Diskuze k Halloweenu 2017

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13872

Host
Mě zajímá akorát Minas Morgul, hřbitov ani nepotřebuji, dobré nálady mám dostatek.
 

DeletedUser3903

Host
Nářky nad tím, že staří hráči hřbitov vylepšovali xy let jsou i na wiki a jinde. Dle mého je to blbost. I kdyby příští rok byly opět dva plánky, tak to hráči z letoška nedostanou na Necropolis, takže dlouholetí hráči mají stále výhodu. Navíc hádám že by zase přišlo další vylepšení, takže na stejný level se letošní hráč dostane až ve třetí sezóně. To si myslím, že je férové odstupňování.
 

Svatej

Legenda
Ne, promiň, já z toho mám pocit že na hráče kteří museli 1 základní hřbitov a 2 upgrady získávat 3 roky nebo zaplatit v dia tu IG poslal zcela otevřeně někam.

Tady nejde o to jestli budou mít nováčci nekropolis - tu si stejně kdyžtak musí zaplatit jestli jí chtějí ještě letos. Tu jde o to že dostanou 3x víc než někddo kdo to v minulosti dřel 3 roky. A férové odstupňování? No tak to opravu férové není. ;)

Jak může být férový systém, který dvěma různým hráčům dává dvě různě náročné podmínky?
 

DeletedUser14298

Host
infoblacktower2017.png


1. Získat 100 mincí - utratit 5 FB
2. Postavit 2 kulturní budou ze své nebo 3 z předchozí doby - utratit 5 FB
3. M/Z 10x - utratit 5 FB
4. Shromáždit 30 zboží - utratit 5 FB
5. Ve výrobní budově dokončit 5 min výrobu 15x - utratit 5 FB
6. Koupit 4 FB - utratit 5 FB
7. Získat 2 sektory bez boje nebo porazit 70 nepřátelských jednotek - utratit 10 FB
8. Získat 150 zásob - utratit 5 FB
9. Ve výrobní budově dokončit 15 min výrobu 20x - utratit 5 FB
10. Povzbudit nadšení obyvatel na 120% - utratit 5 FB
11. Postavit 1 kulturní budovu ze své nebo 2 z předchozí doby - utratit 5 FB
12. Ve výrobní budově dokončit 1 hod výrobu 25x - utratit 5 FB
13. Vyvíjet technologii nebo vyřešit I. level expedice - utratit 10 FB
14. Aktivovat 1 bonus v krčmě nebo utratit 8 FB
15. Rekrutovat 1 jednotku ze své nebo 2 z předchozí doby - utratit 5 FB
16. Dokončit 15x výrobu v budově své nebo 20x z předchozí doby - utratit 5 FB
17. Navštívit 13x krčmu přátel - utratit 5 FB
18. Shromáždit 70 zboží - utratit 5 FB
19. Postavit 4 obytné budovy ze své nebo 6 z předchozí doby - utratit 5 FB
20. Získat provincii nebo vyřešit 12 střetů v expedici - utratit 10 FB
21. Postavit 10 dekorací - M/Z 25x
22. Rekrutovat 2 jednotky ze své nebo 3 z předchozí doby - utratit 5 FB
23. Prozkoumat provincii nebo darovat 700 zboží ze své nebo předchozí doby do pokladny cechu - utratit 5 FB
24. Ve výrobní budově dokončit 8 hod výrobu 10x - Ve výrobní budově dokončit 4 hod výrobu 10x
25. Vyhrát 2 bitvy nebo darovat 30 zboží ze své nebo předchozí doby do pokladny cechu - utratit 5 FB
26. Postavit 1 výrobnu na suroviny ze své nebo 2 z předchozí doby - Ve výrobní budově dokončit 15 min výrobu 20x
27. Získat 3 sektory bez boje
28. Rekrutovat 3 jednotky ze své nebo 4 z předchozí doby - Shromáždit 100 zboží
29. Získat 1000 stříbrných v krčmě nebo koupit 15 FB - utratit 5 FB
30. Vyzkoumat technologii
31. Ve výrobní budově dokončit 5 min výrobu 25x - utratit 5 FB
32. Porazit 16 nepřátelských jednotek v bitvě nebo darovat 40 zboží ze své doby do pokladny cechu - utratit 5 FB
33. Postavit 3 dekorace ze své nebo 4 z předchozí doby - utratit 5 FB
34. Získat 600 stříbrných v krmě nebo koupit 8 FB - utratit 5 FB
35. Prozkoumat provincii
36. Ve výrobní budově dokončit 5 min výrobu 15x - Ve výrobní budově dokončit 1 hod výrobu 12x
37. Postavit 2 kulturní budovy ze své nebo 3 z předchozí doby - Povzbudit nadšení obyvatelstva na 120%
38. Shromáždit 100 zboží - M/Z 35x
39. Získat 3 sektory bez boje nebo vyjednáváním - utratit 5 FB
40. Ve výrobní budově dokončit 15 min výrobu 20x - Ve výrobní budově dokončit 4 hod výrobu 12x
41. Rekrutovat 4 jednotky ze své nebo 5 z předchozí doby - vyřešit jakýkoliv úkol
42. Vyhrát 5 bitev beze ztráty jednotky nebo darovat 100 zboží ze své nebo předchozí doby do poklady cechu
43. Aktivovat 3x bonus v krčmě nebo utratit 30 FB
44. Ve výrobní budově dokončit 1 hod výrobu 25x
45. Získat provincii
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13872

Host
Tak hodnota byla znehodnocena už u Moštárny tak teď i u Hřbitova takže nic nového.
Jinak úkolové okénko se povedlo, vypadá vskutku hezky.
 

DeletedUser3903

Host
Tak upřímně, je to stejné, jako kdybych si já stěžoval, že jsme v roce 2000 z mobilu volali za 12,-/Kč za minutu a je nefér, že současná generace volá povětšinou zdarma. Hra se mění, starší hráči čerpají výhody těch budou déle. Nováčci si můžou taky stěžovat, že mají 90% Arcy, a je nefér, že je snipují z pozic jen proto, že se jim to vyplatí.
 

Svatej

Legenda
Bukaj: No hele, přirovnávat hru k reálnému životu má spoustu háčků. :D S tím nezačínej. ;)
Za druhé, ano, stěžuju si na to a budu stěžovat i nadále. ;) Jednou zavvedli nějaký systém který drželi roky, vlastně od prvního roku hry a v půlce ho změní.
To je, jestli opravdu nutně potřebuješ přirovnání k reálnému životu, jako kdybych startoval jako běžec maratonu a po 100 metrech by rozhodčí rozhodli že to je sprint na 200 metrů. ;)
 

DeletedUser13620

Host
Poslední dobou dávali k úkolům typu prozkoumej technologii, provincii alternativu, takže jsem se na tenhle event docela těšil - Černá věž se povedla. Bohužel jedou zase postaru a úkol uprostřed eventu ( vyzkoumej technologii ) nemá alternativu. Za mě palec dolu a event je beze mě.
 

DeletedUser11297

Host
Palec dolů za to, že po tobě chtějí něco, co je součástí hry? Zajímavé. To, že chceš zůstat napořád zaseklý v bůhvíjaké době, je tvůj problém, myslím, že věž za ten postup stojí. Tenhle tvůj problém totiž po Halloweenu zázračně nezmizí, bude se opakovat každý event. To, že v poslední době začali dávat do úkolů alternativy neznamená, že je tam budou dávat vždy. A tímto rozhodnutím se vlastně připravuješ o většinu nových nadcházejících eventových budov a odměn. Protože pokud tvůj názor nezmění věž, tak pochybuji, že to udělá nějaká jiná budova.
 

DeletedUser13620

Host
Asi ne ale já na to ve většině měst nemám abych postoupil - prostě to přišlo v nevhodnou dobu. Hodně hráčů zůstává v době která jim vyhovuje a vyženou si velkolepky apod co nejvýše aby v další době která je z určitého hlediska nevyvážená nebyly z hry spíš otrávený než aby jim přinášela radost. Proto bylo dobrý když byly alternativy. Jasný lepší budova nebude - většina event budov stejně dřív nebo později skončí v inventáři ( anebo rovnou ) ale je to škoda.
Navíc eventy jsou teď pomalu každý týden takže kdybych měl sdílet tvůj náh!ed na věc tak jsem za chvíli v oceánu a já si myslím, že účelem není hrou rychle prolítnout. Ale to je jen můj názor.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3903

Host
Tak obvykle pomáhá nevyzkoumat z té doby všechno a nechat si větev na eventy. Tenhle požadavek je u každého okénka a každého eventu, takže se s tím dá celkem počítat. Já mám taky provincii, kde jedním hitem zabíjím nepřátele a farmím tam úkoly typu "poraž 70 jednotek". U mě to funguje bezvadně :)
 

DeletedUser13620

Host
To vím jenže v každé době to tak nejde, když potřebuješ všechny vojenské jednotky a nejlepší je na konci tak na eventy s kterými se už opravdu roztrh pytel moc volného výzkumu nezbyde :-(
 

DeletedUser13872

Host
Ještě že na výzkum mám něco volného, nedávno jsem postoupil do Koloniálu tak je co zkoumat.
Udělal jsem si 1 sérii a zítra pokračování.
Jelikož mám tuláky a Alkatraz nemusím výzkum jednotek nějak hrotit.
 

DeletedUser12887

Host
Stejně tu budovu budou mít z té éry, kde ji získají on ten největší hřbitov taky zabere místo, ale je to takové přeskočení toho co provázelo několik let déle hrající hráče. Jenže co není, když dneska má Arc, AO i Krakena a nevím jaké ještě VB kolikrat hrác v době nějaké na vyšších levelech než ti leta hrající. Novej systém zkrátka a dobře.
 

Svatej

Legenda
Nevím zda bych to neměl nahlásit jako chybu, ale stejně to do konce eventu nikdo neopraví, tak to dám sem:

Často se mi stává, že nad mým městem/na zobrazené ploše lýtá 1-2 netopýři, občas žádný. Ale když přesunu obrazovku do rohu mapy města, tak jich tam poletuje třeba 7-8... (nutné zapnuté animace) Chrome, aktuální verze prohlížeč i flashe.

Otázka je, jestli je to bug, nebo se netopýři schválně vyhýbají pozornosti...? :D
 

DeletedUser14058

Host
Poslední dobou dávali k úkolům typu prozkoumej technologii, provincii alternativu, takže jsem se na tenhle event docela těšil - Černá věž se povedla. Bohužel jedou zase postaru a úkol uprostřed eventu ( vyzkoumej technologii ) nemá alternativu. Za mě palec dolu a event je beze mě.
Z toho si nic nedělej, já zase ztroskotávám na úkolech "navštiv 13x krčmu přátel"...
Jelikož krčmu celou dobu ignoruji, a přátel mám cca 5 a půl, kteří do krčmy taky nechodí, povedlo se mi za dva dny 3x navštívit něčí knajpu.
Takže pro mne taky bez nějaké alternativy konečná.
Nicméně, jako u mnoha předešlých eventů, klidně se obejdu i bez tady toho. A ve finále bych barák, který ubere 4k spokojenosti stejně asi nestavěla
 

DeletedUser13872

Host
Musím říct že se Černá věž vskutku povedla i co se týče grafiky při výběru kdy se rozletí vrány. A vůbec mám pocit že mi nad městem lítá více ptactva než donedávna.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru