Denní výzva

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14899

Host
Chtěl bych se zeptat ne denní výzvu, kde mam bojem zabrat jiné uzemi v provincii, bohužel je prltivnik už v jiné době a ma o 2 třídy lepší jednotky nez ja. Lze tuto vyzvu splnit aniz bych musel prestoupit do jine doby?, A pokud bych ji vynechal, nedostanu
znovu tu samou výzvu?
 

Svatej

Legenda
Pokud to ve své aktuální situaci vojenskou cestou nezvládáš, těžko hledat nějaakou cestu. Výzkum, respektive lepší jednotky by možná pomohly, (někdy lze získat jednotky z vyšších dob v odměnách za hlávní příběhovou řadu úkolů) otázka zda máš dost bodů výzkumu nejen na první výzkum ale i na více výzkůmu než se dostaneš k nějaké kasárně a pak jestli už jsi dnes nevybral alcatraz. Případně čas na plnění bočních úkolů či volné kola v expedici, tak aby jsi ty jednotky získaal ještě dnes.
To jsou prostě věci které m nevíme a nevidíme, takže těžko říct nějakou konkrétní radu a nevěštit z křišťálové koule ;)

Pokud výzvu nesplníš, odečte se ti -1 od tvé série splněný a tím pádem o trochu oddálíš získání odměny za 7 splněných výzev.
Nikdo ti ale nezaručí, že stejný úkol nedostaneš i zítra. ;)
 

DeletedUser14816

Host
Už jsou relativně dlouho... Ale spíš by mě zajímalo, jestli někdo náhodou neví, zda budou i na mobilní verzi hry :)
 

Svatej

Legenda
Denní výzvy nejsou ve hře. ;) Jen pro omezenou skupinu hráčů. Jako donedávna incidenty. Celkem by mě zajímal vzorec dle kterého innogames vybírá "pokusné králíky" protože zatím nevidím souvislost mezi znalostí hry, času stráveného ve hře každý den, či herních strategií. Spíš je podezřívám že je to neřečená odměna pro nedávné nákupčí diamantů ve stylu "koupil jsi si poprvé diamanty nebo jiný produkt - dáme ti funkci navíc" nebo "koupil jsi velké množství diamantů najednou - dáme ti funkci navíc". ;) ALe to bohužel dokázat nemohu.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14816

Host
To asi ne, manželka si zakládala město cca měsíc a půl dozadu a hned od začátku měla jak výzvy, tak události, přitom nekoupila ani jeden balíček či dia... Takže bůh ví podle čeho to vybírají :D
 

DeletedUser3903

Host
Syn si také zakládal na nové město a dostal tam incidenty, zatímco já ani žena jsme je neměli. Hádám, že to tedy dostávají buď zcela nové účty, nebo nové města na jiných světech.
 

DeletedUser14298

Host
Denní výzvy nejsou ve hře. ;) Jen pro omezenou skupinu hráčů. Jako donedávna incidenty. Celkem by mě zajímal vzorec dle kterého innogames vybírá "pokusné králíky" protože zatím nevidím souvislost mezi znalostí hry, času stráveného ve hře každý den, či herních strategií. Spíš je podezřívám že je to neřečená odměna pro nedávné nákupčí diamantů ve stylu "koupil jsi si poprvé diamanty nebo jiný produkt - dáme ti funkci navíc" nebo "koupil jsi velké množství diamantů najednou - dáme ti funkci navíc". ;) ALe to bohužel dokázat nemohu.

Carameels někde psala, že to je pro nové hráče ( nově registrované ) .. Nedokázal jsem ale zatím ten příspěvek najít :(
 

sergent legion

Nováček
Ahoj mám spíš dotaz píše se že když si koupí diamanty denní vyzva se objeví já osobně jsem už zakoupil diamanty a zatím denní výzvu nedostávám což bych uvítal nevíte proč?
 

Svatej

Legenda
Ahoj mám spíš dotaz píše se že když si koupí diamanty denní vyzva se objeví já osobně jsem už zakoupil diamanty a zatím denní výzvu nedostávám což bych uvítal nevíte proč?
viz:
Dík, dohledal jsem to, psala to zde: https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/nové-okno-s-úkoly.9322/#post-71705
Nicméně to nevysvětluje proč denní výzvyy hlásí i zkušení hráči kteří nejsou nováčky ve hře. ;)

Z mé strany je to o diamantech spekulace, ze strany innogames máme informaci že denní výzvy jsou u nově registrovaných hráčů. Nicméně je hlásí i hráči kteří už jsou poměrně vysoko ve výzkumu a tam ta má spekulace stále míří. ;)
 
Zdravím tak jak to vypadá dočkáme se všichni do Vánoc denních výzev ať se srovnají všichni hráči na stejnou rovinu.Je někdo konečně říci kdy to bude spuštěno pro všechny ? Zajímalo by mě proč je to takový problém??Myslel jsem že se to testuje jen na betě a ne že to dostane část hráčů co hrají normálně přijde mi to hodně nefér. Prosím konkretní datum !!!!!!Díky Šťastné a Veselé
 

DeletedUser15113

Host
Ahoj, asi se budu opakovat, ale také by mě zajímalo nějaké datum nebo jestli to vůbec bude pro všechny hráče. Hrajeme s přítelem stejně dlouho, a on výzvy oproti mně normálně má. Založil si nové světy a tam je normálně má...
 

DeletedUser15051

Host
Stejně je to k ničemu ty výzvy . Schválně jsem si nechával 150 hvězd az bude v denní nabídce budovy co mají +útok a obranu a nepadlo me to ani jednou . Pořád padaly jen zbytečné věci co nepotrebuju nebo už několikrát mam . Nejlepší by bylo kdyby odměny nebyli na náhodě ale každý by si vybral urcite budovy na konci soutěže protoze ne každý ma ve městě tolik místa aby tam dalvšechno. A verim tomu ze s tímto názorem souhlasilo dost lidi.
 

DeletedUser14298

Host
Stejně je to k ničemu ty výzvy . Schválně jsem si nechával 150 hvězd az bude v denní nabídce budovy co mají +útok a obranu a nepadlo me to ani jednou . Pořád padaly jen zbytečné věci co nepotrebuju nebo už několikrát mam . Nejlepší by bylo kdyby odměny nebyli na náhodě ale každý by si vybral urcite budovy na konci soutěže protoze ne každý ma ve městě tolik místa aby tam dalvšechno. A verim tomu ze s tímto názorem souhlasilo dost lidi.
Pleteš sem dvě věci dohromady. Denní výzvy ( oficiálně nespuštěné pro všechny ) nemají nic společného s nějakými hvězdami, tudíž se zimním eventem.
 

DeletedUser15051

Host
Ja sem myslel ze denní výzva je zimní událost kdyz se každý den dává nový úkol. Co je to teda potom ta denní výzva?
 

Pohanská mrcha

Nováček
Chtěl bych se zeptat ne denní výzvu, kde mam bojem zabrat jiné uzemi v provincii, bohužel je prltivnik už v jiné době a ma o 2 třídy lepší jednotky nez ja. Lze tuto vyzvu splnit aniz bych musel prestoupit do jine doby?, A pokud bych ji vynechal, nedostanu
znovu tu samou výzvu?
D
Chtěl bych se zeptat ne denní výzvu, kde mam bojem zabrat jiné uzemi v provincii, bohužel je prltivnik už v jiné době a ma o 2 třídy lepší jednotky nez ja. Lze tuto vyzvu splnit aniz bych musel prestoupit do jine doby?, A pokud bych ji vynechal, nedostanu
znovu tu samou výzvu?
Dobrý den, výzvy stále nejedou, nevíze proč? Díky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru