Cech Valakas

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15076
  • Vytvořeno

Co je pro vás dúležité při výběru cechu?

  • Výše FB které produkuje radnice

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    13

DeletedUser15076

Host
Po neshodách se zakladatelem se zdravé jádro cechu přestěhovalo do cechu MARY ROSE


( VALAKAS - drak ohně )
154340.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Musím říct, že kdybych na Áčku už cech neměl, hned bych na tuhle krásnou pozvánku kývnul. ;) Velmi pěkné a lákavé. :)
P.S. K anketě - Já se většinou rozhoduju podle množství lidí, kteří klikají na tlačítko pomoc každý den. ;)
 

DeletedUser15076

Host
Musím říct, že kdybych na Áčku už cech neměl, hned bych na tuhle krásnou pozvánku kývnul. ;) Velmi pěkné a lákavé. :)
P.S. K anketě - Já se většinou rozhoduju podle množství lidí, kteří klikají na tlačítko pomoc každý den. ;)

Diky :) a taky diky za nevyhozeni z pratel :D Ty víš za co :)) moznost motivace pridam a do budoucna aspon vis kam by jsi mohl do cechu pridat jetstli by to tam u vas prestalo klapa nebo by jsi chtel zmenu..tebe a Draka bych brala vsemi deseti :p

Děkuji :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
spolupráce a dobrá nálada při likvidaci ostatních cechů to je moje krédo
 

DeletedUser10942

Host
Ahoj,
vrátil jsem se z léčení a opět hledám,kam bych se připojil.Nejsem žádný válečník,ale 1.část expedice dám i bojem. Jináče jsem samouk na PC (občas potřebuji návod) a na A. jsem prolezl do "zítřka. Mám i nějaké VB jednu jsem právě postavil a na další mám plánky,místo a chybí mi jen pár kousků z výroby (mám zadán obchod). VB mám i pro cech, Observatoř-na Arc mi chybí plánky-však stačí nakouknout.
 

DeletedUser10942

Host
Jo a jsem fakt praděd. 5x. Děd 15x. Povinnosti a dohody plním,pokud mi je někdo sdělí. :-D
Pomáhám slešením,ctím poměry výměn i přes více věků mám 2:1. Minimálně. Když potřebuji,přidám víc.
 

DeletedUser14805

Host
Ahoj,nevím zda se ti někdo už ozval,ale pokud ne,tak mi napiš ve hře na jméno gimlin.
 
Nahoru