Diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
Hráči, přibyla dvě nová pravidla, a to konkrétně v odstavci 1. Obecné zásady a 2. Konání soutěže.
V pravidlech najdete pod oranžovou barvou.

Dále jsme se domluvili, že bývalí členové komunitní týmu Forge of Empires CZ, jmenovitě především Thomas Jir a piskotek91, se soutěží mohou účastnit.
 

DeletedUser11730

Host
Mohu se zeptat jak prosim znela 3. otazka v sobotu? Ta ohledne dni, do ktere jsem se po nahode trefil do spravne odpovedi... :D

A jeste dotaz na herni plan. Muze se stat ze kdyz budu na poli 4 (cervena), tak dostanu kartu bez na nejblizsi bilou nebo cervenou? pripadne co se vlastne stane.
 

Svatej

Legenda
dotaz: Chápu to správně tak že venom díky červené kartě skončil těsně před cílem a stačí mu 6 bodů aby získal 800 Dia za projítí start/cíl?
nestěžuju si, naopak mu to přeju :D, jen mě to zajímá. :)
 

DeletedUser11730

Host
tim se mi zodpověděla i ma otazka :D no zajimave, ale pri mem stesti v dalsim kole slapnu na cervenou a premistim se nevim kam :D

Jeste jeden dotaz ohledne tabulky - nemam mit o bod vice v sloupecku celkem? 4+3+5 ze soutezi a pak jeste +1 bod za rabovani Sabiny nebo se to v tabulce neprojevuje?
 

DeletedUser

Host
Protože bude ještě několik kol této soutěže, ráda bych se dověděla předem, jaký je rozdíl mezi tipovaci a běžnou otázkou byť s matematickým zaměřením? Domnívám se, že pokud se jedná o tipovací soutěž, viz.včerejší zadání s cihlami, neměl by moderátor očekávat přesný výsledek, protože když čeká na přesný výsledek, mělo by se jednat o běžné zadání otázky s matematickou tématikou. Jestli-že ale moderátor ohlásí, že se jedná o tipovací soutěž, měl by přece vyhodnotit jako správnou odpověď 3 soutěžící, kteří si tipli nejblíže k výsledku?
 

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Jako tipovací označujeme jen otázky, kde je nějakým způsobem omezený počet možných odpovědí. Toto pravidlo jsme vytvořili proto, aby se zabránilo prostému rychlému vypsání těch možností. Např. u otázky se dny v týdnu je jen 7 možných odpovědí, když bys je rychle vypsala všechny po sobě bez přemýšlení, tak máš jistotu, že se trefíš. Tomu toto pravidlo z velké míry zabraňuje.
 

DeletedUser11317

Host
Výsledky dnešní soutěže najdete zde.

Výherci mě prosím co nejrychleji kontaktujte zde soukromou zprávou, pro určení preferovaného světa pro vyplácení odměn.
 

Joxer

Psavec
sabinabetty, tobě přeju do příštího kola dvojitý štěstí. Určo zlomíš smůlu. Držím palce do příštího kola a budoucí lepší kartu ;)
 

DeletedUser9342

Host
Výsledky dnešní soutěže najdete zde.

Výherce @Shian žádám, aby mi napsal na který svět chce připsat odměnu.
 

DeletedUser11730

Host
tyden tu nejsem a Lord mne vyrabuje :D :D :D jak to ted u mne bude? vratim se o jedno pole zpet a nebo jdu s kontem do minusu?
 

peepee77

Veterán
Nikam nejdeš, na kontě do mínusu taky ne. Na kontě máš teď nulu a zůstáváš na své pozici. Tím, že jsi na kontě měl jen jeden bod jsi to částečně vyhrál. Kdybys tam měl dva byl bys na nule taky. Pokud bys měl nulu vyhrál bys to úplně. :D
 

DeletedUser9342

Host
Výsledky dnešní soutěže najdete zde.

Výherce @Gorwor a Weronika2 žádám, aby mi napsali na který svět chtějí připsat odměnu.
 
Nahoru