Diskuze k Velikonoční soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12493
  • Vytvořeno

DeletedUser12493

Host
Drazí hráči,

co říkáte na letošní Velikonoční soutěž?
Máte nějaké otázky? Máte nějaké nápady?

Zde je místo pro všechno, co chcete ohledně Velikonoční soutěže říct.
 

DeletedUser14282

Host
Nevím kam mám vložit odpověď, protože v instrukcích je řečeno, že po odeslání svůj příspěvek neuvidím. Když sem odpovídal ne takhle do okénka dolů ale v tématu ,,Odpovědět" tak svůj příspěvek viděl tak kde dělám chybu ?
 

DeletedUser9490

Host
Snad jsem stihl odpovědět včas na 1. kolo. Nevšiml jsem si žádného upozornění ve hře. :(
 

DeletedUser14064

Host
Vím, že má otázka sem úplně nepatří, ale ze všech aktivních vláken je nejblíže tématu :p

FoE před pár dny slíbil každému hráči po lajknutí jeho stránky na facebooku a splnění otázky 2.500 lampionů. Jarní event za chvilku končí a po lampionech není vidu ani slechu. Něco jsem "blbě" pochopil? Nebo se jednalo o postaprýlový žert? Díky za dání do obrazu, případně přesměrování do správného vlákna ;)
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Nikde nebylo napsáno že lampiony dostane každý... byla to soutěž a jeden (možná víc to nevím) vyhrál :)
 

DeletedUser14064

Host
Ve stejném duchu můžu říct, že nikde nebylo napsáno, že nevyhraji. Navíc tak, jak to bylo stylizované, z toho v podstatě vyplynulo, že vyhraje každý, splní li zadané podmínky a ty jsem splnil :D
 

DeletedUser13611

Host
Ve stejném duchu můžu říct, že nikde nebylo napsáno, že nevyhraji. Navíc tak, jak to bylo stylizované, z toho v podstatě vyplynulo, že vyhraje každý, splní li zadané podmínky a ty jsem splnil :D
Get a chance by:
1) Correctly picking up the right reaction,
2) Commenting with your username, server and market!

V těch pravidlech máš jasně napsané, že je to jenom šance na to, že to dostaneš ;)
 

DeletedUser14239

Host
Chci se zeptat: Týden se s týdnem sešel a my stále nemáme vyhodnocení Velikonoční soutěže. Šlo by s tím něco udělat? Moc děkuji za ochotu.

Chci poděkovat za vyhodnocení a zároveň se zeptat, jak je to s výběrem odměny? Přijde mi do inventáře, nebo je třeba si odměnu vyzvednout nějakým jiným způsobem? Děkuji za odpověď. Aurelia 18. Velkolepá - Dinegu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14239

Host
Dobrý den, mohu se zeptat, kdy nám budou připsány výhry z Velikonoční soutěže? Zatím stále nic. Vím, že jste psali, že v brzké době, ale co si máme pod tímto termínem představit? Alespoň přibližně....

Jinak mohu-li si vybrat ze tří libovolných plánků, prosím o zaslání plánku pro Baziliku sv. Marka (vpravo nahoře), Castel del Monte (vpravo uprostřed) a Chateau Frontenac (vpravo nahoře).

Velice Vám děkuji a těším se na výhru
 

DeletedUser11317

Host
Prosím o trpělivost, došlo k neočekávaným komplikacím a problémům s připsáním odměn. Děkujeme za pochopení.
Odměny budou připsány nejpozději za 24 hodin, na vyplácení se už pracuje.
 

RomanS24

Člen
taky bych bral odměnu :D i když sem nevyhrál.
hodilo by se dva plánky na habitat. ve prostřed nakraji a uprostřed
 

DeletedUser14239

Host
Dobrý den, mohu se zeptat, kdy nám budou připsány výhry z Velikonoční soutěže? Zatím stále nic. Vím, že jste psali, že v brzké době, ale co si máme pod tímto termínem představit? Alespoň přibližně....

Jinak mohu-li si vybrat ze tří libovolných plánků, prosím o zaslání plánku pro Baziliku sv. Marka (vpravo nahoře), Castel del Monte (vpravo uprostřed) a Chateau Frontenac (vpravo nahoře).

Velice Vám děkuji a těším se na výhru
Prosím o trpělivost, došlo k neočekávaným komplikacím a problémům s připsáním odměn. Děkujeme za pochopení.
Odměny budou připsány nejpozději za 24 hodin, na vyplácení se už pracuje.
Ještě jednou děkuji, potěšili jste mě Jen si teď nejsem jistá, zda ten poslední plánek (pro Castel del Monte) teprve přijde, nebo zda došlo k omylu. Prosila jsem o prostřední plánek na pravé straně. Šlo by to případně prověřit a ještě změnit? Byl to poslední plánek, který mi chyběl, abych měla kompletní sadu nákresů. Moc děkuji a přeji pohodový večer!
 

DeletedUser

Host
Jen jsem ti chtěla říct, že by k možným omylům nedocházelo, pokud bys požadovaný plánek označila jeho jménem, pokud najedeš na plánky a zastavíš na nich myší, objeví se ti název plánku, např. SEVER, JIH, JIHOVÝCHOD apod. I pro organizátory by to bylo jednodušší na přidělování. Hezký den.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14239

Host
taky bych bral odměnu :D i když sem nevyhrál.
hodilo by se dva plánky na habitat. ve prostřed nakraji a uprostřed
Ještě jednou děkuji, potěšili jste mě Jen si teď nejsem jistá, zda ten poslední plánek (pro Castel del Monte) teprve přijde, nebo zda došlo k omylu. Prosila jsem o prostřední plánek na pravé straně. Šlo by to případně prověřit a ještě změnit? Byl to poslední plánek, který mi chyběl, abych měla kompletní sadu nákresů. Moc děkuji a přeji pohodový večer!
Jen jsem ti chtěla říct, že by k možným omylům nedocházelo, pokud bys požadovaný plánek označila jeho jménem, pokud najedeš na plánky a zastavíš na nich myší, objeví se ti název plánku, např. SEVER, JIH, JIHOVÝCHOD apod. I pro organizátory by to bylo jednodušší na přidělování. Hezký den.
Aha, to jsem nevěděla, děkuji! :)
 
Nahoru