Diskuze k Forge Bowl

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11297

Host
Tak u mě zatím spokojenost. Bez útraty nebo kupování dia jsem získal 6 upgradů + 1 za touchdown. Plus jsem získal nějaké medaile, takže jsem mohl konečně umístit poslední rozšíření. :) Takže v tuto chvíli je mým cílem už jen zisk 2 upgradů a 1 pilíře. Pilíř bude mít prioritu, vzhledem k tomu, že bez něj by mi ty upgrady byly k ničemu. :D

Otázka bude, co nás ještě čeká, protože oproti betě tady minimálně jednu odměnu prohodili. Na betě totiž byla ta atletická ubytovna jen jednou, tady už dvakrát. Kdybych to měl brát podle bety, tak by nás čekalo ještě:
  • síň slávy
  • skrýš tuláků
  • winner's plaza (nevím jak to přeložili :D)
  • vylepšení pilíře
  • 2x pilíř
Ale jak jsem psal, jedna z nich tam nebude. Upřímně doufám, že pilíř přijde dřív, než poslední den, tak abych se mohl o jeden pokusit a pak případně zkusit ještě ty dodatečné 2 upgrady. Uvidíme. :)
 

DeletedUser13872

Host
Dal jsem 2 Touchdowny a získal celkem 5 vylepšení. Zbylo mi ještě 940 míčů na jindy. Asi se pokusím o druhý pilíř pokud bude
 

DeletedUser15421

Host
Ahoj, možná to sem úplně nepatří - ale při stavbě arény vítězů jsem viděl, že vedle výroby má i kulturní charakter. Pletu se, nebo zvyšuje kulturní body? Škoda, že ukázáním na budovu není k dispozici rozšířená informace o tom, kolik bodů poskytuje - nebo to jen neumím najít?
 

DeletedUser12911

Host
2 touchdowny, 2 vylepšení. Z 3 tisíc míčů mi zbylo 75, takže tak tak a ještě nevím, jestli to doklepu k 3. touchdownu a poslednímu vylepšení na lvl. 7. Toliko ke štěstí, někdo jednou má, jednou nemá :).
 

Joxer

Psavec
Dneska se mi to nakopalo dobře. Mám 5 úroveň. 6 yardů mi chybí do dalšího rozšíření, to dokopu zítra a jedno mi přijde po dokončení úkolů. Takže u mně 7 úroveň bude.
Jenom jak se koukám u vás, tak jsem si ty yardy na ty chlaďáky špatně napočítal. Do toho 3 touchdownu ( 2 rozšíření ) mi ještě chybí 6 yardů.
Jinak mám po tom dnešku vcelku zaplevelenej inventář. Krom těch rozšíření mi přicházeli jen obyčejné věci, jako budovy a výrobny za zlato. Ale jinak jsem spokojenej ;).
 

Svatej

Legenda
Tak, utraceno od zimní události nasyslených 20.150 diamantů, za to 27 upgradů (dení speciály + touchdowny)
Čili nějakých 750 dia za 1 upgrade... upřímě jsem to čekal horší, tak kolem 1.000-1.200 dia za upgrade.
Za dnešní úkol ještě 85 míčů dorazí, takže minimální byť reálná šance získat tolik potřebný 1 upgrade. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13384

Host
Pěkná práce Lorde :).
Já 4700 dia a mám celkem 12 rozsirek + jedno mi ještě přiteče za úkoly. Ale měl jsem trochu strach pac prvních 2000 dia mi nepadlo vůbec nic :).
Teď začne šetření na Jarní set protože na ten se těším nejvíc.
 

DeletedUser13872

Host
A pak se divme že nám nedávají normální eventy ale v tomto formátu když jim tam někteří nasypou tolik dia :rolleyes:

Já si skromě došel pro 3 touchdown azískal 2 rezidence.
 

Svatej

Legenda
Yangus: Tak ono jde taky o to, kolik dia oni sypou nám zdarma. ;) Lidi kteří už hrají delší dobu měli možnost vybudovat si solidní příjem diamantů na denní bázi - já jsem toho důkazem. ;) Ale ano, něco jsem i koupil když přišlo 50% navýšení po skončení zimního eventu...
 

DeletedUser11297

Host
Mně hra nabídla jen 40%. Ale pokud to nebude extra nutné, tak už dia nikdy kupovat nebudu. Sice na rozšíření budu s takovou šetřit dlouho, ale tak na druhou stranu zase nikam nespěchám. :)
 

DeletedUser13872

Host
Já vím no, 5 světů na každém studánky a diamanty. Mě musí stačit jen 1 svět a ze studánek nikdy nic, jen občas něco z expedice.
 

Svatej

Legenda
Tak ten 28 upgrade padl!! :D:D
ibdA.png
 

DeletedUser14058

Host
Omlouvám se za neznalost, tenhle event (jako mnoho dalších) vynechávám, nějak jsem nepochopila, v čem by měl být nějaký zvláštní přínos v budovách, které lze vyhrát (?)
Může mi někdo vysvětlit proč se snažit ?
Díky ;)
 

DeletedUser13041

Host
Barbucha, význam má v tom, že máš budovu, co zabírá málo místa a dává ti to nejcennější, tedy surky a budovy zadara (ještě útok a bylo by to vůbec super). Ale neboj, ono ty eventy zjevně nechápe více lidí. A přestože je tu drtivá většina těch (včetně mě) kteří dosáhli, nebo dosáhnou max lvl. pilíře na max - a to i bezutrícení diamantů, tak vzápětí teď nebo v dalších eventech, budou následovat spamy těch, kteří budou plakat nad tím, že tenhle event byl taky na hovňajs, stejně jako odměny a šance je získat.... což u některých i chápu. Bez snahy se eventu pověnovat, nebo se nad ním trochu zamyslet (tentokráte nad výhodností procentuálních šancí tých kterých bedýnek) se ta šance docela snižuje.
 

DeletedUser14058

Host
Mockrát děkuji za vysvětlení. Takže jestli jsem to správně pochopila, přínos to má hlavně pro zapálené hráče, kteří jsou schopni věnovat se hře na 100%. Pro nás, co tomu věnujeme pár minut denně a dost to flákáme (a to ještě hodlám omezit hraní jen asi tak na 2x týdně) to zas tak extrémně potřebné není.
Tak ještě jednou díky :)
 

DeletedUser11297

Host
Mockrát děkuji za vysvětlení. Takže jestli jsem to správně pochopila, přínos to má hlavně pro zapálené hráče, kteří jsou schopni věnovat se hře na 100%. Pro nás, co tomu věnujeme pár minut denně a dost to flákáme (a to ještě hodlám omezit hraní jen asi tak na 2x týdně) to zas tak extrémně potřebné není.
Tak ještě jednou díky :)

Přijdeš mi jako typický zástupce feministického hnutí nebo vegan. Prostě nikoho nezajímá, že na event kašleš a že nejsi "zapálená" hráčka, ale přesto nám to tu už několikátý event v řadě otíráš o obličej. Myslím, že odpověď na otázku budovy jsi stejně věděla už předtím, než jsi se zeptala, ale to bys pak nemohla zmínit, jak hru přestáváš hrát.
 
Nahoru