Diskuze k aktualizaci 1.93

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dan 77

Veterán
Za mě konečně zase super aktualizace! :) :) Je poznat, že přemýšlí nad tím, jak hru zefektivnit a zpřehlednit. :) Palec nahoru!
Maximálně škoda toho tlačítka "Navštívit", ale holt pár věcí někdy musí vypadnout.

A rebalanc Křišťálovek potřeba byl, prostě to pokazili už od začátku..., tak aspoň že se snaží napravit následky i hráčům v podobě vrácení Moředrapů (pokud těch Petrových Hotelů na stromě bylo víc, napsal bych přímo vývojářům, jestli ti vrátí i je, třeba na jejich blog...). Když jsem četl, že na Betě už jsou jedny nové běžné domy lepší než všechny prémiové, už jsem se vývojářům smál a říkal si, že bych ty prémiové pro jistotu neboural, kdybych je na Betě měl, když je to takový očividný nesmysl hodný nápravy, a to jsem tehdy ještě nevěděl o žádném rebalancu. Ale holt hráčům to hrou nabídnuto bylo, tak mají právo na odstranění následků. A obrovský skok s Ledovkou byl nejen v obytných budovách (ale to už po rebalancu Křišťálovek o nich platit nebude), ale taky ve výrobnách zásob a v kulturních budovách.

Myslel jsem si, že půjde o odstranění tlačítka na darování položky z inventáře (to prostřední, šedé, po celou dobu existence hry bez funkce), ne o záložku v něm:
3Jzj.png
Asi jsem to pochopil špatně. :D Každopádně by bylo lepší takové tlačítko aktivovat, abych ty tuláky mohl někomu dát, když už je nepotřebuju (jen proto mi ještě v inventáři zaclání, díky té naději).
 

DeletedUser

Host
aj na CZ servery zmenili nazvy tovarov ci len na SK? neviem ci sa mam smiat ci plakat pri tych mnoznych cislach :D
 

DeletedUser4749

Host
Který člověk dostal ten nápad zrušit možnost návštěvy města přímo ze zpráv? Proč? Teď se vracíme o rok zpět a znovu budeme muset psát pořadí v cechu, abychom se nemuseli hledat. To se JIM zase povedlo. Ach jo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Zkus si nejdříve přečíst oznámení a pak nadávat. Pak vypadáš ty, jako to slovo, co jsi použil. Stačí kliknout na portrét osoby, kterou chceš navštívit. Je to tak schválně, protože přidali řádek velkolepých budov a nabídka by pak byla zbytečně dlouhá.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

rycco27

Dopisovatel
V centru zpráv teda nestačí kliknout na portrét osoby pro její návštěvu. Leda že by to začalo fungovat později jak píšou.
 

DeletedUser11297

Host
Stačí, vykoušej to. Musíš kliknout jednou, aby se ti objevila nabídka možností a pak znovu.
 

DeletedUser8847

Host
Možná jsem něco nečetl nebo nepochopil, ale zmizela mi možnost podívat se do města hráče přes celkový žebříček - pokud to už není možné, tak je je to dost zásadní změna a nechápu její důvod. Hlavně při CvC je nutné sledovat klíčové hráče nepřátelských cechů, kteří nejsou třeba ani sousedé nebo přátelé - co staví za vojsko, jaké mají bonusy atd.
 

DeletedUser13974

Host
Denun: Jde to i v globálním žebříčku. Klikni nejdříve na jméno, vyjede ti nabídka a pak klikni na portrét. Tadá
 

DeletedUser11297

Host
Tak potřetí a snad už to bude pochopeno všemi. :) Kliknout jednou na portrét, objeví se nabídka a poté znovu na portét. Je to popsáno v aktualizaci, je to i zde už několikrát vysvětleno. Prosím, znovu už nikdo nepište na toto téma.
 

DeletedUser13974

Host
Nevím, jak ty, ale já tam portréty vidím. Každopádně prostě klikni na jméno a pak na nově otevřený portrét, vážně to není tak složité :D
 

DeletedUser14042

Host
já tam ten portrét nemám...

tak jo jsem jen zmatenej :) pardon.

/Příspěvky sloučeny, carameels
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8847

Host
jj díky - jde to, takže ten můj příspěvek klidně smažte - příště to líp všechno pročtu : )
 

DeletedUser13974

Host
Třeba už.. :D

edit: Ok, pozdě
 

Přílohy

  • Navsteva.png
    Navsteva.png
    128,5 KB · Zobrazení: 16

DeletedUser14042

Host
ahoj chyba v překladu expedic po aktualizaci.
 

Přílohy

  • Screenshot_2017-01-25-12-46-44.png
    Screenshot_2017-01-25-12-46-44.png
    458,4 KB · Zobrazení: 17
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru