletedUser9061

Host
Ano, soutěž na fóru. Ale o hře, proboha! Některým bych přál, aby si vyzkoušeli, co to tu všechno obnáší a možná by pak neměli takové řeči. Abych byl upřímný, je to pro další přípravu velmi demotivující, avšak je tu spouuusta, komu se soutěž líbila a těm moc a moc děkuji a těším se u další soutěže ;) Rycco, jestli sis všiml, všechny odpovědi byly zveřejněny - tak se na účast můžeš podívat. Zúčastnilo se 85 hráčů, ale jestli si myslíš, že je jednoduché udělat seznam, kde můžeš každému účastníkovi udělit pozici, kterou si za svůj výkon zaslouží, vzhůru do toho...
 

DeletedUser11317

Host
WinJet, také bych k tomu ráda napsala pár slov.
Fórum patří neodmyslitelně ke hře a soutěže, které zde pořádáme, děláme dobrovolně, z vlastní vůle a protože nás to baví. Jelikož máme možnost za určitý čas rozdávat hráčům diamanty a jiné odměny, snažíme se to maximálně využít a obdarovat vás. Bohužel však nikdy jsme neměli pravidla, že vše musí být vyhledatelné na fóru. Proto tyto informace nemusí být nikde uvedeny. Ano, v převážné většině soutěží jsme to dělali, aby měli šance na výhru všichni, nicméně jednou za čas je potřeba to udělat trochu těžší :) V soutěži, která závisela pouze na vaší fantazii, nebyl ani jeden účastník. Což je škoda, spousta diamantů takto propadla, protože bohužel hráči neměli o kreativní soutěž zájem. Chápu, že se tohle děje. Na stranu druhou je důležité, abyste i vy chápali nás. Snažíme se dělat soutěže různorodé, lehké, těžké... Ale vždycky budou mít výhodu ti, kteří už hrají delší dobu - to tak bohužel je a bude. Kdybychom ji udělali pro začátečníky, museli bychom vám, "starým" bojovníkům dát zákaz, a to by se vám zase nelíbilo.

Co se týče křesla, na něj bohužel momentálně nejsou kapacity, nepovažujeme to za prioritní věc, proto zatím na to nedošla řada.
 
Nahoru